نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473685
درخواست ستاد رئیسی از مردم و هواداران در سراسر کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲
ستاد رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم و هواداران در سراسر کشور درخواست کرد از صفوف طولانی در حوزه‌هایی رای‌گیری که «تعرفه رای آنها تمام شده» یا «به هر دلیلی رای از مردم اخذ نمی‌شود» عکس و فیلم بگیرید و برای ستاد ارسال کنند.

به گزارش فارس، ستاد رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم و هواداران در سراسر کشور درخواست کرد از صفوف طولانی در حوزه‌هایی رای‌گیری که «تعرفه رای آنها تمام شده» یا «به هر دلیلی رای از مردم اخذ نمی‌شود» عکس و فیلم بگیرید و برای ستاد ارسال کنند.

در این اطلاعیه از مردم خواسته شده است: با موبایل خود با مردم و مسئولان صندوق‌ها مصاحبه کنند و درباره‌ علت تعلل در ارسال تعرفه رای از آنها بپرسند؛ این اقدام برای ارائه مستندات و گزارش قانونی تخلفات به ستاد انتخابات و شورای نگهبان است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶،، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۲۳:۳۰:۵۶
درود بر مردم عزیز ایران ، این کار ستاد جناب رئیسی توهینی آشکار به مسئولین محترم انتخابات کشور عزیزمان و مردم عزیز ایران میباشد. متاسفانه مسئولین ستاد انتخابی همه کاندیداها باید فرهنگ رقابت را آموزش ببیند و این قدر با این بیانات خارج از عرف و قانون ، مردم عزیز را تحریک ننمایند . ما به کلیه مسئولین و دست اندرکاران قانونی کشور اعتماد داریم و با فیلم برداری و دخالت های بیجا به این عزیزان و به مردم عزیز ایران بی احترامی نخواهیم نمود . من امروز رای دادم تا به همه مسئولین و همه کشورهای مدعی تمدن اعلام کنم که به قانون کشورم احترام میگذارم و به عنوان یک ایرانی فرهنگ انتخاب صحیح را میدانم و با احترام به همه کاندیداها ، قدم به این میدان گذاشتم . پس خواهش میکنم به انتخاب ما احترام بگذارید . مردم همه چیز را می فهمند .... با سپاس فراوان (4372939) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته