نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 239838
ادامه پس لرزه های استیضاح فرجی دانا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹
عضوکمیسیون آموزش‌ مجلس شورای اسلامی و نماینده استیضاح کننده وزیرعلوم اخراج از دانشگاه گیلان را به دلیل استفاده از بورسیه غیرقانونی تکذیب کرد.

به گزارش مهر،جبار کوچکی‌نژاد درخصوص بورسیه شدن و تحصیل در دانشگاه گیلان بدون رعایت قانون گفت: وقتی من ثبت نام نکرده ام و حتی یک ساعت کلاس درس نگذرانده ام چگونه من را اخراج کرده اند.

او با بیان اینکه یک ریال از بودجه دولت خرج نکرده ام، ادامه داد: من اصلا در این مورد اقدامی نکردم. آن زمان موضوع ثبت نام در دانشگاه‌های خارج از کشور مطرح شد و اعلام شد می‌توانید آن را به تحصیل در داخل کشور تبدیل کنید و قرار بود تبدیل کنند. اما ما دیگر پیگیر این موضوع نشدیم. یعنی من حتی ثبت نام هم نکردم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: حق شکایت از کسانی که این مساله کذب را مطرح کرده اند محفوظ است.

بعد از استیضاح وزیرعلوم برخی از سایت های خبری عنوان کردند که جبارکوچکی نژاد از اعضای کمیسیون آموزش مجلس که یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم هم بود، به همراه تعداد دیگری به دلیل عدم رعایت قانون و استفاده از بورسیه غیر روال از دانشگاه گیلان اخراج شده اند.
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۰:۲۰:۱۷
چرا پیگیر نشدید؟ واقعا ایثار کردید (2350903) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۱:۱۰:۴۱
مطمئن باشید که این وضوع واقعیت دارد و شما به این علت وزیر علوم را استیضاح کردید (2351028) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۱:۴۸:۰۱
حالا همون بورسيه خارج از كشور را چرا به شما پيشنهاد دادند؟ (2351140) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۲:۰۷:۴۶
وقتی قبولی و پذیرش شما اعلام شده ، اخراج تان نیز باید اعلام شود. (2351195) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۵:۳۰:۴۸
از اول هم استيضاح اشتباه بود (2351718) (alef-3)
 
آزاد
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۷:۴۵:۰۹
بعضي از نمايندگان از ابزار سوال واستيضاح براي منافع شخصي و منطقه ايي
استفاده مي كنند
يكي از نمايندگان كه موافق استيضاح صحبت كرد نماينده شهر ماست تما م دوسنانش را در شهرستان مسوليت داده در دولت جديد هيچ مديركلي جر ئت نعير اين افراد را تدارد چون تهديد ميكند با حمع آوري امضا وزير مربوطه را استيضاح خواهد كرد اين نماينده در كميسيون امنيت ملي نقش مهم دارد (2351939) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۲۲:۱۵:۵۶
پس به شما هم تعارف كرده بودند !
احتمالآ" در دوره جديد ، اسم شما را از ان ليست خط زده اند قبل از آنكه نظرتان عوض شود ، به خصوص كه سال ديگر انتخابات برگزار مي شود و آن تبديلات به درد مي خورد (2352287) (alef-13)