نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306482
مسکو: هواپیما در آسمان تکه تکه شده
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۱
یک مقام هواپیمایی روسیه درباره دلایل سقوط هواپیمای مسافربری این کشور در صحرای سینا گفت که هواپیما در آسمان قطعه قطعه شده است اما برای نتیجه گیری هنوز خیلی زود است.

به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، هواپیمای ایرباس ۳۲۱ متعلق به خطوط هوایی روسیه روز شنبه در صحرای سینا در مصر سقوط کرد و همه مسافران و سرنشینان آن کشته شدند. این هواپیما حامل ۲۱۷ مسافر و ۷ خدمه بود.

ساعاتی بعد گروه تروریستی داعش مدعی شد که این هواپیما با اقدام آنها ساقط شده است اما مقامات روسیه این ادعا را قویا رد کردند.

دولت روسیه یک کمیته مستقل برای بررسی این حادثه تشکیل داده است که امروز برای انجام تحقیقات بیشتر و دقیق به مصر سفر کرده اند.
 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیما+روسیه
 
نمین
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۰:۱۲:۲۳
احتمال تروریستی بودن بالا رفت (3292891) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۱:۵۸:۰۴
روسها در حادثه ی تازه ی سقوط هواپیمای مسافر بری خود در سینا باید در جستجوی دستهای سعودی - آمریکایی باشند. (3293079) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۳:۱۲:۴۲
چطور ادعا می کرد نقص فنیه مگه نقص فنی منجر به تکه تکه شدن میشه اینهم تلافی انفجار هواپیمای مالزی در اسمان اکراین (3293185) (alef-3)
 
عمار
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۱:۰۴:۴۴
احتمال حمله تروریستی وجود دارد چون داعش فیلمی از برخورد موشک به هواپیمای مسافر برای را تو شبکه مجا زی و سایتها گذاشته است.اما نکته اینجاست که چه کسی به داعش خبر داده که این هواپیمای مسافربری مال روسیه است؟!!!!!!!داعش روسیه را بخاطر حمله به نیروهایش تو سوریه تهدید به تلافی کرده بود. (3293325) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.