توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478031
دستگیری یکی از خطرناک‌ترین سرکرده‌های داعش در بیروت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
منابع امنیتی لبنانی از دستگیری یکی از خطرناک‌ترین سرکرده‌های داعش در ضاحیه جنوبی بیروت خبر دادند.

به گزارش تسنیم، منابع امنیتی به المیادین نت گفتند که دستگاه‌های امنیتی لبنان بعد از عملیات رصد و تعقیب، موفق شدند یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش به نام عمر مصطفی را در ضاحیه جنوبی بیروت دستگیر کنند. 

بر اساس این گزارش، یکی از گشتی‌های اداره کل امنیت کشور لبنان، امروز موفق شد عمر مصطفی را در ورودی اردوگاه آوارگان برجالبراجنه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت دستگیر کند.

بر اساس این گزارش، این فرد یکی از خطرناک‌ترین اعضای داعش و فلسطینی‌الاصل است.

دو تن از همراهان این تروریست نیز پیش از این به جرم تشکیل یک باند داعشی دستگیر شده بودند. 

در همین راستا یکی از رهبران جنبش فتح در اردوگاه برج‌البراجنه ضمن اعلام خبر بازداشت این سرکرده داعش گفت: بازداشت این فرد اقدامی مثبت است و ما از اقدامات دستگاه‌های امنیتی لبنان استقبال می‌کنیم.

نیروهای امنیتی لبنان طی ماه‌های اخیر شماری از عناصر خطرناک گروه‌های تروریستی را دستگیر و یا آن‌ها را به هلاکت رسانده‌اند.

 دستاوردهای اخیر دستگاه‌های امنیتی لبنان در دستگیری عناصر تکفیری، در راستای جنگ پیش‌گیرانه‌ای است که این کشور از سال‌ها قبل آن را علیه تروریسم آغاز کرده است.
 
کلمات کلیدی : داعش+بیروت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.