توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491252
تأخیر ۱۰ ساعته پرواز نجف-تهران و سرگردانی مسافران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
پرواز شماره IR3406 هما که قرار بود شب گذشته مسافران را از نجف به تهران منتقل کند، انجام نشد و مسافران شب را در فرودگاه سرگردان بودند و بالأخره صبح امروز ساعت ۸:۴۵ مسافران از فرودگاه نجف به تهران اعزام شدند.

پرواز‌ نجف به تهران ایران‌ایر به ‌شماره‌ IR3406 که قرار بود روز گذشته ساعت 22 به وقت محلی و ساعت 23:30 به ‌وقت تهران پرواز کند، انجام نشد و مسافران سرگردان شدند.

یکی از مسافران این پرواز در این‌باره به فارس گفت: حدود 2 ساعت پیش از ساعت انجام پرواز، وارد فرودگاه نجف شدیم اما زمانی که به وقت پرواز نزدیک شدیم، اعلام شد که این پرواز تأخیر دارد.

این مسافر ایران‌ایر افزود: علت را از مسئولان فرودگاه نجف و دفتر هما در این فرودگاه پیگیری کردیم اما ‌کسی پاسخگو نبود و اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند.

وی با اشاره به سرگردانی مسافران در ‌فرودگاه‌، گفت: نکته قابل تأمل این بود که ظاهراً ‌نماینده شرکت هما از مأموران فرودگاه نجف خواسته بود ‌که مسافران این پرواز را از سالن فرودگاه به داخل محوطه هدایت کنند تا طبق ادعای آنها ازدحامی رخ ندهد و مسافران در آن گرمای محوطه فرودگاه، رمقی برای اعتراض به این تأخیر نداشته باشند.

این مسافر نجف-تهران هما اضافه کرد: پس از ساعت‌ها سرگردانی، بالأخره این پرواز ‌ساعت 8 و 45 صبح امروز انجام شد.

وی با انتقاد از عملکرد نمایندگان ایران‌ایر در فرودگاه نجف گفت: ضروری است در چنین شرایطی مسئولان و متولیان ضمن حفظ آرامش، نسبت به ارائه توضیحات مبسوط به مسافران، تعیین محل استراحت و عذرخواهی از آنها اقدام کنند.
 
کلمات کلیدی : پرواز نجف-تهران ، مسافران، تاخیر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.