نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454460
تهیه‌کننده فرمول یک: تشنج نبود، شرکت کننده در حال تمرکز بود!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
ایسنا نوشت: در حالی که برخی رسانه‌ها، ویدئویی با عنوان تشنج در برنامه زنده علی ضیاء را منتشر کردند، تهیه‌کننده «فرمول یک» توضیحاتی درباره‌ این خبر ارائه کرد.

افشین حسین‌خانی تهیه‌کننده «فرمول یک»  درباره‌ انتشار یک ویدئو که امروز از برنامه در فضای مجازی منتشر شده بود، توضیح داد: آقای بحری دارنده رکورد گینس با ۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه رکورد نگه داشتن نفس در آب، قبلا این رکورد را زده بود و قرار بود امروز روی آنتن زنده نیز این رکورد را ثبت کند.

او افزود: نزدیک به ۳ دقیقه از نگه داشتن نفس او در آب گذشته بود و او در حال تمرکز بود که علی ضیاء مجری برنامه نگران سلامتی او شد و از یکی از حاضران کمک خواست تا او را از آب بیرون بیاورند. ولی من قبل از برنامه دیده بودم که آقای بحری چطور تمرکز می‌کند اما علی که این حالت او را ندیده بود، نگران شده بود.

این تهیه‌کننده ادامه داد: بحری هم وقتی از آب بیرون آورده شد، مدام سوال می‌کرد که رکوردش چقدر شده و وقتی فهمید زودتر از آب بیرون کشیده شده، فقط می‌پرسید چرا این کار را کردید و من حتی تمرین زیادی کرده بودم تا امروز رکورد قبلی خودم را هم بزنم.

حسین‌خانی در پایان گفت: نمی‌دانم دلیل جوسازی‌های برخی از اهالی رسانه که به صورت غیرحرفه‌ای به انتشار برخی اخبار و ویدئوها می‌پردازند چیست و امیدوارم علاقه‌مندان به واقعیت، با تماشای نسخه کامل برنامه و بسنده نکردن به چند دقیقه از آن، به اصل موضوع پی ببرند.
 
کلمات کلیدی : اتفاق وحشتناک + رکورد گینس + برنامه فرمول یک
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۴:۰۵:۵۰
آقای حسین خانی و بحری لطفا بفرمایید دلیل اینکه سعی می کنید واقعیت را پنهان کنید چیه؟؟؟

طرف داره بال بال میزنه تو شیشه آب اونوقت میگه داشت تمرکز میگرفت.

چه کاریه آخه تو تلویزیون؟
ازین به بعد هر کی میخاد رکورد گینس و بزنه بره شبکه یک. (4205190) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۴:۵۵:۳۳
ماست مالی... بدبخت داشت دست و پا میزد تو آب تهیه کننده میگه داشت تمرکز میکرد یکی نست بگه شما توجیه نکنی سنگین تری (4205303) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۳۱:۳۷
تمرکز؟؟ فیلم کاملا واضح و مشخص است!! عوامل برنامه باید پاسخگوی این باشند که چرا با جان افراد بازی میکنند. (4205375) (alef-13)
 
گوسفند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۳۱:۵۴
آهان پس که اینطور (4205377) (alef-13)
 
پزشک
Austria
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۳۷:۲۵
شما یا نمیدونید تمرکز چیه، یا نمیدونید که کمبود اکسیژن، چه بلایی میتونه سر ادم بیاره! لطفا از این به بعد، شغلتون رو عوض کنید، تا کسی رو به کشتن ندادید! (4205708) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۷:۴۷:۴۳
قلوپ قلوپ آب میخورد البته با ششهاش اونوق این آمو میگه داشت تمرکز میکرد (4205732) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۸:۰۰:۰۰
کلا تکذیب رفته تو پوست و خونمون! یعنی در مرحله اول تکذیب می کنیم بعد اگه لازم شد و دیدیمم خیلی ضایع شده تکذیب قبلی و تکذیب می کنیم و میگیم من تکذیب می کنم که گفتم فلان ماجرا را تکذیب می کنم!!! (4205759) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۹:۳۱:۲۱
خوراک دابسمشه این حرکت (4205933) (alef-13)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۰:۵۲:۳۶
خیییییییییییلیییییییییییی ضایع تکذیب کرد (4206053) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۲۲:۴۱:۴۵
آخه چرا با شعور مخاطبین بازی میکنید تمرکز با کوبیدن خودش به اون مخزن آب بدست می اومد؟ (4206189) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.