نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 269060
منابع دیپلماتیک: فرار ۴ هزار سرباز سعودی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶
منابع دیپلماتیک اروپایی از فرار ۴ هزار سرباز سعودی از مناطق مرزی عربستان با یمن خبر دادند.

به گزارش العالم، روزنامه "گلوبال ریسرچ" به نقل از این منابع اروپایی در ریاض تأکید کرد که این افراد پس از افزایش درگیری‌ها با قبایل یمنی در مناطق مرزی، از یگانهای خود گریخته‌اند.

این روزنامه خاطرنشان کرد، سرویسهای اطلاعاتی غربی به اطلاعاتی دست یافته‌اند که از فرار جمعی سربازان عربستانی از یگانها و پادگانهای مرزی با یمن حکایت دارد؛ و مسؤولان سعودی در حال سرپوش گذاشتن بر این ماجرا هستند.

بر اساس این گزارش، رصد تماسهای بین فرماندهان نظامی سعودی بیانگر آن است که بیش از ۴ هزار سرباز سعودی از مناطق مرزی گریخته‌اند، و این تعداد در دیگر یگانهای ارتش و نیروهای گارد ملی به ۱۰ هزار نفر می رسد.
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۱:۲۶:۳۰
الحمدلله. بزودی مکر دشمنان اسلام و مسلمین به‌خودشان باز می‌گردد. (2856935) (alef-11)
 
صمدی
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۱:۴۳
معلومه اینها به رفاه و خوش گذرانی عادت دارند نه اینکه تو شنزار های یمن تو سنگر بخوابند و خمپاره و موشک تحویل بگیرند. (2857022) (alef-11)
 
سلي
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۲:۳۲:۳۵
اي بابا جنگ مرد جنگ ميخواهد وتاريخ پهلواني وجوانمردي.متاسفانه تاريخ اين حضرات خالي از اين مهم ميباشد.اگرفرار نميكردند عجيب بود (2857168) (alef-11)
 
هم وطن
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۳:۱۴:۲۰
ها ها ها ها ها
بخور بخواب کارشونه
خدا نگهدارشونه (2857341) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.