نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178926
عزاداری زنان پاکستان در غم شهدای کویته + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۳۷
 زنان غیور پاکستانی هم صدا با تمامی مردم این کشور مظلومیت شیعیان کویته را فریاد زده و تنفر خود را از افراطیون وهابی اعلام داشتند.

به گزارش فارس، مردم این شهر همزمان با مردم سایر شهرها و ایالات پاکستان در محکومیت کشتار شیعیان شهر کویته روز گذشته به خیابان‌ها آمده و فریاد »مرگ بر تروریست» سر دادند.گزارش‌ها حاکی از آن است که حضور خیل عظیم زنان پاکستانی در کنار مردان خود در تظاهرات اعتراض‌آمیز به کشتار شیعیان شور خاصی را در فضای شهر لاهور حکمفرما کرده بود.زنان پر شور و شعور لاهوری در حالی که کودکان خود را در آغوش داشتند هم پای مردان خود ساعت‌ها در مقابل ساختمان استانداری ایالت «پنجاب» تجمع کرده و با زنان داغدیده حادثه کویته ابراز همدردی کردند.در زیر تصاویری از حضور باشکوه این غیور زنان در تظاهرات روز گذشته شهر لاهور را مشاهده می‌کنید:

 

 
 
۱۳۹۱-۱۲-۰۱ ۱۹:۴۴:۲۴
چرا از ایران هیچ صدای بلند ننمی شود؟ (1146258) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۰۱:۲۱:۲۰
خدا لعنت کند اصحاب خبیث جهیم جنایتکاران پلیدی که دستان کثیفشان به خون انسان ها مظلوم و بی گناه الوده است ملعونین ازل وابد که شرح وحشی گری انان در هیچ عبارتی نمی گنجد اف بر این ناپاکان و زنازادگانی که مایه خشنودی زنازادگان می شوند .اسم خود را انسان می گذارند در حالیکه قطعا شیطان نیز از اعمال این ............................................................................................... شرم دارد اف اف اف اف بر این بشر سوزان پلید .چه می شود نام این .................. گذاشت . (1146644) (alef-15)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته