توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417722
نمره رد برای خط دفاع استقلال
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
بازیکنان خط دفاعی آبی پوشان در جریان بازی با گسترش فولاد پر اشتباه ظاهر شدند تا این تیم دو امتیاز مهم را از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، خط دفاع استقلال بعد از حضور پادوانی در ترکیب آبی ها تنها یک بار برابر فولاد خوزستان و حرکت انفرادی ساسان انصاری تسلیم شده بود. مدافع برزیلی استقلال که با رهبری او خط دفاع این تیم شرایط خوبی پیدا کرده بود، روز جمعه اما عملکرد مطلوبی نداشت. ترکیب چهار نفره خط دفاعی استقلال در این دیدار به همراه امید ابراهیمی در خط هافبک نتوانستند به حفظ برتری دو گله آبی پوشان کمک کنند تا استقلال در روزی که کار سختی پیش روی نداشت، دو امتیاز مهم را از دست بدهد.

هر چند هر دو گل گسترش فولاد با اشتباهات فردی استقلالی ها به ثمر رسید اما عملکرد سازمان دفاعی این تیم نیز در این بازی نمره مطلوب نمی گیرد. مهاجمان گسترش فولاد در این دیدار موقعیت های پر تعدادی دیگری نیز با استفاده از نقاط ضعف خط دفاعی استقلال ایجاد کردند که تیرک دروازه و مهدی رحمتی از گل شدن آنها جلوگیری کردند.

منصوریان برای تغییر خط دفاعی خود هر چند مهره های زیادی در اختیار دارد اما به نظر می رسد با آمادگی دوباره رابسون، این مدافع جوان برزیلی مجددا به خط دفاعی آبی ها باز گردد.
 
کلمات کلیدی : استقلال+گسترش فولاد+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.