نظر منتشر شده
۶۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 271490
پیش بینی از حمله احتمالی ایران به اسرائیل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰
یک روزنامه صهیونیستی به نقل از یکی از کارشناسان هسته‌ای اسرائیل اذعان داشت که ایران قادر است با حمله هسته‌ای تل‌آویو را به «شهری سوخته» مبدل کند.

به گزارش فارس به نقل از وبگاه اسرائیلی«عروتص شواع» دکتر «ماتی اوفک» افسر ارشد اطلاعاتی ارتش اسرائیل و موساد در این باره با ارائه جزییاتی از نمونه‌ای حمله هسته‌ای و الکترو مغناطیسی ایران اظهار داشت که چنین حمله‌ای غیرمترقبه بوده در صورت وقوع در بعد‌اظهر و در آزاد راه «ایالون» که هزاران دستگاه خودرو در آن منطقه وجود دارند، موجب مرگ هزاران نفر خواهد شد.

دکتر افک که هفته گذشته در نشست ویژه‌‌ای در تل‌آویو در زمینه بررسی نحوه نبردهای آتی سخنرانی می‌کرد،گفت در بررسی‌های جدید آمریکا که تاکنون رسانه‌های نشده نشان می‌دهند ۲۰ کیلو تن مواد هسته‌ای به فوریت ۷۵ هزار نفر را خواهد کشت. ۲ بمب هسته‌ای نیز با ۱۵ کیلو تن مواد منفجره قادر است ۱۱۵۰۰۰ هزار نفر را بکشد.

بر اساس برآوردهای صورت گرفته هم اینک بمب هسته‌ای به کابوس اسرائیل در سال‌های اخیر مبدل شده است. همچنین علاوه بر تخریب تل‌آویو در اثر حمله هسته‌ای، بخش‌های بسیاری از این شهر در حمله هسته‌ای خواهند سوخت زیرا گازهای موجود در باک خودروها آتش خواهند گرفت. همچنین ساختمان‌های بلند شهر نیز سقوط کرده و عابرین خیابان‌ها به شکل وحشتناکی مجروح خواهند شد.

این کارشناس اطلاعاتی موساد در ادامه گفت:« ضربات ناشی از حملات الکترو مغناطیسی یا "EMP" سامانه‌های دفاعی و رایانه‌ها تا شعاع ۳۰ کیلومتری را نابود خواهند کرد. این که گفته می‌شود ارتش اسرائیل قادر به دفاع از بخش‌های الکترونیکی خود در برابر حملات الکترو مغناطیس هستند باید گفت که انفجارهای ناشی از بمب‌های الکترو مغناطیسی با از کار انداختن سامانه‌های ارتباطی،تلفن‌های همراه و خطوط ثابت تلفن کاملا سامانه ارتباطی اسرائیل را نابود خواهند کرد.»

افک در خاتمه گفت که ایران توانایی چنین حملاتی علیه اسرائیل را دارد اما تنها ۲ مورد است که مانع از انجام آن شده است . یکی تحریم‌های غرب و دیگری ترس از حملات ثانویه اسرائیل است که آن نیز باعث کشته شدن میلیون‌ها ایرانی می‌شود.

اما در همین زمینه یک وبگاه آمریکایی نیز با هشدار به سبک سری آنانی که قصد حمله به ایران را دارند، نوشت:ایران بسیار بزرگ است، پیش از هر اقدامی به عواقب آن فکر کنید.

وبگاه تحلیلی «سایکالجی تودی» در تحلیلی به قلم دکتر «جفرسون ام فیش» در زمینه «عواقب هرگونه سبک سری برخی کشورهای منطقه یا دیگران در تعرض به ایران» نوشت: اگر تلاش در مذاکرات هسته‌ای جهت حصول توافق با ایران به شکست بیانجامد، رویارویی بین طرفین پیش‌بینی می‌شود اما بهتر است قبل از هرگونه تصور در مسیر در افتادن در جنگ با این کشور به وسعت ایران نظر شود. ایران جمعیتی حدود ۷۷.۲ میلیون نفر دارد که بیش از ۲ برابر جمعیت عراقی است که ما اخیرا در نبرد با این کشور بودیم.

نویسنده در ادامه با قیاس جمعیت ایران با دیگر کشورها نوشت:ایران حتی از انگلیس با ۶۴.۱ و فرانسه ۶۶.۶ میلیون نفر جمعیت بیشتری دارد و از این لحاظ با آلمان که ۸۰ میلیون نفر جمعیت دارد برابری می‌کند. ایران همانند عراق و برخلاف کشورهای اروپایی نزدیک خط استوا است و ۱٬۶۴۸٬۱۹۵کیلومتر مربع وسعت داردکه این خود ۴ برابر وسعت عراق می‌باشد. با توجه به قیاس این کشور باید گفت ایران به تنهایی برابر با ۳ کشور انگلیس، فرانسه و آلمان بوده و حتی می‌توان گفت که بزرگتر نیز می‌باشد.

این وبگاه تحلیلی در خاتمه نوشت: هزینه مالی و جانی هرگونه نبرد علیه ایران حداقل چندین برابر نبرد علیه عراق خواهد بود.
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۰۹:۳۹:۴۵
این خبر بیشتر به نفع اسرائیل است و در آن مظلوم نمایی شده است. (2894607) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۲۲:۲۵
مگه ایران یک کشور بی تمدن و وحشی است که مثل اسرائیل و آل سعود دست به چنین کشتارهایی بزند
اینها آنقدر وحشی هستند که فکر میکنند بقیه هم مثل خودشون عمل میکنند
ما هدفمند آنها را بیرون خواهیم ریخت سعی خواهیم کرد آنها ذلیلانه به زندگی نکبت بار خود ادامه دهند (2895594) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۳:۲۷:۳۶
دقیقا همین طور است و این خبر بیشتر به نفع اسرائیل است.
----
اسرائیل غلط کرد . ایران هرگز در تاریخ از سلاح حای غیر متعارف استفاده نکرده.
چند سال از جنگ گذشته بود و صدام با بمباران و موشکباران شهرهای ما ، ملت ما را بسیار آزار میداد اما این اواخر ما فقط برای بازدارندگی گاهی پاسخ آنها را میدادیم.
ما نیازی به بمباران هسته ای نداریم . کیفش اینجا است که ما منتظریم اسرائیل یک غلط اضافی بکند و ما خودمان شخصا بیائیم آنجا و شما غاصبین را ادب کنیم . (2896287) (alef-1)
 
آمین
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۰۳:۳۰
به قول حضرت امام خامنه ای ، اسرائیل اگر بخواهد غلطی ازش سربزند چنان درسی بهش می دیم که در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد. (2894644) (alef-3)
 
ممد
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۰۳:۵۸
نیازی به بمب هسته ای نیست. فقط فریاد ان المهدی لازمه (2894646) (alef-3)
 
امیرمدنی
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۳۲:۰۰
اسراییل هیچ قدرتی نیست ونابودخواهدشد (2894686) (alef-3)
 
hamvatan
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۴۰:۲۱
این چه کارشناس اطلاعاتی که گل به خودی میزنه اینطوری اش رو دیگه ندیده بودیم که یک کارشناس اطلاعاتی بیاد از پیش کشورشو تضعیف یکی را برنده و یکی را بازنده کنه مطمئن هستید کارشناس اطلاعاتی اسرائیل بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2894704) (alef-3)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۴۵:۴۵
ایران کشوری صلح جوست ولی در صورت حمله برای شما هزینه ندارد نابودی کامل دارد. (2894714) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۰:۵۳:۱۸
قطعا بعد از حمله ایران اسرائیلی وجود نخواهد داشت که به ایران حمله کند (2894723) (alef-3)
 
مدافع ولایت
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۵۴:۲۵
احسنتم! (2894991) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۱:۲۱:۰۵
این یارو نشسته فیلم سینمایی تعریف کرده در راستای پروژه ایران حراسی .
ایران آگر بخواد اسرائیل رو نابود میکنه اما ما بمب اتم نداریم . (2894764) (alef-3)
 
کمال
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۳۸:۴۶
ایران هراسی. (2894942) (alef-3)
 
امید
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۱:۲۱:۵۳
زهی خیال باطل

ایران هیچگاه شروع کننده جنگ نخواهدبود واگرهم واردجنگش کنیدنخواهیدتوانست

جان سالم بدر ببرید (2894765) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۱:۵۵:۰۵
غلط کردی خیلی بیشتر از چند برابره عراقه. درسته در داخل کشور اختلافات و مشکلاتی هست مردمم ازین بابت ناراحتن چون فشار رو مردم میزارن! اما دست درازی کنی کل ملت یکپارچه رو سرت خراب میشیم. اینجا عراقو افغانستانو سوریه عربستان! نیست که غیرت ایرانی اینچیزا رو برنمیتابد (2894840) (alef-3)
 
هوشمند
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۱:۵۵:۵۰
هزینه مالی وجانی هر گونه نبرد علیه ایران چندین برابر نبرد علیه عراق واقعا خنده دار است مقایسه ایران با عراق !!! کارشناسان هسته ای اسرائیل جنگ عراق با ایران راحتما فراموش کردین یا خودتون به نفهمی زدید ؟ (2894843) (alef-3)
 
با غیرت
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۱:۵۶:۰۹
ما سرمون میخاره واسه جنگ با غربی های گستاخ
اگه مرد هستین خب حمله میکنین اگه هم ک بزدل و بی جرات و بی... هستین که قطعا هم هستین خفه بشید/
کل اروبا و امریکا حریف ایرااااان نمیشه
زنده باد نسل اریایی (2894844) (alef-3)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۰۴:۳۴
منم منتظرم بمب هسته ای خودم آماده بشه بعدا بااین اسراییل کاردارم حتی یک نفررو زنده نمیزارم (2894873) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۰۶:۳۷
این کارشناس صهیونیستی حرف مفت می زند. هر کسی بخواهد هر جا بمب اتم بیاندازد، آن را به شهری سوخته تبدیل می کند و این منحصر به اسرائیل نیست! وانگهی بمب اتممان کجا بود؟ از اینها گذشته، دیروز یک اسرائیلی تهدید به بمب اتم کرد، امروز هم یک اسرائیلی دیگر در قالب کارشناس، از طرف ایران تهدید می کند! چه خبر است؟! (2894878) (alef-3)
 
آبیـــــز
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۲۱:۵۲
خوبه همه امریکایی و اسراییلی ها هم میدونن که دست از پا خطا کنن شهر سوخته میشن میرن جای ارواح ناپاک دم نیروهای مسلح ایرانی گرم جانم فدای رهبرعزیز (2894908) (alef-3)
 
پارسا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۲۴:۲۰
دراین مقاله به تجربه ی جنگی ایران ،رشادت مردم ایران وقدرت نظامی ایران اشاره نشده (2894914) (alef-3)
 
علی اکبر
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۳۹:۴۶
غلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد (مقام معظم رهبری) (2894946) (alef-3)
 
m
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۲:۴۴:۲۶
در صورت حمله به ایران ظرف مدت چند ساعت منطقه به اتش کشیده میشود و از اسراییل اثری به جز تلی خاک باقی نخواهد ماند!!!!!!! (2894958) (alef-3)
 
حسام
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۳:۰۶:۰۴
اسرائيل اگرجرات داشت خيلي وقت پيش به ايران حمله كرده بود.مامنتظرفرمان ولايتيم. (2895020) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۴:۳۲:۴۷
چطور اسراییل با این ارتش ترسوش حرف از جنگ میزنه (2895292) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۴:۳۶:۲۱
اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد
خانه ای را که با ظلم و ستم سازی
گرگ و روبه در ان کند بازی (2895300) (alef-1)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۴:۳۸:۲۵
شاید خدا خواست و عقل این نامردا رو گرفت و به این کشور تعرض کردند انگاه این ماییم که اینده کره زمین رو تعیین میکنیم.ما یاران مهدی هستیم و با همه دنیا فرق میکنیم.خداوند در قران صریحا فرموده عاقبت زمین به مومنان میرسد.شاید این صهیوها با نفهمی این تاریخ رو جلو بندازن.زمین بدون اسراییل ....فکرش را بکن. فرمانده کل دنیا مهدی فاطمه...فکرش را بکن.تک تک سلولهای بدنت به وجد میاید بخدا. (2895308) (alef-1)
 
میلاد
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۴:۴۴:۱۷
اسرایل فقط چرت بلده بگه... حرفاش واقعا چرته . زنده باد ایران عزیزم زنده باد صلح... (2895323) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۴:۵۸:۰۹
در صدای دشمن صهیونیستی مکاری فراوان وجود دارد.ساده نباشید .مخلوطی از حقه و تزویر-خدعه ونیرنگ-برای مقاصد شومشان اشاعه میدهند.تمام فریب ونیرنگ-مظلوم نمائی-اسرائیل دشمن تمامی مسلمانان است -سوری-لبنانی-عراقی-وسایرین .ودر این دشمنی نقشه کثیفی دارد.اشغال فلسطین با مظلوم نمائی وبازی دادن مدافعین فلسطین یکی از همین نقشه هاست.بکوری چشم این دشمن-ان الله یدافع عن الذین امنو-دیر وزود دارد اماسوخت وسوز ندارد .وعده خدا حق است-پیروزی مظلومین بر غاصبین صهیونیستی حتمی است ان شا الله. حسینی (2895364) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۵:۱۲:۵۳
اول بگو ببينم مورچه چي كه كله پاچه اش باشه هيف بمب اسرائيل با تف هم نابود ميشه مهدي (2895412) (alef-1)
 
اشنا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۵:۲۰:۲۳
از اینکه ایران قدرت زیاد داره که بحثی نیست هم از علم هم اینکه اتحاد بین مردمش ولی اینکه یک احمق اونم از نوع اسرائیلی بیاد جار بزنه ایران بمب اتم داره میزنه میکشه نه اقا ایران از تبار کورش کبیر( رهبر صلح ) و سلمان فارسی (عارف بزرگ ) و امام خمینی و ایت اله خامنه ای هاست که دین مبین اسلام رو خوب شناختند . الف جان یکمی از این انسانیت و بزرگی ایران رو برخ تمام دنیا بکش . ممنون (2895440) (alef-1)
 
نادر
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۵:۲۰:۴۸
این اشتباه محض است که ایران را با کشورهای دیگر مقایسه کردچرا که حقیقتا ایران با هیچ کشوری قابل قیاس نیست وقابلیتهای خاص خودرادارد.ایران دارای سه قدرت نظامی بسیار قدرتمندوکاملا اعتقادی اعم از ارتش-سپاه-بسیج مردمی داردکه بصورتی خودجوش درجهت پیشبرداهداف نظام اسلامی ودفاع از سرزمین ایران به استقبال شهادت میرونداین ویژگی درهیچیک از ارتشهای دنیا وجودندارد! ایران ازنظرتسلیحاتی گرچه با بعضی از کشورهای پیشرفته برابری نمیکنداما قدرتی قابل توجه وروز افزون والبته غیرقابل پیش بینی داردکه باتوجه به شهامت وشجاعت وقدرت ابتکارایرانیان در نبردوتجربیات 8سال جنگ این قابلیت وقدرت را داردکه همزمان با چندین کشوربه مبارزه بپردازدوپیروزشود.قدرت ایمان واعتقادایرانیان غیرقابل نفوذوشکست است وکسانی که قصدحمله نظامی به ایران را داشته باشندبایدبدانندکه راه بازگشتی برایشان نخواهدبوداما باهمه این اوصاف ایران وایرانیان با توجه به رهبریت فقیه وعالیقدرشان امام خامنه ای پیوسته جانب حق را گرفته اندواز مظلومان وستمدیدگان جهان حمایت کرده اندکه البته از ایدئولوژی نظام نشات میگیردلذا" ایران هراسی "که دشمنان بشریت برای ایجادجنگ وخونریزی وکسب منافع خوددرمنطقه براه انداخته اندبا توجه به اقدامات صلح جویانه وبشردوستانه ایران معنایی نداردوکاملا پوچ وبی اساس است.خطری که اکنون جهان را تهدیدمیکندتوطئه های شوم غرب واسرائیل است که نمونه های بارز آن را درپرورش داعش وجنگهای نیابتی میبینیم چگونه ملتهای مظلوم وبی دفاع را هدف قرارداده وبه خاک وخون کشیده است. (2895442) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۵:۲۳:۲۷
اين حرفهاراميزنندکه درمنطقه تشنج ايجادکنندوبهره برداري کنند (2895449) (alef-1)
 
حسين
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۲۳:۴۶
اسراءيل حمله كن تا ما جوانان بهت نشون بديم ما كي هستيم تو از اسم ايران ترس داري چه برسه به حمله. عددي نيستي از تو گنده تر نمي تونن غلطي بكنن (2895600) (alef-13)
 
زهرا.ش.
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۴۱:۵۳
می خواهند تحریمهای امریکا علیه ایران رو موجه جلوه بدهند در اذهان عمومی جهان .خودشون هم میدونند که بمب هسته ای درایران وجود نداره. (2895640) (alef-13)
 
رویا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۴۸:۳۱
اگه خدا نخوادبه ایران حمله شه نمیشه اگه حتی اسرا ئیل بهترین بمب هسته ای شو وتمام کشورها رو علیه ایران کندایران تحت سلطه بیگانگان قرار نخواهد گرفت اسرائیل وا مریکاکارهایی که علیه ایران انجام میدهند بیهوده است چون اخرقصه به نفع ایران هست (2895650) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۵۰:۵۶
ایران هیچگاه شروع کننده جنگ نیست مگر اینگه اسرائیل غلط اضافی کند. (2895656) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۰۰:۱۸
غلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد (مقام معظم رهبری) (2895677) (alef-13)
 
پیرو خط امام
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۱۱:۴۹
یک روز همه با هم میرسم پیاده روی و از روی این شهر اسمش چیه اسرائیل از روش رد میشیم (2895705) (alef-13)
 
hidar
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۱۲:۳۱
با ولایت تا قیامت (2895708) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۲۳:۵۸
درسه که بیشتر مردم تو سختی دارن زندگی میکنن ولی با شمام ای اسرائیلیها ویا همه کسایی که چشم دیدن و پیشرفت ایرانو ندارین مطمئن باشید حتی اون کسی که زخم خورده و دلشکسته باشه از وجب به وجب خاکش دفاع میکنه . و من به نوبه خودم افتخار میکنم به مردم با غیرت و ناموس پرست ایران (2895738) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۲۵:۴۹
خوبه اسرائیل این همه قدرت ایران رو میدونه بازم داره هارتو پورت توخالی میکنه. (2895745) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۲۹:۰۸
رژیم صهیونیستی بداند ایران نه نیازی به بمب اتم دارد و نه نیازی به دلسوزی ایران شیر مردانی در بیشه ولایت دارد که هر آن مصلحت باشدکربلایی بپا میکند که عطش آن این رژیم کثیف را خاکستر می کند. (2895754) (alef-13)
 
عطش
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۳۶:۲۶
ما بی صبرانه تشنه حمله ی اسرائیل هستیم! تشنه!!!

کاش اسرائیل کودک کش ما را درک کند.....

نحن الغالبون (2895768) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۳۶:۵۶
پخ........ (2895769) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۳۹:۳۴
ماسلاحی دراختیارداریم که هیچ قدرتی دردنیا آن راندارد.سلاحی که بیش ازهفتادمیلیون نفرایرانی رامسلح کرده است.(((سلاح شهادت طلبی ))) دشمنان بدانندکه شهادت افتخارتک تک مردم ایران زمین است. (2895775) (alef-13)
 
داریوش
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۵۳:۳۵
سلام
اول اینکه ما کشوری صلح طلب هستیم
دوم اینکه هر کشوری که بخواهد به ایران عزیز کوچکترین اسیبی وارد کنه نابود میشه فرقی هم نمیکه چه کشوری باشه اسراییل امریکا باشن یااعراب فکسنی
زنده باد ایران زنده باد رهبر زنده بادایران (2895815) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۷:۵۶:۱۷
اسرائیل چقدر میگیری خفه شی؟ بنال دیگه (2895816) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۱۲:۰۳
اصلا نیاز به پخش اینجور خبرها و گذاشتن این نظر ها نیست.اسراییل در حدی نیست که ما بخواهیم بهش فکر کنیم.خودشم میدونه (2895848) (alef-13)
 
حاجی
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۱۶:۳۷
اسراییل کرکری نخونه امتحانش برای ایران افتخاره. تا آخرین نفساشو بکشه (2895850) (alef-13)
 
محمددد
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۲۲:۱۴
مگه اسرائیل وجود داره؟!!!!!! (2895858) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۳۵:۱۶
اصولا حمله با بمب اتم به اسرائیل غیر ممکن خواهد بود چرا ؟

- ایران نمی تواند بمب اتم بیاندازد روی اسرائیل برای اینکه هواپیمای بمب افکن مخصوص می خواهد و ایران چنین چیزی ندارد اگر هم داشت بعد مسافت اجازه پرواز به چنین هواپیمایی نمی دهد .

- برای هدف قراردادن اسرائیل فقط می شود از موشکهای بالستیک حامل کلاهک هسته ای استفاده کرد .

- از هر مسیری انتخاب کنید این موشکها باید از روی 2 تا 3 کشور مسلمان منطقه عبور کند و احتمال هدف قرارگرفتن این موشک فرضی روی کشورهای منطقه بیش از 50 درصد است .در چنین وضعیتی خدا می داند چه اتفاقی روی خواهد داد .

- در مسیر حرکت این موشک فرضی بیش از 30 میلیون مسلمان زندگی می کنند .

- به فرض اینکه موشک قلب تل آویو را هدف قراردهد به علت عمق جغرافیایی کم اسرائیل کشور های همسایه یعنی لبنان ، سوریه ، ترکیه ، اردن ، مصر ، کرانه غربی رود اردن و باریکه غزه تحت تاثیر تشعشعات مرگبار هسته ای قرار می گیرند و این یعنی بعد از آن ما با متحد کردن کلیه کشورهای عربی حتی لبنان و سوریه و عراق علیه خودمان می بایستی با ارتشهای 40 کشور عربی بجنگیم .

- شاید دوستان بالا بگویند ژاپن هم کوچک بود اما آمریکا روی 2 شهرش بمب انداخت . در جواب باید بدانند آمریکا بمبهای اتمی را روی شهر و بااستفاده از بمب افکن انداخت در ضمن ژاپن کیلومترها با سایر کشور های همسایه فاصله دارد .
به این ترتیب نباید به یاوه گویی های مقامات اسرائیل توجه کرد . (2895874) (alef-13)
 
مرگ بر اسرائیل
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۴۲:۵۲
پارسهای بی پایان سگ هار بخاطر بیماری هاری می باشد از روی سلامتی نیست. اسرائیل همانند سگ هاری است که به مرگ خود نزدیک شده است. البته ما باید بقدری قوی و آماده باشیم که اگر از روی هاری و به عنوان آخرین گزینه خود و از روی مستی و وحشی گری خواستند غلطی بکنند بتوانیم با تیر خلاص این سگ هار را بکشیم. (2895887) (alef-13)
 
HDVHKD
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۸:۵۷:۳۰
ما ایرانیها از هر نژاد و قبیله در 8 سال دفاع مقدس اتحاد و شهادت طلبی خود را ثابت کرده ایم. آماده شهادتیم اما قبل از اینکه یک صهیونیست تکان بخورد تل آویو و هم پیاله های آنها را با خاک یکسان می کنیم.
هربسیجی شهادت طلب از دهها بمب اتم قویتر است.
لبیک یا امام خامنه ای

down with I S ERA YEL (2895918) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۹:۳۵:۲۳
اسراییل به زودی نابود خواهد شد بااراده من مسلمانم وقلسطین مظلوم وظالم نابود شدنی است.ان شاالله . ان شاالله وعده خداوند حتمی است. (2895978) (alef-13)
 
ع
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۰:۱۱:۴۲
ایرانی همیشه به لطف خدا و غیرت ایرانی موفقه (2896023) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۰:۱۲:۱۴
براي نابودكردن اسرائيل بمب هسته اي لازم نيست
اسرائيل نفس هاي اخر و مي كشه (2896025) (alef-13)
 
samii
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۰:۳۱:۴۶
باسلام
می گویندسگی که زیادپارس می کندکم گازمی گیرد
خداحافظ (2896048) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۳:۱۶:۵۹
این یارو داره خوابشو برا دیگران تعریف میکنه،آخی... به این طفلک بگین از این به بعد سرو ته بخوابه (2896267) (alef-1)
 
ش.ب
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۸:۰۴:۲۶
حيله جديد اسرائيل و آمريكا براي ورود به قسمتهاي نظامي و تسليحاتي ايران و شروع جنگ ، ساختن و پرداختن به اخبار كذب و دروغين فوق است . نمونه اين حركات و بازيها در ساير كشورها و جنگ طلبي امريكا و اسرائيل بحث تازه اي نيست و بايد با هوشياري و با قدرت الهي ولاغير با اين موضوع برخورد شود تا جنگ تازه اي براي كشور عزيز ايران فراهم نكنند . (2896494) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۸:۱۶:۲۸
تمام کشورهای دشمن و مخالف ایران بدانند که هیچ کشوری در دنیا توان مقابله با ایران را ندارد چه برسد به اسرائیل که اصلا در این جریان به حساب نمیاد و دولت و ملت ایران اراده کنند لحظه ای برا نابودی اسرائیل کافی است در ضمن ایران کشوری صلح جو و صلح طلب می باشد و آغاز کننده هیچ جنگی نخواهد بود . (2896509) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۸:۳۴:۵۰
سلام ما مسلمان هستیم وقصد تهدید یا تعارض نداریم واگر به ما حمله ای شود بدون پاسخ نخواهد ماند ما ملت جنگ هستیم (2896537) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.