توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493926
قلعه نویی: یک مهاجم شش دانگ نیاز داریم/ازبکستان نمایش خوبی داشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از پیروزی تیمش مقابل تیم ملی ازبکستان گفت: بازی بسیار خوبی بود و محک جدی در مقابل تیم ملی ازبکستان خوردیم.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی اظهار داشت: تیم ملی ازبکستان یکی از شانس های حضور در جام جهانی روسیه است و برای رسیدن به هدفی که دارد تمام تلاشش را به کار گرفته است. این تیم در مقابل ما بدون لژیونرهایش ظاهر شد و بازی بسیار محکم و خوبی به نمایش گذاشت. خوشبختانه بچه های ما نیز در این مسابقه کم اشتباه ظاهر شدند و توانستند یک بازی خوب و توام با نتیجه را پشت سر بگذارند.

سرمربی سبزپوشان اصفهانی همچنین اظهار داشت: البته ما می توانستیم نتیجه بهتری هم کسب کنیم. یک ضربه به دیرک دروازه ازبکستان زدیم و از کاشته های زیادی که نصیبمان شد استفاده لازم را نبردیم.

قلعه نویی در ارتباط با اردوی ترکیه اظهار داشت: باید از آقای مسلم فیض الهی که کارهای هماهنگی سفر ما را انجام داد تشکر کنم. همچنین هیات مدیره محترم و مدیرعامل باشگاه که تا به اینجای کار حمایت خوبی از ما داشته اند تا دوران آمادگی مطلوبی را پشت سر بگذاریم. امیدوارم با کسب نتایج خوب در طی فصل بتوانیم نتیجه برنامه ریزی و تلاش صورت گرفته را ببینیم.

سرمربی ذوب آهن در ارتباط با شرایط تیمش در فاصله یک هفته تا آغاز لیگ برتر نیز گفت: هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده ایم و باید با شروع لیگ کیفیت واقعی تیم را ببنیم. آنچه مشخص است ما حتما به یک مهاجم نوک شش دانگ نیاز داریم و باید برای جذب آن اقدام کنیم. البته ما به صورت جدی در پی یافتن یک مهاجم هدف خوب هستیم که امیدواریم بتوانیم چنین مهاجمی را به جمع نفرات خود اضافه کنیم.

امیر قلعه نویی در پایان در ارتباط با بازی دوستانه تیمش مقابل سپاهان که روز شنبه انجام خواهد شد گفت: باید از هر دو باشگاه و مدیران آنها تشکر کرد که زمینه این دیدار را فراهم آوردند. اینکه دو باشگاه بزرگ ذوب آهن و سپاهان در آستانه شروع لیگ برتر به مصاف هم بروند و عواید این بازی را هم به کارهای خیرخواهانه اختصاص دهند اقدام ارزشمندی است که نشان دهند روح حاکم بر فوتبال و شهرآورد اصفهان است. امیدوارم این بازی کمک کند که هر دو تیم بیش از پیش به اهداف تاکتیکی مدنظرشان دست یابند.
 
کلمات کلیدی : امیر قلعه‌نویی+باشگاه ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.