نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394467
جزئیات سقوط بالگرد اورژانس براساس اظهارات خلبان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۷
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جزئیات سقوط بالگرد اورژانس مازندران بنا بر اظهارات خلبان و دیگر سرنشین این بالگرد پرداخت.

به گزارش فارس، محمد سلطان‎تویه امروز اظهار کرد: بنا به اظهارات «دورازی» خلبان بالگرد اورژانس پیش‎بیمارستانی و عماد وثوق کارشناس پرستاری، به علت آنکه در حاشیه جاده گزنک آمل در کیلومتر ۸۰ جاده هراز آمل خاک زیادی از دو هفته قبل ریخته شده و خلبان نیز اطلاعی از آن نداشت، لذا دچار سانحه شد.

وی افزود: حدود ساعت ۹:۱۵ دقیقه در حین نشستن بالگرد، طوفان خاک شدیدی ایجاد شد که دید خلبان را کاملاً از بین برد، در این هنگام بالگرد به سیم برق فشار قوی در حاشیه جاده برخورد کرد، تیر برق به داخل بالگرد وارد و سبب سقوط آن در پرتگاه حاشیه جاده شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: در این حادثه، تکنسین اورژانس(کارشناس پرستاری) به نام مصطفی صادقی فوت کرد و کارشناس دیگری به نام هوشنگ عباسی شیرسوار دچار آسیب به گردن و سینه شد و با سطح هوشیاری ۱۵، اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ۱۷ شهریور آمل بستری است.

این مسؤول گفت: حسین کولیوند رئیس اورژانس کشور و مسؤول تابعه در مازندران و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از محل سانحه بازدید و در ادامه نیز با خانواده مصطفی صادقی که در این حادثه به شهادت رسید، دیدار کردند، آنها همچنین با حضور در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل، جویای احوال تنها مصدوم حادثه شدند.

سلطان‎تویه در پایان اظهار کرد: خلبان و کمک خلبان و مهندس پرواز دچار آسیب‏‌دیدگی سطحی شدند.

ببالگرد اورژانس مازندران صبح امروز برای رسیدگی به حادثه‌دیدگان برخورد نیسان وانت و کامیون در جاده «منظریه» هراز به پرواز درآمد اما هنگام فرود دچار سانحه ‎شد و یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
 
کلمات کلیدی : سقوط بالگرد اورژانس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۱:۲۶:۴۹
خداوند رحمتش کند و به خانواده اش صبر دهد (3944023) (alef-11)
 
سعید والی زاده
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۰۸:۲۰:۵۰
همیشه در این کشور عدم هماهنگی ومدیریتموجود بوده وبلعکس همیشه حقوق های دریافتی ومزایای آنچنانی مستمر وفراموش نشدنی است واین موارد حادثه واتفاق وخواست خدا بوده وهیچکس مواخذه وتنبیه نمشود (3944120) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.