توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363326
آشتی کنان تبریزی و افخمی در افطاری آقای سفیر/ تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸
افخمی تبریزیبهروز افخمی و کمال تبریزی آشتی کردند.

به گزارش سینماسینما، مناقشات رسانه ای اخیر از توهین فراستی به کمال تبریزی و فیلم دونده زمین در برنامه هفت آغاز شد و با پاسخ تند تبریزی در برنامه ۳۵ ادامه یافت. نامه نگاری افخمی، دفاع مدیر وقت شبکه ۳ از برنامه هفت، متوقف کردن سریال سرزمین کهن از سوی تبریزی به شرط تعطیلی برنامه هفت و اظهار نظرهای پراکنده دیکر، ابعاد گسترده تری به این منازعه بخشید.

شب گذشته ۲۶ خرداد در پایان نهمین روز ماه مبارک رمضان، ناصر عنصری قائم مقام مدیرعامل خانه سینما در یک مراسم افطاری واسطه شد تا بهروز افخمی و کمال تبریزی آشتی کنند. به گزارش سینماسینما میزبان این مراسم افطاری، محمدمهدی پورمحمدی سفیر سابق ایران در کشورهای آرژانتین، دانمارک و لهستان بود.

حال باید دید توهینی که روی آنتن تلویزیونی انجام شده و آشتی کنانی که در خفا صورت گرفته چه بازتابی در برنامه هفت و روی آنتن خواهد داشت و آیا افخمی و فراستی در برنامه شان نیز از تبریزی عذرخواهی خواهند کرد؟ ؟

 

افخمی تبریزی

 

تبریزی افخمی عنصری

افخمی تبریزی

 

۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۴:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۰:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۹:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۸:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۲۱:۱۰
 
۱۳۹۴/۰۸/۲۸ ۲۰:۰۰
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۶:۳۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۱:۴۴
 
۱۳۹۴/۰۷/۰۹ ۰۸:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : برنامه هفت+هفت+بهروز افخمی+افخمی+فراستی+کمال تبریزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.