نظر منتشر شده
۱۵۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 3402
تاملی بر بخشنامه دولت در مورد ساماندهي نيروهاي شركتی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۸۵ ساعت ۰۳:۱۷
جذب نيروي انساني به صورت شركتي براي دستگاه‌ها به بهانه خصوصي سازي در سال‌هاي گذشته، مشكلات زيادي را براي سيستم اداري و اجرايي كشور به وجود آورده است از جمله:

1- ايجاد نوعي برده‌داري جديد، به طوري كه حق و حقوق كامل كاركنان فعاليت‌هاي خدماتي با سوء استفاده از این سازوکار پرداخت نمي شود.اين امر باعث ظلم فاحش درحق اين افراد و به حداقل رسيدن امنيت شغلي و پذيرش هرگونه زور و بي‌عدالتي در سيستم های اداری شده است.

2- دستگاه‌هاي اجرايي كه حرص افزايش نيروي انساني داشتند و دارند، بدون ضابطه و بدون رعايت ضوابط و در موارد بسیار، بر اساس روابط خانوادگی اقدام به جذب نیرو  می کنند. به این ترتیب بي‌انضباطي در توسعه نيروي انساني و حجم كاري دولت ايجاد شده و بر مشكلات عديده گذشته اضافه می گردد، به گونه ای كه اصلاح يا تعديل آن نيز در آينده مشكل يا غيرممكن می گردد.

3- ايجاد سيستم‌هاي چندگانه حقوق و دستمزد براي نيروهاي رسمي، پيماني، قراردادي، كار معين، شركتي در دستگاه دولتي نوعي بي‌انگيزگي و بي عدالتي شديد را باعث می شود كه حاصل آن عدم كارآمدي سيستم اداري و نارضايتي افراد است.
   اين واقعيت ها، دولت عدالت محور نهم را برآن داشت كه با تأكيد رئيس جمهور محترم، طرحي براي ساماندهي وضعيت كاركنان به اصطلاح شركتي تهيه كند.
تلاش دولت در این خصوص، منجر به بخشنامه شماره 84515 شده است.
 
نيروهاي كار در اين مصوبه به سه دسته تقسيم مي‌شوند:
1- نيروهاي تيپ اول، نيروهاي متخصص در مشاغل تخصصي با اولويت مناطق محروم و كمتر توسعه يافته و مناطق روستايي كه در اولويت استخدام قرار دارند.

2- نيروهاي تيپ دوم، نيروهاي آن دسته از مشاغلي كه ضرورتاً براي انجام فعاليت‌ها و وظايف اصلي دستگاه‌ها به آنان نياز است. (مانند نيروهاي دفتري) . وضعيت اين نيروها به صورت پيماني درآمده و  پس از تصويب چارت سازماني دستگاه‌ها استخدام خواهند شد.

3- نيروهاي تيپ سوم، نيروهاي شركتي كه شامل افرادي هستند كه  در فعاليت‌هاي پشتيباني مانند طبخ غذا، امور حمل و نقل، خدمات فضاي سبز و... كار مي‌كنند. اين نيروها با ساماندهي شركت‌ها بر اساس اين بخشنامه از جهت امنيت شغلي، پرداخت عادلانه حقوق و دستمزد، ساماندهي مديريت، دفاع از حقوق كاركنان، تعيين روابط عادلانه، منطقي كردن نظام عملكرد پاداش و... وضعيت عادلانه تري خواهند يافت.

در این خصوص، توجه به چند سؤال و يافتن پاسخ مناسب توسط هيأت محترم وزيران ضروري است:
1- آيا كاركنان شامل اين مصوبه به طور صحيح و كامل توجيه شده‌اند؟

2- آيا اين اقدام باعث افزايش تصدي‌گري دولت نمي شود؟ مخصوصاً درخصوص نيروهاي تيپ 2 و 3.

3- اين كه گفته مي‌شود با تراكم نيروي انساني و افزايش پست و حجم سازماني و تداخل كاري در سيستم اداري رو‌به‌رو هستيم، آيا اين تصميم،‌ در خصوص تيپ 1 و 2 اين حجم را افزايش نمي‌دهد. اگر افزايش دهد خلاف سياست‌هاي اصل44 قانون اساسي نخواهد بود؟

4- آيا اساسا ساماندهي نيروي انساني به عنوان هدف این بخش نامه لحاظ شده است و آیا بر اساس این هدف اين دستورالعمل صادر شده است؟
 لینک مرتبط: تبعیض بزرگ، روشن و آزار دهنده  
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۰۹:۴۷:۰۹
متاسفانه یکی از مراکز دولتی که دارای چندین نوع نیرو می باشد سازمان صدا وسیما می باشد افرادی با سابقه 7 سال هنوز به صورت قراردادی کار می کند (7662)
 
یاری
۱۳۹۱-۰۴-۱۴ ۱۷:۳۹:۱۶
باسلام وخسته نباشید ایا خانواده شهدا مثل برادر شهید درالویت قرارندارد مثل یک چیز بی ارزشی درادارات نگاهمان میکنند مگویند دولت شمارا جز خانواده شهید نمدانند باتشکر از لطفتا ن (877773) (alef-11)
 
sivash
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۰۱:۲۸
با سلام
به كي بگيم كه ما نيرو شركتي با بيمه بوديم ما رو قرار دادي كردند آنهم بدون بيمه اين حقه
مي گن اومدن ابروش رو درست كنند چشمش كور كردند (7666)
 
سید فواد حسینی
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۰۴:۳۰
1- متاسفانه مثل خیلی از موارد دیگر دولت محترم وعده ای داد که از انجام آن خیلی مطمئن نیستیم.
2- بنده از سال 79 در ستاد یکی از وزارتخانه ها بصورت قراردادی (شرکتی و وزارتی) مشغول به کارم . با اینکه کارشناس هستم پس از گذشت بیش از 3 ماه از مهلت اجرای مصوبه هیات وزیران هنوز وضعیت من و چند تن دیگر از همکاران مشابه من مشخص نیست. از ابتدای مهر ماه تا کنون حقوق دریافت نکرده ایم . علت را هم که جویا می شویم پاسخ می شنویم که مساله بین وزارتخانه و سازمان مدیریت در حال بحث است.
3- علی الظاهر سازمان مدیریت تاکید دارد که قرارداد ما باید به استخدام پیمانی تبدیل شود ولی وزارتخانه مصر است که کماکان باما قرار داد مدت معین عقد نماید.
4- البته گمان می کنم این مصوبه دولت هم برود کنار پول نفت و گزارش کارشناسی تغییر ساعت کار بانکها و ... .! (7668)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۰ ۲۱:۵۳:۲۱
خوش به حالتون حد اقل یه کاری دارید که در موردش بحث کنین (634020) (alef-11)
 
محمد صباغ
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۱۳:۲۶
بسیاری از مردم انتظار دارند که اگر چرخه اقتصاد کشور توان و استحکام لازم را برای ایجاد اشتغال ندارد وظیفه دولت است که با استخدام افراد در زنجیره عظیم دیوان سالاری خود مساله را حل کند. اما در این خصوص چند موضوع قابل تذکر است:
1- دولت هر قدر هم استخدام کند مشکل بی کاری حل نخواهد شد. گو اینکه حتی دولتها نیز چنین ادعایی را نداشته اند.
1- دستگاه های دولتی در حال حاضر از بیماری تاریخی کثرت نیروی انسانی با مقیاس3 تا 9 برابر معمول جهان رنج می برند. این چاقی مفرط به همراه سوء تغذیه توان حرکت را از دستگاهها گرفته است چه رسد به اینکه بتوانند حرکتی در جامعه ایجاد کنند.
2- وظایف زیادی به عهده دستگاهها گذاشته شده است که ماهیتا و ذاتا از وظایف دولت ها نیستند اما چون حذف آن وظایف باعث حذف هویت شغلی متولیان رسمی آن وظایف میشود لذا با همت مدیریتهای دولتی در تمام سطوح از عدم تحول و تغییر و حمایت کارکنان دستگاهها هیچ تحولی در نظام اداری متصور نیست مگر این که قبل از ایجاد این تحولات امنیت لازم برای آنها (حداقل تا زمان بازنشستگی پیش از موعد) تامین گردد.
3- راه حل های بسیار ساده برای برقراری عدالت همیشه موثر و مفید نیستند، اگرچه امروزمان را آباد کنند. افزایش استخدام دولتی آینده را اصلاح امور سخت تر می کند. (7685)
 
۱۳۸۷-۰۸-۳۰ ۰۹:۲۴:۴۸
معلومه که خودت جات خیلی راحته و رسمی هستی (92884)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۰:۲۵:۲۴
برو بابا دلت خوشه. آدمایی مثل تو هستن که حال و روز ما اینکه. یک قدم هم برای دیگران بردار0 (654356) (alef-11)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۱۹:۴۴
هوالعزیز الحکیم

با سلام و دعا

ضمن تشکر نسبت به پرداختن چنین موضوع مهم . دقیقا مصداق خوبی آوردید (برده داری) بنده خودم یکی از این نیروهایی هستم که در یکی از وزارتخانه بعنوان نیروی دفتری مشغول هستم . علیرغم سابقه کار و دارا بودن تجربه و تبحر و رضایت مسئولان امر تنها بدلیل نداشتن دیپلم این فرصت تاریخی را از بنده سلب کردند و کمافی السابق باید مانند برده کار کرده و ماحصل رنج ما را سر ماه آقای پیمانکار مانند راه زن ببرد (7694)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۲۷:۵۰
این وضعیت در دانشگاه آزاد نیز به صورت لاینحل باقی مانده و برای ما قراردادهای 3 ماهه می زنند نمیدانیم اخرش به کجا خواهد انجامید بنده کارشناس هستم و به مدت 6 سال به صورت شرکتی از ما بیگاری کشیدند حالا هم که در سردرگم مانده ا یم که اخرش چه بلایی بر سر ما خواهند اورد شاید بعد از همه خون دل خوردن و کم حقوق گرفتن آخرش با اخراج از کار مواجه بشویم امیدوارم دولت برای سال جدید مصوبه را به صورت کامل اجرا کند نه اینکه یک بندهایی اجرا بشود و یک بندهایی بدون اجرا بماند . (7699)
 
آشنا
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۰:۳۹:۳۳
بنده از سال 77 به صورت نیروی شرکتی در یکی از ارگانهای دولتی مشغول به کار هستم. با مدرک دیپلم خوب البته آن زمان که ما مشغول به کار شدیم همه ادارات بیشتر نیروی دیپلم می گرفتند. حالا با این مصوبه از آبان ماه امسال با ما قرارداد کار معین بسته اند و می گویند فعلا همین است. در صورتی که مرتبا از اخبار می شنویم و می بینیم که می گویند باید نیروهای شرکتی را حداقل به صورت پیمانی تبدیل وضعیت دهند ولی هنوز خبری نیست. هر دفعه می گویند ما پست نداریم آخر چطور پست نداشته اند که بنده و برخی از همکاران من با بیش از 12 سال سابقه مشغول کار هستیم چطور بعد از این همه سال هنوز پست مشخصی ندارند. کاشکی هر چه زودتر تکلیف ما را روشن می کردند. به خدا ما ها از اینجا رونده و از آونجا مونده هستیم. (7700)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۱:۰۴:۱۹
شب بخير (7702)
 
محمد مهدوی
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۱:۰۶:۱۸
بسم الله الرحمن الرحیم
همانطور که در بند های آخر سوااتی مطرح شد ، این کار به نظر من خیلی خوب است ولی در شرایط کنونی اصلا خصوصیات یک برنامه ی مدیریتی ینجیده برای بحران نیست ( مخصوصا در صدا و سیما )
اولا تقسیم بندی هایی که انجام داده اید همه را در بر نمی گیرد و دوما اینکه آن هایی که قبلا طور دیگه با آنان رفتار شده که دیگر زیر بار نمی روند !
مطمئن باشید در مورد تیپ سوم ظلم می شود ( آسمان برویم زمین بیاییم هم فرقی نمی کند ، مشکل از خود درخته ) (7703)
 
سید محمد بی نیاز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۹ ۱۳:۲۸:۳۸
با سلام و خسته نباشید خدمت رییس جمهور محترم
من 12 سال سابقه تمام با سربازی در سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران مشغول بکار هستم بعنوان نیروی خدماتی ولی کارهای کاردانی و کارشناسی هم انجام میدهم تکلیف بنده چیست که با ما قرارداد نیروهای حجمی بستند خواهشمند است ÷یگیری نمایید (631956) (alef-11)
 
حسین صادقی
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۳:۳۳:۰۶
ّبرای اطلاعات بیشتر به این جا مراجعه کنید

pishnahadat.persianblog.com
postid=5801107 (7692)
 
مهدیه مقیمی ابانه
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۴:۰۴:۵۷
من هم چند سالی است که بصورت شرکتی (ارکان ثالث)در شرکت مهندسی و توسعه گاز با مدرک کاردانی مشغول بکار هستم . نه تنها هیچ کدام از بخشنامه های دولت در این شرکت اجرا نشده بلکه اخیرا حقوقها راتا 50 درصد کاهش داده و مزایای قانونی را حذف کرده و می گویند که رئیس جمهور از ما خواسته در هزینه ها صرفه جوئی کنیم شما نیروی ما نیستید بروید به وزارت کار شکایت کنید ما تا الان هم به شما رحم کرده ایم که اخراجتان نکرده ایم . از دولت محترم استدعا دارم در ارتباط با نیروهای فوق الذکر یک تصمیم عملی گرفته شود . همه ما جوان هستیم و اینده ساز مملکت . با تشکر (7710)
 
علی
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۵:۲۴:۴۲
متاسفانه در وزارت نفت و شرکت ملی نفت تعداد زیادی نیروی قراردادی و شرکتی با سابقه کاری بالای 4 سال وجود دارد . که امور اداری وزارت نفت هیچ گونه اقدام جدی برای ثبات شغلی این پرسنل فراهم نمی کند بلکه هر روز با یک بخشنامه به امنیت شغلی آنها یک استرس وارد میکند (7721)
 
علیرضا
۱۳۸۵-۱۰-۰۵ ۱۷:۵۰:۲۰
این جانب و تعداد دیگری از همکاران من ، که عموما دارای مدرک فوق لیسانس هستیم در حوزه ستادی معاونت امور آب وزارت نیرو (در پست های تخصصی و کارشناسی) به صورت نیروی کار مشخص و بدون حق بیمه ، مشغول کار هستیم.
متاسفانه با تفسیری که وزارت نیرو از بخشنامه دولت در زمینه جذب نیروها داشت، ما را تبدیل وضعیت نکردند و به ازای آن نیروهای شرکتی (که عموما مسوول دفتر هستند) را جذب کرده اند.
آیا با این وضعیت انگیزه ای برای ما باقی می ماند؟ (7734)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۶ ۰۸:۰۱:۲۴
دولت نهم در طرح موضوع و نقد آن تبحر دارد ولی از ارائه راهکار اجرائی و اجرای صحیح و اصولی عاجز است چون هنوز در عالم شعار است و دئر از واقعیتها سیر میکند (7759)
 
كارمند مخابرات
۱۳۸۵-۱۰-۰۶ ۰۸:۳۴:۰۲
مخابرات بيش از 47هزاركارمند دارد (34شركت ) كه با توجه به قابليتهاي تكنولوژي ، زيادند ، تعدادي نيروي قراردادي دارد ، مجوز استخدام تعدادي نيز گرفته اند ، كه بدون توجه به اين نيروهاي قراردادي ميخواهند كسان ديگري را استخدام كنند. متاسفانه دولت درحال كسترش بعضي تشكيلات است كه با كيفي كردن نيروهاي موجود ميتواند به هدف خود نايل آيد ولي همه چيز را توجيه ميكند وبطور قطع بايد منتظر توجيه اين حركت هم بود . (7762)
 
شهرام شرکت مهندسی و توسعه گاز
۱۳۸۵-۱۰-۰۶ ۰۸:۴۲:۵۷
بنده با مدرک فوق لیسانس در شرکت مهندسی و توسعه بصورت غیر رسمی مشغول خدمت می باشم بعد از گذشت 50 روز که فیش حقوقی ما بدستمان رسیده می بینم که حقوقم از 450000تومان به 265000کاهش پیدا کرده و اضافه کاری ما را حذف کرده و حق اولاد را نیز پرداخت نکرده اند وقتی به مسئول مربوطه مراجعه کردم می گوید که شما در زمان ما جذب نشده اید و ما مسئولیتی در قبال شما نداریم شما نیروهای مازاد هستید . افسوس که بهترین سالهای عمرم رادر این شرکت خدمت کردم ولی الان که سن کمی بالا رفته و دیگر شرایط استخدام را ندارم می خواهند ما را بیرون کنند ان هم به بهانه صرفه جوئی در حالیکه مدیران اینجا حقوقهای خیلی بالا می گیرند و هر کدام دارای چندین سمت می باشند . (7764)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۶ ۱۲:۰۳:۳۶
من يك كارمند در رياست جمهوري هستم خواهش مي كنم به دولت محترم بگوييد اگر خواهان عدالت است اول از خودش شروع كند .آقاي رييس جمهور به معاون اجرايي خود كه سرپرست نهاد رياست جمهوري است بگويد چه سرنوشتي در انتظار هزار نيروي شركتي نهاد است.بسياري از اين نيروها چند سال است در نهاد مشغول به كارند اما هنوز بيمه نشده اند آيا اين است مفهوم عدالت و مهرورزي (7769)
 
۱۳۸۵-۱۰-۰۶ ۲۳:۱۹:۱۲
دو صد گفته چون نيم كردار نيست . اقاي رئيس جمهور وزنه هاي بلندي را پيشنهاد ميدهند ولي تا كنون هيچكدام را نزده اند . مثل انتقال دانشجويان به شهر هاي خودشان يا كاهش شهريه دانشگاه ازاد يا تامين بودجه هاي وعده داده شده در سفرهاي استاني . بنظر ميرسد دوپينگ واجب شده است . (7830)
 
ناشناس
۱۳۸۵-۱۰-۱۱ ۱۱:۴۸:۰۵
اميدوارم رياست محترم با دقت عمل بالا امور مربوط به ساماندهي كاركنان شركتي كه حق وحقوق كامل خود را دريافت نمي كنند اقدامات لازم را انجام دهد و تبديل وضعيت آنها در تمامي ادارات دولتي با بخشنامه مدون و روشن و صريح اعلام شود به اميد آن روز (8373)
 
ناشناس
۱۳۸۵-۱۰-۱۳ ۱۲:۳۰:۳۳
چرا در كشور مردم با انواع شعارهاي عدالت مهر و ... نبايد بين دستگاهها هماهنگي وجود داشته باشد . چرا نبايد وقتي بالاترين مسئول دولتي بخشنامه اي را تصويب و صادر مي نمايد ساير دستگاههاي زيربط به بخشنامه عمل نمايند ...
اگر قرار است هر دستگاهي در قبال بخشنامه هاي دولتي سليقه اي عمل كند ديگر نيازي به رئيس جمهور و اين همه جلسه و هزينه هاي ناشي از آن نيست بگوئيد خود دستگاهها مستقل رياست كنند ... واقعاً جاي تاسف است (8741)
 
علیرضا
۱۳۸۵-۱۰-۱۷ ۱۱:۲۸:۳۷
همکاران شرکتی و... چنانچه تا 22 بهمن هر جایی که هستیم شروع به اعتصاب کرده و تا مشخص نشدن این وضعیت به اعتصاب خود ادامه میدهیم. دوستان نترسید . (9194)
 
عادل
۱۳۸۵-۱۰-۱۷ ۱۳:۱۷:۴۴
بنده ليسانس مديريت هستم حدود 8 سال بود كه بعنوان نيروي شركتي كار مي كردم با ابلاغ رئيس محترم جمهوري از اول مهر ماه به نيروي خريد خدمت با قرار داد معين تبديل شده ام و هيچ تغييري در حقوقم با ديپلمه هاي هم رده نداشته ام در حالي كه دولت محترم تمامي نيروهاي ( فوق ديپلم به بالا ) را در بخشنامه به استخدام پيماني قول داد ه بود . (9216)
 
یک کاربر
۱۳۸۵-۱۰-۱۷ ۱۳:۴۸:۰۲
من هم که به عنوان یک نیروی قراردادی پاره وقت در یکی از سازمان های دولتی کار می کردم با ابلاغ این بخشنامه ، بیکار شدم ! این هم از رحمت های دولت نهم ! (9229)
 
آزاده
۱۳۸۵-۱۰-۱۹ ۰۲:۴۸:۰۵
سلام ، مه هم كارمندان زيادي را مي شناسم ازجمله اعضاي خانواده ام كه مشكلاتي مشابه با اظهار كنندگان وبييندگاني كه اين مطلب را خوانده وونظر داده بودند..اما زياد با اين بخشنامه موافق نيستم چون افرادي را مي شناسم كه با پارتي وبدون آن كه آن اداره يا سازمان نيرو كار نياز داشته با شد بون مجوز استخدام وبا تحصيللات زير ديپلم درهمين سال هاي اخير استخدام شده اند ( نمونه آن همين شهرستان خرمشهر قسمت ) حالا اين يارو بياد ورسمي بشه واقعا اجحاف نيست؟ (9434)
 
اقدس سميعي
۱۳۸۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۲۰:۳۶
اينجانب نزديك به 20 سال خدمات صادقانه كه همواره مورد تصديق مديران وزارت متبوع بوده است- مواجه به تصميمي شده ايم كه بر مبناي آن و صرفا به دليل مدرك تحصيلي(ديپلم) با تبعيض ناروا و ناعادلانه روبرو شده ايم. تجربه - سابقه كاري و تخصص عواملي غيرقابل انكار در جذب و استخدام نيروي انساني است كه متاسفانه با طرح جديد ناديده گرفته شده است و ظلمي آشكار در حق كارمندان با تجربه است. تقسيم كاركنان به بند 1 و 2 و جدول حقوقي آنان بر مبناي مدرك تحصيلي اشاره شده است. كه به خاطر آن حقوق قشر عظيمي تنها به علت عدم داشتن مدرك تحصيلي مناسب ضايع مي شود. (بيشترين افرادي كه راي به جناب آقاي احمدي نژاد داده اند. افراد ديپلم و زير ديپلم است - چرا آنها از غيرالمغضوبين قرار گرفته اند. (9548)
 
سيما سيف
۱۳۸۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۲۹:۳۵
اينجانب نزديك به 15 سال در اين وزارت خانه مشغول به كار هستم. متاسفانه با ارائه مصوبه هيات دولت درخصوص تقسيم بندي كاركنان به بند 1 و 2 و جدول حقوقي آنان بر مبناي مدرك تحصيلي باعث نگراني و عدم امنيت شغلي اين دست از كاركنان زحمت كش شده است. تجربه - سابقه كاري و تخصص عواملي غير قابل انكار در جذب و استخدام نيروي انساني است كه متاسفانه با طرح جديد ناديده گرفته شده است. جناب آقاي رئيس جمهور- آيا نمي شود سابقه كاري جزو بند( 1) لحاظ گردد. آيا يك ديپلمه الان با ديپلمه 15 سال پيش زمان جنگ يكي است؟ (9553)
 
مريم علينقي
۱۳۸۵-۱۰-۱۹ ۱۴:۴۱:۴۹
با عرض سلام بنده اسفندماه سال 1375 وارد وزارت خارجه شده ام و صادقانه در اين وزارتخانه انجام وظيفه كرده ام . ولي متاسفانه با ارائه مصوبه هيئت دولت و طرح تقسيم كاركنان به بندهاي 1 و 2 و جدول حقوقي به مبناي مدرك تحصيلي آيا جايز مي باشد كه بنده با اين سابقه كار و تلاشي كه انجام داده ام كه تاكنون تمام مديران از كار اينجانب راضي مي باشند مشمول بند 2 قرار بگيريم . پس سوابق و تجربه كاري و تخصص چه مي شود؟! (9562)
 
حاج رسول رستگاری
۱۳۸۵-۱۰-۲۰ ۰۹:۲۹:۲۲
به نام خداوند رئوف و رحیم

جناب آقای دکتر احمدی نژاد . رئیس جمهور محبوب

با سلام و درود

با عنایت به سیاست دولت درقبال نیروهای شرکتی می بایست اصل بر تجربه و سابقه و تبحر افراد در مشاغل باشد نه اینکه مدرک تحصیلی . مدرک تحصیلی فقط باید در حکم و پرداخت حقوق موثر باشد . خواهشمند است نسبت به این ظلمی که به عده ای از دوستان بدلیل نداشتن دیپلم روا شده است دستور اکید و عاجل صادر فرمائید و وجود ناپاک و ظالمانه پیمانکاران را قطع ید نمائید که این هم رضای خداست و هم رضای بنده او .و من ا... التوفیق (9718)
 
طاهره خاجي
۱۳۸۵-۱۰-۲۰ ۱۴:۵۳:۲۷
با عرض سلام و ادب
جناب آقاي رياست جمهوري يك سئوال دارم آيا ظلم نمي باشد اينجانب با مدرك ديپلم كه حدود 23 سال در اين وزارتخانه مشغول بكار مي باشم در بند 1 مصوبه دولت جهت پيماني شدن قرار نگيرم؟ آيا ظلم و بي عدالتي نمي باشد كه امثال من در بند 2 قرار بگيريم؟ آيا تجربه 23 سال كار نمي تواند جاي مدرك فوق ديپلم را بگيرد؟ فقط از زماني كه اين موضوع را شنيده ام هيچ انگيزه اي براي كار كردن ندارم و همچنان در حال افسردگي بسر مي برم. خواهش مي كنم از اين بي عدالتي ما را نجات دهيد. (9787)
 
مريم حدادي
۱۳۸۵-۱۰-۲۰ ۱۵:۱۹:۳۲
جناب آقاي دكتر احمدي نژاد رئيس جمهوري محترم -
با سلام و احترام
همان گونه كه استحضار داريد مشخص نمودن وضعيت استخدام كاركنان شركتي وزارتخانه ها در چند ماه گذشته مورد توجه دولت محترم بوده كه هر اقدامي مبني بر رفع نگراني‌هاي شغلي آنان و ايجاد محيط مناسب جهت كار و تلاش اين قبيل كاركنان خواهد بود. اينجانب شانزده سال است كه صادقانه در اين وزارتخانه مشغول به كار هستم اكنون با تقسيم‌بندي كاركنان به بند 1 و 2 و جدول حقوقي آنان برمبناي مدرك تحصيلي اشاره شده است. آيا اينجانب تنها به علت داشتن مدرك ديپلم و باتوجه به سابقه كاري و تجربه و تخصص بايد در بند 2 قرار بگيرم؟! خواهشمند است دستور فرماييد حق كاركناني كه سالها براي اين وزارتخانه زحمت كشيده اند پايمال نشده و از سابقه كاري به عنوان بخشي از تحصيلات عالي (در حد فوق ديپلم) محاسبه گردد. (9793)
 
۱۳۸۵-۱۰-۲۰ ۲۰:۱۰:۲۶
با سلام
و با عرض خسته نباشید .
مسئولان محترم دولت مخصوصا وزیر محترم
آموزش و پرورش . اینجانب حدودا بیش از 8
سال است که در سمت خدمتگزا ر در یکی
از مدارس . در انجام کارهای تاسیسات مشغولم اما متاسفانه به صورت پیمانی.
باز هم خدا را هزاران بار شاکریم اما پشتوانه
و دلگرم نیستیم. دوست دارم از کارهایی که
ما تاسیساتی ها انجام می دهیم یکنفر
بازدید کند و یا در هنگام انجام کار فیلمی تهیه
و برای مسئولان محترم ارسال گردد.
کارهای ما از : لوله کشی . برق کشی. جوشکاری درب و پنجره . گاز . میز و صندلی
و تعمیر و تعویض قفلها و غیره غیره و خیلی کارهای دیگر می باشد.

خواهشمندیم فکری برای افرادی چون ما بکنید با تشکر فراوان (9851)
 
ناشناس
۱۳۸۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۱۲:۱۶
بنده ازسال 72 به صورت تيروي شركتي در يكي از ارگانهاي دولتي مشغول به كار هستم با مدرك ديپلم خوب البه آن زمان كه ما مشغول به كار شديم همه ادارات بيشتر نيروي ديپلم مي گرفتند كه از آبان ماه امسال با ماقراردادكار معين بسته اند مي گويند فعلا همين است در صورتي كه مرتبا از اخبار مي شنيدم و مي بينيم كه مي گويند بايد نيروهاي شركتي را حداقل به صورت پيماني تبديل وضعيت دهند من كه بيش از 14 سال سابقه و مشغول به كار هستم چطور بعد از اين همه سال هنوز پست مشخصي ندارند انشاا... هرچه زودتر تكليف ما را روشن كنند.به خدا ماهم گناه هستيم (10004)
 
۱۳۸۵-۱۰-۲۴ ۰۹:۳۹:۱۰
بی خیال ما که عادت کردیم حوصله داشته باشید درست میشه من به شما قول میدم ! البته این مشکلات جزئی و پیش پا افتاده ! اینا همش طرح 100 ساله دومه نگران نباشید ما مدیرا و...... مشکلی نداریم مشکل شما هم برطرف میشه فقط صبر از حضرت ایوب یاد بگیرید . به امید موفقیت در اجرای طرح 100 ساله دوم اون دنیا میبینمتون (10173)
 
ليسانس شركتي
۱۳۸۵-۱۰-۲۴ ۰۹:۳۹:۱۷
من پيشنهاد مي كنم كه از اين به بعد به نيروهاي شركتي،بردگان سفيد قرن 21گفته شود كه واقعا از لحاظ اسمي مناسب مي باشد و حتي مي توان حزبي با اين نام تاسيس كرد. (10169)
 
۱۳۸۵-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۳:۰۵
من به عنون كارمند رسمي دولت با شما سخن ميگويم با داشتن مدرك كارشناسي و 15 سال سابقه كار هنوز مانند يك كارمند تازه استخدام با من رفتار ميشود با دادن عنوان پست كارشناسي در حكم كارگزيني در عمل مانند يك تايپيست و منشي با من رفتار ميكنند البته اين را اضافه كنم كه با افراد تازه استخدام شده با همين وضعيت و استخدام پيماني\' مانند يك مدير ارشد رفتار ميشود اما...پس به نيروهاي قراردادي و شركتي اعلام ميكنم زياد نگران نباشيد در 100 سال آينده همه چيز درست خواهد شد توكل بر خدا (10322)
 
۱۳۸۵-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۶:۱۰
من در پارك علم وفناوري از سال 1377 با مدرك كارشناسي برق الكترونيك مشغول به كار هستم عليرغم گذشت 8 سال اندي از خدمت در اين دستگاه تا كنون هيچگونه تغييري در وضعيت استخدام نيروي هاي شركتي بعمل نيامده است واقعا جاي تاسف است كه 8 سال خدمت هنوز حتي قراردا د كارمعين هم بسته نشده و بلاتكليف هستيم لذا خواهشمنديم كه هرچه سريعتر به داد ما برسند (10431)
 
amir
۱۳۸۵-۱۱-۰۱ ۱۶:۳۲:۵۹
بنده با مدرک فوق دیپلم در یکی از آموزشکده های فنی و حرفه ای مشغول به کار هستم از اول مهر ماه به نيروي خريد خدمت با قرار داد معين تبديل شده ام و هيچ تغييري در حقوق و مزایا نداشته ام در حالي كه دولت محترم تمامي نيروهاي ( فوق ديپلم به بالا ) را در بخشنامه به استخدام پيماني قول داد ه بود تبدیل نماید.تا دیر وقت مشغول به کارم هستیم در واقع به استسمار ما مشغولند .
و وقتی میگوییم این حق و حقوق ما نیست وظیفه چند نفر را انجام میدهم به زبانی ما را برده میدانند در مورد اضافه کار ها هم خدا پدر اون روئسای قبلی را بیامرزد حداقل دم از عدالت نمیزدند دلم پر خونه خدااااا............
عدالت ؟!......کجاست (10962)
 
علی
۱۳۸۵-۱۱-۲۸ ۱۷:۱۹:۵۷
چاره چیه؟ انتظار! (14806)
 
علي
۱۳۸۵-۱۱-۰۲ ۱۴:۴۲:۳۴
بدبخت هاي مثل نيروهاي شركتي زياده تو اين مملك رئيس جمهور به جاي رفتن به ممالك آمريكائي وهمدردي با فقيران آنجا حداقل با اين همه نيروي خدماتي خودموني همدردي بكنه (11183)
 
۱۳۸۵-۱۱-۰۴ ۰۸:۴۵:۲۹
باسلام و عرض ادب
مي خواهم بگويم اين بخشنامه چه سودي داشته ما كه قراردادي بوديم ماهيانه 160 هزاتومان مي گرفتيم و بن و سنوات و عيدي و همه چيز سر جاي خود بود يكي بود كه به پيمانكار نظارت كنه ولي حالا اسمش هست كه استخدام پيماني درآمده ايم 10 برابر بيشتر كار كن + حقوق 120 هزار تومان بگير +و بعد از 6 ماه دوباره برگرد به منوال قبل = انصاف دولت (11514)
 
منم یه بد بخت
۱۳۸۵-۱۱-۱۳ ۱۰:۴۲:۲۱
بابا ما باید یه کاری کنیم!
آقای رئیس جمهور!
اینجایی که من دارم کار می کنم به شما و بخشنامه تون میخندن!
آخه مشت گره کردن جلوی دوربینها که نشد ابراز قدرت...زورتون به دانشگاه آزاد هم نمیرسه.
آخه شما چه رئیس جمهوری هستید که به دستوراتتون هم می خندن؟
مگه بخشنامه نیست که ما رو استخدام کنن؟
پس کو؟
اینکه درست نیست مردم 6 ماه فریاد بزنن، بعد شما دو ماه بعدش بگین داریم یه کارایی می کنیم ، 4 ماه بعدش بگین داره یه بخشنامه صادر میشه ، 2 ماه بعدش که صادر میشه ، ما باید تا 6 ماه بعدش منتظر اجراش باشیم ، بعد که نوبت اجراش میشه بگن شامل حال شما نمیشه (برطبق این تبصره یا اون تبصره!) بعد که 6 ماه تمام اعتراض کردیم دوباره همین سیکل معیوب... (12595)
 
h
۱۳۸۵-۱۱-۱۹ ۱۳:۲۱:۴۳
به نظر می رسد دولت با پیشکشیدن موضوع نیروهای شرکتی خواسته بخشی ازعدالت محوری را که در دستگاهای دولتی مرده شده را زنده کند.
چون هم اکنون تفاوت نگرش به نیروهای _رسمی_شرکتی_حق الزحمه ای_روزمزد_رسمی_پمانی و .... به حدی رسیده است که بیشتر فعالیتهای اداری توسط نیروهای غیر رسمی انجام میشد ولی در زمان پرداخت حقوق و مزایا با قوانین ناقص کار مورد ظلم قرار میگرفتند .
جالب اینجاست که در بعضی موارد با وجود قوانین مطلوب ، از اجرای آنها در دستگاههای دولتی جلوگیری می شد. که باعث ایجاد نارضایتی و ناامنی در نیروهای غیر رسمی شده است.
که نقل قول مثل (( موقع کار حسن براره_موقع مزد حسن دزد)) بسیار قابل تامل میباشد.
شاید!شاید!شاید! دولت نهم بتواند این موضوع را برخلاف دیدگاههای مسئولین دولتهای گذشته و حاضر ، سروسامان ببخشد که بعید به نظر میرسد. آن دیدگاهها خلاف منطق باشند. (13656)
 
آینده
۱۳۸۵-۱۱-۲۴ ۱۳:۴۷:۵۴
اینجانب با مدرک کارشناسی به مدت 8 سال است که دریکی از دانشگاههای وابسته به وزارت بهداشت بصورت شرکتی مشغول به کار میباشم و هم اکنون که 25/11/85 می باشد هنوز هیچ گونه اقدامی در خصوص استخدام فوق دیپلم به بالا صورت نگرفته آیا چنین بخشنامه ای واقعیت دارد ؟
اگر واقعیت دارد پس چرا هیچ نامه ای بدست ما نمی رسد که بر اساس آن اقدام نماییم ؟ چرا هیچ سازمانی جواب درستی به این امیدهای بیهوده نمی دهد؟ (14265)
 
برده نوین
۱۳۸۵-۱۲-۰۱ ۱۶:۰۴:۰۶
چرا مصوبه استخدام ما نیروهای شرکتی شرکت گاز اجرا نمی شود و هر روز می گویند بخشنامه ای به دست ما نرسیده مگر رئیس جمهور به دستگاه های اجرای بخشنامه را نداده بخشنامه ای که در کلیه رسانه ها اعلام شده و منتشر گردیده یعنی .... به شرکت ملی گاز نرسیده ! (15302)
 
علی اصغر عرب نژاد
۱۳۸۶-۰۱-۰۸ ۰۷:۵۸:۵۰

این جانب و تعداد دیگری از همکاران من ، که عموما دارای مدرک لیسانس هستیم در سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان (در پست های تخصصی و کارشناسی) به صورت نیروی کار مشخص و بدون حق بیمه ، مشغول کار هستیم.
متاسفانه با تفسیری که مسولین [از بخشنامه دولت در زمینه جذب نیروها داشت، ما را تبدیل وضعیت نکردند و به ازای آن نیروهای شرکتی (که عموما نیروهای غیر فنی هستند و عده ای از انان با روابط وارد سیستم اداری شده اند) را جذب کرده اند.
آیا با این وضعیت انگیزه ای برای ما باقی می ماند؟
ایا عدالت این است که بنده با 5 سال سابقه در سازمان بلا تکلیف با شم و نیروی شرکتی که تازه وارد سیستم سازمان شده است وغالبا دارای مدرک عیر مرتبط در تخصص شغلی مباشد تبدیل وضعیت شوداگر عدلت این است همان نباشد بهتر است (19926)
 
علی عربنژاد
۱۳۸۶-۰۱-۰۸ ۰۸:۳۵:۴۶

ای خدای مهربان مسولین این نظام مقدس (که با خون صد ها هزار جوان فداکار به ثمر رسیده )را یاری کن تا عدالت را در بین جامعه برقرار نمایید .
جناب اقای دکتر احمدی نژاد
رییس محترم جمهور
با سلام و عرض خدا قوت
متاسفانه یکی از بی عدالتی موجود بخشنامه ابلاغی (تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی )نادیده گرفتن و عدم مشخص کردن وضعیت نیروهای که بصورت قرارداد کارمشخص در دستگاه های دولتی صادقانه مشغول به فعالیت می باشند لذا از ان مقام محترم خواهشمندم جهت پایمال نشدن حق و حقوق به حق این پرسنل چاره اندیشی شود (19931)
 
جمعی از کارشناسان توانبخشی جمعیت هلال احمر
۱۳۸۶-۰۱-۲۹ ۱۱:۴۲:۴۱
جناب آقای دکتر احمدی نژاد ما تعدادی ازکارشناسان توانبخشی به مدت 6سال است که در معاونت درمان وتوانبخشی جمعت هلال احمر فعالیت مینماییم پس از گذراندن دوره دو ساله طرح چهار سال است که با وجود دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه علوم پزشکی ایران وانجام کار تخصصی با دریافت حداقل حقوق درخدمت مددجویان وجانبازان میباشیم تا اینکه درتابستان گذشته بر اساس بخشنامه های جدید دولتی جمعیت اقدام به انجام امور استخدامی ازجمله انواع مصاحبه ها وگزینشها نمود وپس از گذشت نه ماه وانجام کلیه دوندگی های اداری قرار شد باما قرارداد پیمانی ببندند که ناگهان مطلع شدیم خزانه داری جمعیت که ظاهرآ تا کنون در خواب بودند با اعلام نداشتن بودجه پرونده ها را بایگانی نمودند لطفآ به داد ما برسید تاکی باید باحدقل حقوق کار کنیم؟ (22707)
 
۱۳۸۶-۰۲-۰۹ ۱۶:۴۷:۰۹
جناب آقاي احمدي نژاد ما در سال 1385 در يکي از ارگانهاي دولتي بصورت قرارداد کارمعين مشغول شديم. که نه مرخصي داشتيم و نه اضافه کاري و نه غيره ...
و امسال که سال 1386 مي باشد با ما هنوز قرار دادي نبستند و حقوق فروردين را هم براي ما پرداخت نکردند تکليف اين قرارداد کار معين ها آخر چي مي باشد آيا جاي اميدواري براي استخدام شدن بصورت پيماني هست يا خير.
باتشکر
نا آشنا (24075)
 
۱۳۸۷-۰۲-۰۴ ۰۷:۵۶:۵۵
سلام جناب آقای احمدی نژاد
خسته نباشید
همه دوستان صحبتهای قشنگی کردند و واقعا\" باید اینرا بدانید که کار اصلی سازمانها به دوش همین کارکنان قرارداد کارمعین ولی در مزایا به حساب نمی آیند دوست دارم بدونم چرا باید در ادارات اینهمه متفاوت وجود داشته باشه رسمی - پیمانی - آزمایشی - قرارداد کارمعین - شرکتی بهتر نیست حداقل ما که مدرک کارشناسی داریم کارکارشناسی انجام میدیم ولی حقوق در حد دیپلم چرا ؟ پرسنل رسمی فشار کار ی کمتری دارند ولی مزایای بیشتری دارند چه فرقی کردیم با زمانی که شرکتی بودیم ؟ چرا غول وضعیت شغلی هیچ وقت برای ما شکسته نمیشه ؟ تا کی باید منتظر عدالت باشیم ؟ احتمالا\" تا ظهور آقا امام زمان عج که انشاء الله بزودی زود ما راحت بشیم از اینهمه تبعیض ، آقای احمدی نژاد خیلی امیدوار بودیم که حداقل برای تحصیلکرده ها یک گشایشی وجود داشته باشد؟ ولی حیف حالا با این طرح نظام هماهنگ حقوق چه باید بکشیم خدا میداند؟ (59035)
 
۱۳۸۶-۰۲-۱۸ ۱۱:۲۷:۴۵
آقای رئس محترم جمهور آخر وضعیت استخدام نیروهای شرکتی چی شد تا کی باید منتظر بخشنامه ها و وعده وعیدها بمانیم تو را خدا تکلیف ما را روشن فرمائید (24964)
 
فائزه
۱۳۸۶-۰۳-۱۶ ۱۱:۵۴:۰۳
بنام خدا
دعا كرديم و شكر خدا كه وضعيت مان پيماني انهم در چهار چوب پيماني
حال هنوز خنده بر لب باز نشده بود كه با خبر شديم قرار دادمعين )) يعني در جامعه اداري اسلامي اين همه تبعيض مگر همه در يك زمان ورود و در يك محل تلاش و در يك زمان خروج نمي شوند پس چرا اين يكي رسمي ان يكي پيماني و اين بدبخت امثال من قرار داد معين پس نگوييد عدالت ديگر براي ما جاي سوال است كجاست اين عدالت و فرشته فرياد رس و ناجي ضعيفان (28480)
 
صالح
۱۳۸۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۰۲:۳۰
ترابه خداکمی فکر کنید .اهای مسئولین کشور...اهای عدالت شعاران تاملی درهمین سایت الفبه شما می گویدتعدادزیادمشارکت کنندگان دربحث های اقتصای فریادوامصیبت ازگرانی بیکاری عدم حمایت شغلی و...دارند .به خوداییدازعذاب خدابترسید به سوگندی که خورده ایدوفادارباشیداین قدر بااین مردم خوب بااین ازخودگذشته هابازی نکنید.بنشینید مردانه به علی تاسی کنید ومشکلات مردم را برطرف کنید . (30317)
 
۱۳۸۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۵۶:۰۱
از اینکه می بینم تعدادزیادی ازبندگان خدا(شرکت کنندگان دربحث) به اقای احمدی نژاد نامه نوشته اند در شگفتم یا اتفاق عجیبی درراه است که هی بیشتر بعضی هارا بزرگ کنیم یااین عزیزان با سلامت وصداقت اماباساده دلی عرض حال نموده اند. (30332)
 
زهرا
۱۳۸۶-۰۵-۲۴ ۱۳:۳۶:۱۴
اشکالی نداره عادت کردیم به این وعده - وعیدها
خدا را چی دیدی شاید..........
پس بهتره امیدوار باشیم مگه میشه دولت نهم وعده بده و لی عمل نکنه
قضاوت زوده...
منتظر خواهیم ماند. (35649)
 
نيروي قرارداد كارمعين
۱۳۸۶-۰۷-۲۳ ۱۲:۳۸:۳۲
جناب آقاي احمدي نژاد رياست محترم جمهور لطفا پيماني كردن نيروهاي شركتي در ارداه جات به كجا انجاميد آيا اينها همه حرف وحديث بود ويا اينكه انشاء الله عملي خواهد شد تا نفس راحتي بكشيم. (41156)
 
۱۳۸۶-۰۸-۲۹ ۰۸:۳۲:۰۱
الحق كه راست گفتي بهترين واژه براي تعريف ما نيروهاي شركتي خدائيش هم ما همه مثل برده كار ميكنيم در حالي كه هستند خيلي از نيروهاي رسمي در محل كار من (سرم سازي رازي) كه دست به سياه و سفيد نميزنند ولي آخر برج با حقوق بالا و اضافه حقوق 120 ساعت كه حتي 1 دقيقه ان حلال نيست ميگيرند اما ما شركتي ها چي 80 ساعت بيشتر ساعت اداري بمون ولي 30 ساعت اضافه كار بگير . آقاي رئيس جمهور خواهشن ديگه دم از عدالت نزنيد چون ديگه حالم بهم ميخوره (44220)
 
۱۳۸۶-۰۸-۲۹ ۰۸:۳۸:۲۵
من نميدونم چطوريه كه روزنامه ها از زبان وزراء مينويسن كه نيروهاي شركتي بايد استخدام بشن از يك طرف ميگن بخشهاي دولتي بايد خصوصي بشه اين وسط هم بيچارگيش ماله ما شركتي هاست در ضمن آن دسته از دوستان محترم كه گلايه از قرارداد معين خود دارند بدانند كه همكاران من كه جذب و به صورت معين كار ميكنند حقوقشان دو برابر شده حالا مزايا به كنار خودتان را با وضعيت قديمتان مقايسه كنيد . (44222)
 
۱۳۸۶-۱۲-۱۸ ۲۳:۳۵:۳۹
اقاي رئيس جمهور وزير محترم نيرو درمورد تبديل وضعيت نيروهاي شركتي به مصوبه هيات دولت اشاره نموده وگفته داشتن 5 سال سابقه يكي از شرطهاي تبديل وضعيت است حالا من كه مثلا 3.5 سال سابقه دارم بايد 1.5 سال ديگه هم صبر كنم اخه تا كي بايد صبر كنيم تورا به اون خداي مظلومان به دادما برسيد ليسانس حسابداري شاغل در شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل (53092)
 
۱۳۸۶-۰۹-۲۶ ۱۰:۳۳:۰۰
اینا همه یه طرف من چه کار کنم که نیروی شرکتی هستم و در مرکز تلفن کار می کنم ولی در کنارش تایپیست هم هستم ولی قراردادیم نکردند . واقعاً برای افرادی که اصلاً به این امور رسیدگی نمی کنند و از ما به عنوان یه برده استفاده می کنند متاسفم . (46565)
 
شیرین
۱۳۸۶-۰۹-۲۶ ۱۱:۳۵:۲۱
بخشنامه شماره 100/50/23213 مورخ 30/3/86 وزیر نیرو به شرکتهای توزیع برق در رابطه با تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراداد مدت معین می باشد با شرایط مدرک دانشگاهی و سابقه کار بالای 5 سال ، ولی متاسفانه شرکتهای توزیع می خواهند فقط نیروهای لیسانس را جذب کنند و فوق دیپلم ها را قراردادی نمی کنند. پس تکلیف آنها چه می شود آیا این موضوع مغایر با بخشنامه صادره نمی باشد ؟ (46578)
 
يك ناشناس
۱۳۸۶-۰۹-۲۷ ۱۵:۲۹:۳۱
با عرض سلام خدمت رياست محترم جمهور
با عرض خسته نباشيد بسيار
ما از اين همه وعده و وعيد شما خسته شده ام ما عده اي از نيروهاي پيمانكاري وزارت نفت ( برده داري ) با سخت ترين شرايط كاري ، كار مي كنيم وبا كمترين حقوق و اكثريت داراي سوابق بالا ومدرك تحصيلي مرتبط مي باشيم وقتي براي اعتراض پيش رئيس واحد مي رويم ما را تمسخر مي كنند و مثل خود شمار به ما وعده ووعيد مي دهند اين عدالتي نيست كه شما دم ازآن مي زديد .دوره رياست جمهوري شما رو به اتمام است كجاست آن مصوبه وقانون كه در ابتداي رياست شما به تمامي ادارات بخشنامه گرديد براي تغيير وضعيت نيروهاي پيمانكاري تا كه اين همه تبعيض و تفاوت

براي رضاي خدا كه رضايت خدا همان رضايت خلق اوست به فرياد ما برسيد جمعي از پيمانكاران وزارت نفت (46662)
 
عطا الله
۱۳۸۶-۱۰-۱۹ ۰۱:۲۲:۵۷

باسلام به حضور جناب آقاي احمدي نژاد رئيس جمهور منتخب مردم هميشه در صحنه ايران كه فقط آنها براي جنگ و حضور در پاي صندوق رأي مي خواهند .
بنده حدود 3 سال است كه در يكي از ادارات تابعه سازمان بازرگاني يكي از استانها مشغول فعاليت مي باشم از زمان شروع به كار تا 3 ماه يك ريال هم به بنده پرداخت نشد و وقتي كه جوياي مسئله شدم گفتند كه شما در اين 3 ماه آزمايشي مشغول بكار بوده ايد و حقو وحقوق نداريد و بماند كه اگر در اين مدت اتفاقي براي من مي افتاد و ...
در اداره مورد نظر تحت عنوان نيروي خدماتي مشغول كار مي باشم كه از كار دفتري و تايپ گرفته تا كار فني و تاسيساتي و غيره بر عهده بنده است و وقتي كه حرف از كار مي آيد بنده در زمره بهترينها وتازه نفسهاي اداره به حساب ميآيم و هر كار سخت و تقات فرساي دوش مرا نوازش ميكند امّا وقتي كه پاي حساب كتاب و حق و حقوق به ميان مياد بنده يك نيروي شركتي قراردادي ايم و بايد حقوق 181 هزار تماني بگيرم و با آن قسط 64 هزاري پرداخت نمايم و اجاره خانه و معاش خود و خانوادهم را تامين نمايم ، كه با اين تورم آيا اين كار شدني است و از پرداخت اضافه كاري نيز بي بهره مي باشم چونكه بايد هر روز حداقل 4 ساعت اضافه كاري داشته باشم .
جناب آقاي رئيس جمهور آيا اين است آن شعارهاي عدالت و مساوت و برابري . برس به داد اين بينو اي پرزيدنت& (47953)
 
محفوظ
۱۳۸۷-۰۲-۲۸ ۱۲:۲۲:۵۲
با سلام خدمت آقای رئیس جمهور
آقای رئیس جمهور حرف شما روشن کردن تکلیف کارکنان شرکتی بود در زمان اجرا من با مدرک دیپلم بودم بعد از 6 ماه مدرک لیسانس ارائه شد قرارداد کارمعین شدیم بعد از ارائه مدرک کارها زیاد تر شد ولی تکلیف ما هنوز روشن نشد بالاخره ما شرکتی هستیم قراردادی هستیم یعنی فرقی نباید داشته باشیم با کسانی که مدرک ندارند و کار کمتر و مزایا بهتر و ..... آقای رئیس جمهور فرصت شما برای دوره اول ریاست جمهوری شما رو به اتمام است خواهشمندیم یک فکری بحال ما تحصیل کرده ها با قراردادکارمعین و مزایای پائین بکنید . جدیدا\" که حتی مرخصی ما هم ذخیره نمیشود - سبد کالایی ما حذف شد- دیگه انگیزه برای کارکردن داریم . به شما خیلی امیدوار بودیم ولی ....؟!خواهش عاجزانه داریم هرچه سریعتر یک فکری بکنید. (63563)
 
نيروي پيمانكاري
۱۳۸۶-۱۲-۱۰ ۱۶:۵۵:۱۰
باسلام باتوجه به بخشنامه وزير نيرو در مورد تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكار معاونت مالي شركت به بهانه خالي نبودن چارت مرطبا از تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكار طفره مي رود لطفاپيگيري نمائيد جناب وزير نيرو. (52322)
 
۱۳۸۶-۱۲-۱۴ ۱۲:۳۲:۴۴
به اقای رییس جمهور بفرمایید قبل از اعلام نظر کمی تامل کندبنده با بیش از 20سال سابقه کاری و مدرک کارشناسی وخانواده ایثار گر(اخوی شهید)هنوز بصورت قراردادی کار مشخص هستم (52711)
 
کارمند بدشناس
۱۳۸۶-۱۲-۲۲ ۱۵:۰۴:۵۷
جناب آقای احمدی نژاد
ریاست محترم جمهور

با سلام و خسته نباشید خواهشمند است اگر عدالتی وجود دارد بخدا قسم ، دستور فرمایید حداقل سالی یک دفعه بازرسی به تمام ادارت رفته تا از ضایع کردن حق کارمندان و سرپیچی از بخشنامه ها جلو گیری گردد .
آیا کارمند دپیلمه 30 سال پیش که حدود 18 سال است سابقه دارد وهنوز قراردادی مانده است و امثال من با سابقه بیشتر نیاید تبدیل وضعیت گردد .
لطفا\" برای رضای خدا و بندگان و دعای خیر برای همیشه یک فکری جهت تبدیل وضعیت کارمندان خرید خدمت ، مخصوصا\" چنین کارمندانی که در دانشگاه یزد وجود دارند انجام دهید.


ارجوکم من الله (53554)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۱۲-۲۲ ۱۵:۳۳:۲۹
جناب آقای احمدی نژاد
ریاست محبوب ایران


با سلام و خسته نباشید

بدینوسیله بعرض جنابعالی می رسانم من کارمند خرید خدمت در یک موسسه می باشم که حدود 18 سال سابقه کار دارم و نگران بازنشسگی خود هستم چون مستمر بگیر می باشم و همسرم که 18 سال است فوت کرده و بیمه تامین اجتماعی بوده بعد از بازنشستگی ام حقوقش قطع می گردد . چون خودم هم بیمه تامین اجتماعی می باشم .و این صندوق یک حقوق بازنشسگی را قطع می کند در صورتی که خانمهایی که همسر خود را از دست می دهند و مشغول کار می باشند در صورتی که هر دو بیمه خدمات درمانی باشند علاوه بر حقوق بازنشستگی خود حقوق همسر را هم می گیرند
از شما ریاست محترم خواهشمند است دستور فرمایید هماهنگی دو صندوق را در این مورد انجام داده تا حق افرادی مانند من پایمال نگردد.
ضمنا\" چرا خانمهایی که همسرشان فوت کرده و بیمه تامین اجتماعی بوده اند حق عائله بندی نمی گیرند در صورتی که بیمه خدمات درمانی به خانمهایی که همسر ندارند و حتی فرزندی در خانه ندارند حق عائله مندی می گیرند لطفا\" پیگیری فرمایید.


ارجوکم من الله (53558)
 
انتظار
۱۳۸۷-۰۱-۱۹ ۱۵:۰۸:۲۶
جناب آقای احمدی نژاد
ریاست محترم جمهور


با عرض سلام

اینجانب کارمند زن که در حدود 18سال پیش با داشتن دو فرزند پسر بعلت تصادف همسر و فوت ایشان در سن 35 سالگی با مشقات زیاد وارد یکی از موسسات کردیم و با تمام تلاش خود توانستم کارهای دفتری تایپ با ماشین، و کامپیوتر را یاد گرفته خلاصه بعد از 18 سال تلاف کردن عمر خود ، هنوز به صورت خرید خدمت می باشم و هر موقع از کارگزینی سال می کنم می گویند چون مجوز نداریم و شما دپیلم می باشید هیچ کاری برایتان نمی توانیم انجام بدهیم نگرانی اصلی من این است چون همسرم فوق دپیلم نساجی بودند وسابقه کار ایشان در موقع فوت 6 سال بیشتر نبود و بیمه تامین اجتماعی بودند هم اکنون بعد از 18 سال حداقل حقوق مستمری به بازماندگان پرداخت می گردد . من هم چون خرید خدمت هستم و بیمه تامین اجتماعی می باشم درموقع بازنشستگی یکی از حقوق بازنشستگی قطع خواهد شد.
جناب آقای رئیس جمهور با توجه به روحیه جنابعالی و از بین بردن بی عدالتی خواهشمند است دستور فرمایید هماهنگی بین دو صندوق تامین اجتماعی و خدمات درمانی ایجاد گردد. چون اکر مردی فوت کرده و بیمه خدمات درمانی باشد و همسر او مشغول کار و دارای همین بیمه باشد بعد از بازنشستگی هر دو بازنشستگی شامل حالش می شود .
آیا خون زنان بی سرپرست بیمه خدمات درمانی در این مملکت از بیمه شدگان تامین اجتماعی رنگین تر است آیا آنها می توانند با این همه مشکلات با یک بازنشستگی زندگی کنند.
خدا را قسمتان می دهم به فکر تمام زنهای بی سرپرست بوده و نگذارید حق عده ای پایمال گردد.
یا حداقل دستور فرمایید کسانی که سابه بالای 15 سال دارند رسمی گردیده تا بتوانند به دلخواه صندوق بازنشستگی را انتخاب کنند تا افرادی مانند من حقشان ضایع نگردد.
ضمنا\" من در دانشگاه یزد مشغول بکار می باشم .


ارجکم من الله (56259)
 
۱۳۸۷-۰۱-۲۶ ۱۰:۰۸:۲۸
با سلام خدمت رياست محترم جمهور
اقاي احمدي نژاد اگر شما مثل ما جز ء نيروههاي شركتي يا تبديل وضع بوديد وبا بيشترين كار كمترين حقوق را بگيريد و پيش خانواده شرمنده باشيد چه مي كرديد تو را به خدا به داد ما برس

از رامسر (57583)
 
علي
۱۳۸۷-۰۱-۲۶ ۱۰:۳۰:۱۵
اقاي احمدي نژاد التماست ميكنيم به وضعيت نيروههاي شركتي و تبديل وضع برسيد (57591)
 
همیشه نگران آینده
۱۳۸۷-۰۱-۲۶ ۱۳:۰۰:۰۵
جناب آقای احمدی نژاد
رئیس محترم جمهور ایران

با سلام
احتراما\" بعرض جنابعالی می رساند تنها آرزویی که در زندگی دارم این است که وقتی اخبار می شنوم خبر خوشحال کننده ای که برای کارمندان به خصوص کارمندان شرکتی و خرید خدمت است به کوشم برسد آیا کارمندان چه تقصیر و گناهی کرده اند که باید با سابقه زیاد و هیچ امیدی به آینده کار کرده و با وام های زیاد زندگی خود را بگذارنند آیا سیر هیچ وقت به یاد گرسنه می افتد مردم واقعا\" در تگناه هستند به داد آنها برسید و نگذارید حق افراد زحتمکش بخصوص کارمندان پایمال گردد.


به امید آنروز (57612)
 
درمانده
۱۳۸۷-۰۱-۲۶ ۱۴:۲۵:۲۲
جناب آقای رئیس جمهور به خدا قسم به فکر کارمندان خرید خدمت و شرکتی باشید آیا آنها چه کناهی کرده اند که باید با سابقه زیاد بلاتکیف بوده و کارزیاد مقایسه با کارمندان رسمی و پیمانی ، ولی حقوق کمتر، چون هیچ کس بفکر آنها نیست و بعد از بازنشستگی نه پاداش نه ..... آیا این همه تفاوت صیحیح است تصیمیمی که در سال 86 کرفته و به مجلس رفت و نمایندگان تصویب نکردند به چه دلیل بود آیا آنها نباید به فکر مردم باشند که بی دلیل مخالفت می کنند ( درخصوص پیمانی کردن کارمندان با سابقه بالای 15 سال ) خواهشمند است این طرح را دوباره جهت تصویب به مجلس ارائه نمایید .
ارجوکم من ا.... (57622)
 
محمد
۱۳۸۷-۰۱-۳۰ ۲۳:۳۹:۱۳
با سلام

اشاره ای به یکی دیگر از 1000 مورد این چنینی

بسیاری نیروهای شرکتهای توزیع برق استان کرمان بخصوص شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان به صورت پیمانی و شرکتی مشغول کارند این نیروها همپای نیروهای استخدامی این شرکت و حتی بیش از آنها کار میکنند و نصف حقوق آنها را هم نمی گیرند حتی در حساس ترین و مهمترین و تخصصی ترین بخشهای این شرکتها مانند دیسپاچینگ این شرکتها نیز چنین است !

واقعا تا کی انتظار از دولت عدالت محور؟! همچنان منتظریم که خبری ز استخدام بشود امیدوارم انتظار ما نتیجه هم داشته باشد و عدالت دولت عدالت محور شامل حال این مشکل بزرگ مملکت نیز بشود
با تشکر (58167)
 
۱۳۸۷-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۸:۱۸
بسمه تعالي

رئيس جمهورمحترم جناب آقاي احمدي نژاد

باعرض سلام وخسته نباشيد.

مصوبه استخدام نيروهاي پيمانكاري منشي وماشين نويس شركت ها جه شد؟
آيا لازم نيست ديگربعداز 15 سال بصورت نيروي پيمانكاري ديگرتكليف مشخص شود. چرا زماني يك نيرو حداكثر 5 سال قراردادي ياپيماني بود كه آنهم ازخيلي مزايا برخوردار بود وبعد رسمي ميشد حالا اين همه دم ازعدالت وانقلاب وشهيد براي ازبين بردن بي عدالتي وتبعيض چرا هنوز تكليف مشخص نيست وپيمانكاران گردن كلفت بايد ازعده اي برده كشي كرده ومواجب به جيب زده كه نه به نفع دولت است ونه به نفع نيرو. (60201)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۰ ۱۰:۱۷:۲۸
خدا پدر را بيامرزه ما كه خانواده شهيد هستيم و هميشه ميگن خوش بحال شما بعد از 18 سال در وزارت نفت(مناطق نفتخيز جنوب) تبديل وضعيت نشديم و چون يك شهيد داشتيم گويا هيچ ارزشي براي دولت نداريم. (633121) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۸۷-۰۲-۱۴ ۲۱:۱۱:۴۱
بنام خدا باسلام به پشگاه حضرت ولی عصر(ع) در جامعه ما تمام کارها با دروغ شروع شده چرا که مسئولینی بی کفایت سر کار هستند در دانشگاهد تبریز شخصی بنام دکتر مجیدی ودکتر خلیلی (رئیس دانشگاه علوم پزشکی ) بدون ترس از خدا چرا که چون با نشان دادن عمل معلوم میکنند که از خدا نمی ترسند بخشنامه ای که در مجلس تصویب شده درست اجرا نمی کنند ودر صورت اعتراض کارکنان تهدید به اخراج میکنند ولی فردی خدا شناسی نیست جواب همچنین آدمهای را بدهند چون اگر جواب دهند دزدی خودشان رو می شود (60957)
 
ناشناس
۱۳۸۷-۰۴-۱۲ ۰۰:۰۳:۱۱
بسیاری نیروهای شرکت توزیع برق استان يزد به صورت شرکتی مشغول کارند این نیروها همپای نیروهای استخدامی این شرکت و حتی بیش از آنها کار میکنند و نصف حقوق آنها را هم نمی گیرند حتی در حساس ترین و مهمترین و تخصصی ترین بخشهای این شرکتها مانند دیسپاچینگ این شرکتها نیز چنین است !
گناه ما چيست؟
حقوق ليسانس در حد 220 هزار تومان
آن دنيا را چه مي كنيد؟ (69711)
 
موسي زاده
۱۳۸۷-۰۴-۲۲ ۱۹:۴۴:۰۶
به نام خدا
در شركت ملي پالايش و پخش بعد از بخشنامه رياست جمهوري تعدادي از نيروهاي پيمانكاري ديپلم باسابقه سه سال كمتر و بيشتر و ليسانس را قرارداد مدت معين كردندبدون قانون مشخصي و يكنواختي ولي بقيه كماكان به صورت پيمانكاري باقي ماندند با وجود اين كه بيشتر آنها داراي پست سازماني و سابقه 13 سال هستند احتمالاً پول نفت به كاركنان خود نفت هم نمي رسد چه برسد به مردم كاركنان پيمانكاري سازمانها و ادارات و صداو سيما لازم است بدانند كه شركت نفت كه ازهمه ادارات ديگر درآمد مالي خوبي دارد ظاهراً توان مالي ندارد چه برسد به شما اميد وار نباشيد. و سعي كنيد كه از نظر علمي و يا كارهاي هنري خود را ارتقا دهيد وبا اميد واهي زندگي نكنيد (71032)
 
ناشناس
۱۳۸۷-۰۶-۱۷ ۰۹:۵۶:۳۲
بنام خدا
رئيس جمهور محترم جناب آقاي احمدي نژاد

باسلام،
طبق گفته جنابعالي درمورد استخدام نيروي پيمانكاري تو را به خدا و پيغمبر قسمتان مي دهم كه وضعيت نيروي پيمانكاري با سابقه كار حداقل (13سال) كار رامشخص كنيد آيا اين نيرو ها براي شركت هنوز شناخته نشده اند كه آنها را جذب نمي كنند. (78121)
 
امیر
۱۳۸۷-۰۶-۲۶ ۰۷:۲۴:۳۴
با سلام


متاسفانه در ایران هیچ قانونی وضع نمیشود که بصورت کامل اجرا شود و تداوم داشته باشد این قضیه در مورد نیروهای شرکتی نیز مصداق میشود بنده با اینکه دارای مدرک دیپلم نیز هستم و تمام مراحل استخدام را نیز به پایان رساندم ولی موقع عقد قرارداد سازمان مربوطه اعلام کرد که با کمبود بودجه مواجه شده و از بستن قراد داد با اینجانب و تعدادی از دوستانم امتناع ورزید و همچنان بصورت نیروی شرکتی باقی مانده ایم. (79926)
 
ناشناس
۱۳۸۷-۰۶-۳۱ ۱۳:۱۵:۱۱
باسلام،

جناب آقاي احمدي نژاد
طبق مصوبه اي وزارت نفت كه قرار بود اجرا شود كه نشد. دوباره تجديد نظر نمايند. (استخدام منشي و ماشين نويس).
خدا را خوش نمي آيد براي افراد جديد كه تازه در شركت نفت مشغول بكار شده اند فقط بخاطر اينكه پدرشان شهيد شده است از ابتدا پيماني وبعد رسمي شوند. پس حال ما بخت وبيچاره كه 13سابقه كار درشركت داريم چيست؟ آيا همين ما و خانواده هاي ما نبودند كه در 8 سال دفاع مقدس جنگيدند ومقاومت نمودند كه ايران سرفراز بماند خدا را از اين بابت شكر و گله اي نداريم چون وظيفه مان بود و منتي بركسي نيست .
ولي اينكه پدر مان شهيد نشده مبني براين نيست كه در زمان جنگ نجنگيده و ازكشورش دفاع نكرده اند. خانواده شهداءچشم وچراغ اين مملكت اسلامي هستند. من خودم هم جزء خانواده شهيد هستم و در زمان جنگ برادرم شهيد شده است.
پس تو را به خدا وضعيت خواهر-برادر شهيد را كه از لحاظ سابقه كاري حداقل 10 ساله به بالا هستند فرجي دركارشان بنمايد. بطوري كه انشاء ا... عدالت و تساوي اجرا شود.

اجركم عندا... . (81615)
 
م .ص آذربايجانغربي
۱۳۸۷-۰۷-۱۳ ۲۱:۳۵:۵۵
با سلام
من يكي از كارمندان نيروهاي قراردادي كار معين اموزش وپرورش هستم كه قبلاٌ به صورت شركتي مشغول انجام وظيفه بودم وهم اكنون به صورت قراردادي كار معين هستم آيا ما جزو كارمندان آموزش وپرورش نيستيم آيا ما قشر اين مرز وبوم نيستيم چرا هيچكس به فكر ما نيست ما نبايد نگران آينده خود باشيم بزرگ مردان دولت وآقاي رئيس جمهور يكمي هم به فكر ما باشيد ما هم خانه وخانواده داريم چرا مار را به صورت استخدام پيماني يا رسمي نمي كنيد چرا ما بايد هميشه گوشمان به ان باشد كه آيا امسال هم مارا تمديد قرارداد ميكنند يانه چرا به فكر بازنشستگي وديگر مزاياي كه كارمندان رسمي يا پيماني ميگيرند نيستيد ما كه بيشتر از نيروهاي رسمي كار ميكنيم ولي چون رسمي نيستيم بايد بيشتر كار كنيم كمتر به مرخصي برويم زودتر از بقيه بيايم ديرتر از همه بريم آيا اين انصاف است كي مار تبديل وضيعت ميكنيد تا با خيلي راحت هر روز به سركار رفته وخيلي راحت خدمت كنيم چرا ما هميشه نگران ومظطربيم (84248)
 
مهرداد جهاني چگني
۱۳۸۷-۰۷-۲۲ ۰۹:۲۶:۲۳
اينجانب درسال 1374به عنوان نيروي شركتي در آموزش وپرورش عشاير سيار به عنوان نگهبان تا1380 ودرسال 1380 بهعنوان اپراتور كامپيوتر (سيستم اموال ) درسازمان آموزش وپرورش استانتا حال مشغول به كارمي باشم من چون مدرك تحصيلي انيجانب زيرديپلم بود ولي درسال 1387 ديپلم را گرفتم اما متاسفانه هنوز نيروي شركتي در اين سازمان مي باشم لذا از شما خواهشمنداست براي رضاي خداوندمتعال اينجانب را ياري كنيد در ضمن من سرپرست سه خواهر يتم ودو بچه مي باشم ومن از خداوند سبحان مي خواهيم همه زحمتكشان جمهوري اسلامي ايران ياري كند وسلامتي وسعادت دينا وآخرت به آنها دهد . (85532)
 
حسین محمد پور
۱۳۸۷-۰۷-۲۲ ۱۴:۱۰:۳۰
با سلام
احتراما من 20سال است که در مخا برات روستائی کار

می کنم وبیمه نیستم چه توجیهی دارد

آیا 20سال پیش خصوصی سازی وجود داشت (85635)
 
۱۳۸۷-۰۷-۲۷ ۱۰:۵۱:۰۷
بسمه تعالی
رئیس جمهورمحترم جناب آقای احمدی نزاد
سلام علیکم
من یک نیروی پیمانکارمنشی وماشین نویس باسابقه بالای 15 سال درمناطق نفتخیزجنوب هستم که نه فرزند شهید هستم نه خواهرشهید واکنون که مجوزاستخدام برای فرزندان وخانواده شهداصادرگردیده تکلیف ماکه فرزند وخواهرشهید نیستیم ولی کمتراز آنها هم به درد این انقلاب نخورده ایم وکمترازآنها دراین منطقه جنگی جنوب زیربمب وموشک ضربه نخوردیم چیست هرسال به امید سال دیگر. آخر وعده ووعید تاکی. چه کسی باید جلوی این بی عدالتیها وبرده کشی ها را بگیرد. (86119)
 
۱۳۸۷-۰۹-۰۱ ۲۲:۵۸:۳۴
بسمه تعالی
رئیس جمهورمحترم جناب آقای احمدی نزاد
سلام علیکم
من یک نیروی پیمانکارمنشی وماشین نویس باسابقه بالای 15 سال درمناطق نفتخیزجنوب هستم که نه فرزند شهید هستم نه خواهرشهید واکنون که مجوزاستخدام برای فرزندان وخانواده شهداصادرگردیده تکلیف ماکه فرزند وخواهرشهید نیستیم ولی کمتراز آنها هم به درد این انقلاب نخورده ایم وکمترازآنها دراین منطقه جنگی جنوب زیربمب وموشک ضربه نخوردیم چیست هرسال به امید سال دیگر. آخر وعده ووعید تاکی. چه کسی باید جلوی این بی عدالتیها وبرده کشی ها را بگیرد. (93025)
 
علی
۱۳۸۷-۰۷-۲۷ ۱۴:۵۲:۰۷
بسمه تعالی
حضرات کجایندکه ببینند ما چه میکشیم با این حقوق کم وعدم امنیت شغلی ووعده های دولت دکتر احمدی نژاد
با آنکه حدود چند سال است که از نیروی شرکتی به نیروی قراردادی تبدیل وضعیت دادیم ولی هنوزمشکل امنیت شغلی داریم کی این وزارتخانه آموزش وپرورش به سامان وثبات می رسد هرروز یک بخشنامه ودستورالعمل لطفااین ایمیل را به گوش دستندرکاران برسانید تاببینند اگر خودشان راجای ماقراردهند آیا میتوانند زندگی کننداگرهم بتوانند زندگینی باذلت وخواری خواهد بود واقعاحقوق250 هزارتومان دراین عصر حقوق است آیا این فقر نیست اگر دولت میداند فقراست چرا نیروهای قراردادی را رسمی نمی کندبااین همه درآمد دولت وذخایر ارزی نمی توانیم بگوییم که دولت نیز دچار فقر مالی شده است.

پس چرا دولت برای رسمی کردن نیروهای قراردادی هیچ قدم مثبتی برنمی دارد؟

ازطرف جمعی از نیروهای قراردادی سازمان آموزش وپرورش استان بوشهر (86153)
 
ناشناس
۱۳۸۷-۰۸-۰۲ ۰۸:۰۱:۰۳
با صدور بخشنامه استخدام نيروهاي شركتي آيا نبايد كساني پيگير اين موضوع باشند كه آيا اين بخشنامه در ادارت و نهادها اجرا شده است يا نه ؟ (86757)
 
عباس
۱۳۸۷-۰۸-۰۴ ۱۲:۵۸:۳۹
با سلام محضر جناب آقای رئیس جمهور
تبعیض در ادارت بین نیروها غوغا می کند و این مغایر با شعار عدالت محوری می باشد مثال
سهام عدالت به نیروهای شرکتی شاغل ادارات تعلق نمی گیرد. وقتی پیگیری می کنیم می گویند ما شما را نمی شناسیم به اداره کار مراجعه نمائید وقتی بحث اضافه کاری است برای پنج ماه که 430 ساعت اضافه ایستاده ایم ، 150 ساعت می دهند وقتی اعتراض میکنیم می گویند ما با شما طرف حساب نیستیم به شرکتتان مراجعه فرمائید حرف زیاد هم بزنید اخراجتان می کنیم. به تازگی نامه ای از هیئت محترم دولت با امضاء جناب آقای داودی مشاهده شد که دستور داده شده بود تمامی قراردادها با شرکت لغو و نیروها با اداره خود قرار داد ببندند. ولی متاسفانه خبرهای از لایحه ای به گوش می رسد که وزیر محترم آموزش و پرورش جهت مستثنی شدن این نیرو از بخشنامه فوق حکایت می کند که مایه دلسردی و نامیدی در بین نیروها شده است (86891)
 
۱۳۸۷-۰۸-۱۰ ۱۴:۳۶:۱۰
با عرض سلام خدمت دولت خدمتگذار و عدالت محور

ساماندهي نيروهاي ارگانهاي دولتي به صورت شركتي همان برده داري عصر جديد ميباشد كه اين افراد از تمامي حقوق و مزايا كه كارمندان رسمي و پيماني و قراردادي دريافت ميكنند محروم ميباشند البته طبق قانون نيروهاي شركتي كه تمامي رئيسان مي گويند.
علوي (88307)
 
۱۳۸۷-۰۸-۳۰ ۱۵:۵۱:۰۱
با سلام و احترام خدمت همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي آيا اين كه همه شركتهاي تابعه وزارت نيرو شامل بخشنامه فوق مي گردند ولي شركتهاي توزيع برق نمي توانند از آن استفاده كنند ظلم نيست فقط بايد به خدا پناه برد لطفا در صورت امكان در اين خصوص تمهيدات لازم را معمول فرماييد تا ما نيز بتوانيم از اين بخشنامه استفاده نماييم . (92940)
 
محمدامين
۱۳۸۷-۰۹-۰۸ ۰۰:۱۸:۱۹
سلام اقاي رييس جمهور من داراي مدرك ليسانس دانشگاه ملي هستم ولي ازبخت بد وتوكل برخداوندمتعال واميدي كه به تغييرسرنوشت داشتم به عنوان نيروي شركتي درپست پيشخدمت دربانك ...حدودپنج سال است مشغول هستم .خسته ونااميدباغروري شكسته شمارابه خدا نهايت تاسف نيست اينده تاريك ونابسامان پس عدالتي كه ميگوييد كدام است شما رابه خدا فكري براي من وامثال من كه كم نيستند بكنيد (94095)
 
محمدامين
۱۳۸۷-۰۹-۰۸ ۲۰:۵۹:۲۵
باسلام وخسته نباشيد خدمت رييس جمهور محترم
بنده نيروي شركتي يكي از بانكهاي دولتي هستم حدود چهار سال دراين بانك درحال خدمت مي باشم داراي مدرك ليسانس از دانشگاه دولتي مي باشم ولي پستي كه دران مشغو ل كار هستم درحد وشان يك تحصيل كرده دانشگاهي نيست ولي با توكل بر خدا واميد به زندگي با تمام شرايط ساختم و لي بعد از حدود جهار سال چيزي جز بدهكاري،غروري شكسته،جايگاه اجتماعي نه چندان مطمعن،نگاهها وحرفهاي بسيار عذاب اور نصيبم نشد
من پيشخدمت بانك مورد نظر هستم درضمن متاهل وداراي يك فرزند مي باشم
جناب اقاي دكتر احمدي نژاد تورا به خدا فكري به حال اين نيروهاي شركتي بكنيد
چون هيچ تفاوتي با بقيه ندارند مثلا همكار من با ديپلم ماهيانه با اضافه كار حدود500000هزار شايد بيشتر دريافت بكند ،نيروي شركتي مثل من كه بيشترين زحمتها
راميكشد ماهيانه 250000هزارتومان دريافتي داشته باشد،پس عدالت وانصاف كجاست

متشكرم (94135)
 
صال مفاخری
۱۳۸۷-۰۹-۱۷ ۱۲:۱۰:۱۷
[در تیرماه سال 80 به صورت شرکتی بهاستخداماداره تعاون استان در آمدم تا ابتدای ریاستجمهوری دولت نهم شرکتی بودم واز ابتدای دولت نهم قرارداد انجام کار معین هستم و بسیاری از مشکلات مانند نداشتن امنیت شغلی و کمی قوق و مزایا وبا 8سال سابقه نمی توانم کاری دیگر وبا شرایط بهتر راپیدا کنم. (95102)
 
مهدی
۱۳۸۷-۱۰-۱۰ ۰۹:۴۳:۱۷
در پاسخ به سئوال 1 باید بگویم که اثر کارکنان شرکتی سازمانهای دولتی اگر چه به دلیل نداشتن امنیت شغلی و احتیاجات شدید مالی سعی و تلاش بیشتری در کار دارند و مسئولیت های محوله را به بهترین وجه انجام می دهند و این موضوع باعث حفظ منافع آن سازمان میگردد اما اگر این قانون تصویب شود باعث تداوم این موضوع می شود و این تفکر در آنان پدید می آید که واقعاً در این کشور کسانی به فکر عدالت هستند.

پاسخ سئوال 2 - وقتی کاری وجود دارد باید انجام شود. آن زمانی که نیروی شرکتی وجود نداشت متوسط ساعت مفید کار در ادارات کمتر از 4 ساعت بود و طبیعی است که در دراز مدت و با زیاد شدن هر روزه حجم کار آن سازمان احتیاج به نیرو دارد. پس در این حالت جواب کم کاری افراد را و یا ضعف مدیریت را یا ندادن مجوز جذب نیرو را باید یکسری جوان جویای کار که اکثراً از قشر ضعیف این جامعه هستند بدهند؟

پاسخ سئوال 3- قسمت اولش رو که در شماره 2 گفتم ولی در جواب قسمت دوم با ید گفت که اگر قرار است خصوصی سازی بشود پس شتر سواری .... باید کل سازمان خصوصی شود یا همه شرکتی بشوند یا همه دولتی باشند تا زمانی که دولت عدالت محور و مردمی توان انجام هزار کار گفته و نکرده را پیدا کند.

جواب 4 رو هم که خودتون در اول بحث گفتین! (97792)
 
محمد
۱۳۸۷-۱۰-۲۵ ۱۳:۴۰:۰۳
سلام

متاسفانه باید بگویم پر متخلفترین اداره دولتی دانشگاه ها هستند زیرا در این ادارات اساتید وهیات علمی های دانشگاه ها مدیر و مسئول هستند و با حقوق های میلیونی حق مدیریت و حق تدریسی که میگیرند متوجه نیستند کارمند و کارگر با ماهی 2800000 تا 3300000 چگونه زندگی می کند حال اینکه در روزنامه سرمایه یک نظریه را در حد شایعه باعث می شود تا قراردادی کردن شرکتی ها را لغو می کنند.
ولی بعضی از کارمندان و نور چشمی ها با مدارک جعلی لیسانس به سرعت قراردادی و پیمانی میشوند.
افسوس از این مملکت اسلامی امام زمان کجایی (99730)
 
علی زمانی
۱۳۸۷-۱۰-۲۹ ۱۰:۳۷:۰۳
تکلیف نیروهای شرکتی خدماتی دراموزش و پرورش چیست ایا انان پیمانی مشوند از ریس جمهور درخواست می شود در مو رد نیروهای شرکتی تصمیمی بگیرد چون حق انها ضایع می شود (100037)
 
علی زمانی
۱۳۸۷-۱۰-۲۹ ۱۰:۴۵:۲۷
با سلام حدود 5سال است که در اموزش پرورش شروع به کار کرده ام به صورت شرکتی با مدرک دپلم اماهنوز از پیمانی شدن من خبری نیست از ریس جمهور محترم تقضا مشود در مورد این جانب اقدام لازم به عمل اورد (100040)
 
سهیلا هوشمند
۱۳۸۷-۱۱-۰۱ ۱۱:۲۷:۴۲
با سلام

من از سال 79 به صورت شرکتی با مدرک دیپلم کامپیوتر مشغول به کار در شبکه بهداشت و درمان امور دفتری و ماشین نویسی هستم در سال 85 با تصویبانه هیئت دولت به صورت قراردادی در امدم ولی هیچ خبری از پیمانی شدن نیست آیا ما پیمانی می شویم اگر نمی شویم چرا حداقل حق و حقوقی که مستخدمین پیمانی دارند ما نداریم مثل جابجایی از استان به استان دیگر در سال 82 همسر اینجانب که نیروی نظامی می باشد به استان گیلان منتقل گشته است و اینجانب در استان فارس با داشتن فرزندی خردسال چگونه می توانم این مشکل را حل کنم رئیس جمهور محترم شما در دستتان باز است راه حلی هم برای اینگونه مشکلات ما نیروهای قراردادی که می فرمایند حق جابجایی ندارند بفرمائید . (100613)
 
جمعي از كاركنان دانشگاه الزهراء(س)
۱۳۸۷-۱۱-۱۳ ۰۷:۲۵:۴۵
مسئولين محترم، شما را به خدا كمي به داد كاركنان شركتيِ شاغل در دانشگاه الزهراء(س) برسيد. ما هيچ امكانات و امتيازي در اين دانشگاه نداريم. هنوز عده اي از ديپلمه ها شركتي هستند و هنوز حقوق ما هيچ تغييري نسبت به سال قبل نكرده است. سرويس هاي اياب و ذهاب را زماني كه جناب رئيس جمهور اعلام كردند نباشد اولين جايي كه سرويس ها را برداشتند و حذف كردند اين دانشگاه بود و زماني كه بخشنامه شد تا دوباره سرويس ها برقرار باشد ديگر داير نشد و گفتند كاركنان رسمي پولش را مي خواهند و ما ماهيانه 30 هزار تومان پول سرويس ميدهيم در حاليكه هيچ پولي بابت حق سرويس دريافت نمي كنيم. و كاركنان رسمي ماهيانه 32 هزار تومان بابت سرويس و مبلغي را نيز بابت مهد كودك دريافت مي كنند.
شما بگوئيد چه كسي بايد به داد ما برسد؟ وقتي با رئيس دانشگاه مي خواهيم ديدار كنيم و درد و دل كنيم وقت نمي دهند و فكر مي كنم اگر بخواهيم با آقاي احمدي نژاد ديدار داشته باشيم خيلي زودتر موفق شويم. معاون اداري مالي هم كه يك منشي دارند براي يك مملكت بس است مثل مير غضب مي ماند و با نيش و كنايه و بداخلاقي چنان جواب سربالا مي دهند كه نگو. در جلسه اي كه به نام پرسش و پاسخ بود معاون اداري مالي مي گفت مسائل شركتي ها به ما ارتباط ندارد.آيا ما براي اين دانشگاه كار مي كنيم يا نه؟ ما اگر بيشتر از كاركنان رسمي زحمت نكشيم كمتر از آنها نيز كار نمي كنيم. مي گويند شما هر كدام با پارتي وارد دانشگاه شديد. آيا هر كسي كه در جايي مشغول به كار مي شود توسط شخصي معرفي مي شود يا نه؟ اين دليل بر آن است كه ما حق و حقوقمان زير پاي مسئولين دانشگاه و هيئت اُمنا له شود و كسي به فريادمان نرسد؟ شما را به خدا اين مطالب را به گوش بالاتري ها هم برسانيد. منتظر جواب هستيم.
با تشكر. (102122)
 
س .ه
۱۳۸۷-۱۱-۲۳ ۱۰:۳۲:۳۵
با سلام و ادب خدمت حضرتعالی

سئوالاتی که همیشه ذهن ما نیروهای قراردادی را مشغول به خود کرده این است که
آیا ما که مدرک دانشگاهی نداریم و دیپلم هستیم و در پست دفتر کار می کنیم با سابقه بیش از 7 سال استخدام خواهیم شد (103629)
 
۱۳۸۷-۱۲-۰۷ ۱۳:۳۳:۲۴
شما هها را به خدا قسم مي دهم كه فكري به حال نيروههاي شركتي ادارات بكنيد رسمي يا پيماني يا قرارداديمان بكنيد تادلگرم شويم نيروي شركتي اموزش وپرورش (106273)
 
۱۳۸۷-۱۲-۰۷ ۱۳:۳۸:۲۳
ايا ما نيروههاي شركتي اموزش وپرورش يك روز پيماني يا رسمي خواهيم شد نيروي شركتي خدمتگزار مدارس (106277)
 
۱۳۸۷-۱۲-۰۸ ۱۱:۱۸:۳۳
جناب اقاي احمدي نژاد رييس جمهور محبوب ايران واقعا از جناب عالي كمال تشكر و قدر داني مي نمايم چون به داد ما شركتي هاي ادارات رسيديد و با قولي كه در روز دوشنبه مورخ 5/12/87 داديد كه نيرو هاي شركتي بايد يا پيماني يا قراداد با خود اداره بسته شود و هيچ گونه شركتي در ادارت نبايد وجود داشته باشد درود بي پايان خدا بر رييس جمهور محبوب ايران دكتر محمود احمدي نژاد با تشكر نيروي شركتي اموزش و پرورش استان كرمانشاه (106414)
 
۱۳۸۷-۱۲-۲۶ ۱۴:۵۷:۱۹
بسمه تعالی
با عرض سلام و عرض خسته نباشید خدمت ریاست محترم جمهوری
جناب آقای دکتر احمدی نژاد
بنده طبق مصوبه دولت و سفر استانی شما بع بندر انزلی در مهر ماه سال 1385 به استخدام آموزش و پرورش به عنوان قرارداد انجام کار معین در آمدم و خدا را شکر وضعیت مالی من سال به سال بهتر شد ولی متاسفانه با گذشت 2 سال با تغییر مدیریت این مرکز دائما من و شش همکار دیگرم را تهدید به اخراج کردن نمود و حتا به جرات میتوانم بگویم از 7 ماهی که شروع به کار کرده است (مدیریت جدید) من 4 ماه میشود که نخوابیده ام همش استرس همش نگرانی که فردا چه خواهد شد و لازم به ذکر است که دستور خداوند را اطاعت نمودم و سنت پیامبرم را عملی کردم و ازدواج نمودم آیا من که هم آدم حزب اللهی هستم وهم خانواده مذهبی دارم وامثال من باید اینهمه عذاب بکشیم آیا خداوند را خوش می آید؟ آیا این مسئولان جواب قبرو قیامتشان را نباید بدهند ؟آیا از عذاب الهی که خداوند فرموده نمی هراسند ...... از مسئولان کلان بگیریم تا پایین ترین مسئول همه باید پاسخ اعمالمان را بدهیم سر آخر می نویسم با یه دنیا غم که هر کسی حق ماوزن و فرزندانمان را میخورد و روز به روز فربه تر میشوند را از گلویشان در بیاورد و در آن دنیا بی صبرانه منتظرشان خواهم ماند چون اعتقاد دارم که یکروزی مظلوم حقش را از ظالم خواهد گرفت.


از آموزشکده فنی شهید خدادادی بندر انزلی (109700)
 
رامش محمودي(محفوظ)
۱۳۹۰-۰۸-۲۹ ۱۴:۱۴:۱۶
من نيروي انجام كار معين با بيش از 17 سال سابقه مي باشم كه خواهش مي كنم به وضعيت ما رسيدگي كنيد . (534828) (moderator19)
 
یه کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۰ ۱۵:۲۶:۴۷
با سلام : این مصوبه واسه ماها که نیست واسه نور چشمی هاست به سابقه واینکه مهارت هم ربطی نداره بابا پارتی می خواد که ما نداریم جناب ریس جمهور خواستن اونایی که پارتی دارن راحت تر به یه نون ونوایی برسن شماچرا خودتون رو قاتی می کنیدمن 8سال سابقه دارم وشاملم نشد پسر داییم داشتو شد حالا چی می گین :اگه که همه قراردادی شن پس کی میخواد حق کارگرو بخوره باید پیمانکار باشه تاعده ای به نوایی برسند اصلا این مصوبه اشتباه لپی بوده البته دو لپی بعدا ویرایش میشه وکلا تکذیب .مصوبه رو ولش برو دنبال پارتی _هر کس شد برد ما بازم باختیم مثل همیشه . (555803) (moderator19)
 
علی
۱۳۹۰-۱۰-۱۰ ۱۲:۱۸:۲۱
آقای احمدی نژاد و وزیر محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور شما که فرمودید سال 90تمامی نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت می شن پس چرا این کار عملی نشد نکنه منظور شما از 90 91باشه (582016) (moderator19)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۰ ۱۲:۴۲:۵۳
با سلام و خسته نباشید


من کارمند قرار داد کار معین یکی از گمرکات شمال کشور هستم
10سال سابقه کار دارم و لیسانس هستم ولی بازم به صورت قرارداد کار معین کار میکنم
گلایه ای از این که چرا قراردادی هستم ندارم ولی چرا نسبت به دیگر پرسنل رسمی و پیمانی به ما توجه نمیشود
اضافه کاری نداریم
خدمات رفاهی نداریم
لباس فرم خدمتی نداریم
ووووو......
ولی در موقع کار بیشتر از همه کار میکنیم
مگر ماها زن و بچه و احتیاجات نداریم
آیا این است عدالت اگر اعتقادی به عدالت داریم
من بسیار مکاتبه کردم با ریاست جمهئری>وزیر اقتصاد دارایی>رییس کل گمرک
ولی فکر کنم همه به فکر جیب خودشان هستند اخه مسلمان با یک بچه و ماهی 400 حقوق خالی شما میتوانید چرخ زندگی بچرخانید؟؟؟
چرا دولت به فکر نیست؟
چه کسی باید به این مشکل رسیدگی کند؟ (582061) (moderator19)
 
داود
۱۳۹۰-۱۰-۱۲ ۰۹:۵۴:۰۱
سلام آقا خسته نباشید من یک مشکل بزرگ که دارم اینه که من ازسال 1/05/1386درخدمت بانک کشاورزی به صورت خدماتی کارمی کنم والان 5سال است ولی هنوز شرکتی نشده ام ولی بیمه نیستم وبه صورت پاره وقت هستم پس ماباید تا آخردراین وضعیت باشیم بدون بیمه وحقوق ناچیز پس این مشکل ما کی حل میشه (584871) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۲ ۱۹:۲۵:۵۲
آقای فروزنده مسئول محترم مردم گوششون به این حرفها زیاد رفته . اگه راست میگی عمل کن (586165) (alef-11)
 
مجیدی
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۳:۰۸:۵۶
نیری شرکتی سازمان بهزیستی چرا قراردادی نمی شوند 15سال سابقه کار در بهزیستی خراسان جنوبی دارم (589898) (moderator19)
 
علی
۱۳۹۰-۱۰-۱۹ ۱۸:۲۹:۰۱
من 3 ساله سابقه کار در راه آهن شرق (رجا) دارم با اینکه فوق دیپلم کامپیوترم و محل کارم به رشته ام نمیخورد بازهم دارم سخت کار میکنم . 2 ساله مرخصی نرفتم و حق و حقوقاتمون رو کامل نمیدن ....... 450000 میدن .... (598667) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۰-۱۰-۲۰ ۰۰:۱۶:۱۲
نیروهای شرکتی مخابرات رادریابید مسئولین محترم خدارا خوش نمیاد (599000) (alef-11)
 
بی خیال بابا...
۱۳۹۰-۱۰-۲۷ ۲۱:۵۵:۴۶
با سلام و خسته نباشید به سایت تخلیه آرزوهای دست نیافتنی نیروهای دربدر شرکتی:
ملالی نیست جز دوری شما،اگر از احوال این نیروی شرکتی شهرداری اصفهان میپرسید باید بگویم هیچ امیدی به اجرایی شدن این مصوبه نداریم و همچنان چون یک انترناش(کامیون قدیمی) با مدرک لیسانس داریم با انرژی چند برابر نسبت به نیروهای عزیز رسمی در شبانه روز کار میکنیم...

خواهشمندم اگر دلسوز این قشر کارکنان
هستید در معرض دید بینندگان بگذارید.. (610322) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۱۰-۲۷ ۲۲:۰۱:۱۰
سلام خسته نباشید:
نیروی شرکتی شهرداری اصفهان هستم با 5 سال سابقه و مدرک لیسانس ،ایا به نظر شما این مصوبه در شهرداریها اجرایی خواهد شد؟ (610326) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۰-۱۱-۰۴ ۰۰:۳۲:۴۴
باسلام من ده سال است که در اب منطقه ای کرمان بصورت شرکتی مشغول به کارم ویکسال قبل تبدیل به قراردادمعین شدم اما دوباره تبدیل به عضو شرکت تعاونی شدم(نیروی شرکتی) دلیل اینکه شرکتهای دولتی بدنبال راهی برای اجرانکردن بخشنامه ها می گردند چیست(درضمن تعدادمان117نفر میباشد) (622334) (moderator22)
 
یک بدبخت
۱۳۹۰-۱۱-۰۴ ۲۳:۵۴:۱۶
با سلام خدمت شما دوست خوبم ...بله کاملا منم به شماحق میدم ماهم 300نفرپرسنل سازمان آب وبرق خوزستان دقیقادچار همین برنامه البته بگم بی برنامگی دولت شدیم ...نمیدونم اینا چه سودی واسه این دولت داره که اینقدر پافشاری داره روی این موضوع که اینهمه نیروی جوان و کارامد رو بلاتکلیف نگه داره امیدوارم که یه روزی بیاد که خداوند بزرگ هم یک نگاهی به این آدمای بیچاره بندازه که دارن با حداقل دستمزد ممکن وبا این گرانی سربه فلک کشیده زندگی میکنند و باز هم شکر خدارو بجا میارن....به امیدروزی که همه به اون شکلی که لایقش هستن بتونند نفس بکشند و زندگی کنند (624851) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۰-۱۱-۰۷ ۲۳:۲۳:۴۱
با سلا م . اقای رییس جمهور شما رو به خدا به داد بچه های بخش خصوصی مخابرات برسید خداییش با خون و دل دارن زندگی میکنند ..حقوق =حداقل قانون کار (629582) (alef-11)
 
عيسي فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۵ ۰۹:۲۲:۴۰
جناب آقاي فروزنده معاون محترم نيروي انساني رييس جمهور
با سلام : احتراما اينجانب وعده اي ار كاركنان منابع طبيعي از سال 1383/3/13 تا1387/4/30 بصورت شركتي واز اين تاريخ تا حال بصورت پيمانكاري مجبور به ادامه كار در ادارات تابعه شديم حال سئوال اينكه آيا اين بخشنامه جديد هيات محترم وزيران شامل اين كروه مشود يانه (625334) (alef-11)
 
پرسنل شرکت اب و خاک هستی
۱۳۹۰-۱۱-۰۶ ۱۲:۰۶:۰۶
سلام ما چندین سال است که بصورت پیمانکاری در شهرداری کرج مشغول به کار هستیم و بیشترمان نیز تحصیلکرده و دارای مدرک دانشگاهی هستند ولی متاسفانه شهرداری کرج به هیچکدام از این دستورالعمل های دولت اهمیتی نمی دهد و دائم میگویند شهرداری کرج شامل قانون نمی شود ، و با این حرف اعلام می کنند که ما به دستور دولت گوش نمی دهیم و سیستم برده داری خود را ادامه می دهیم که ما خواهشمندیم برخورد قانونی شده و حق ما گرفته شود. (627587) (alef-11)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۸ ۱۲:۳۰:۰۷
با عرض سلام آقای احمدی نژاد ترا خدا به فکر وضعیت بازرسان نگارنصر سازمان بازرگانی باشید تا آینده شغلی آنها تضمین شود و آنها را از بلاتکلیفی نجات دهید چرا آنها را از زیر نظر شرکت نگارنصر در نمی آورید و زیر نظر وزارت نمی برید؟ (630239) (alef-11)
 
۱۳۹۰-۱۱-۰۹ ۱۲:۲۴:۵۲
جناب اقاي احمدي نژاد رييس جمهور محبوب ايران واقعا از جناب عالي كمال تشكر و قدر داني مي نمايم چون به داد ما شركتي هاي ادارات رسيديد و با قولي كه در روز دوشنبه مورخ 5/12/87 داديد كه نيرو هاي شركتي بايد يا پيماني يا قراداد با خود اداره بسته شود و هيچ گونه شركتي در ادارت نبايد وجود داشته باشد درود بي پايان خدا بر رييس جمهور محبوب ايران دكتر محمود احمدي نژاد با تشكر نيروي شركتي بازرسي ونظارت بازرگاني استان سيستان وبلوچستان (631802) (alef-11)
 
امير
۱۳۹۰-۱۱-۰۹ ۱۴:۰۵:۳۶
من با مدرك كارشناسي حسابداري متاهل و تسلط كامل به حسابداري و كامپيوتر الان 9 ماهه بصورت شركتي دارم كار ميك نم ولي الان نمي دونم كه با اين تبصره داراي حداقل يكسال سابقه بيمه با امثال من چكار مي كنند مني كه با اميد به اين حقوق تشكيل خانواده دادم. (632000) (moderator19)
 
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۰۹ ۲۳:۲۷:۲۰
باسلام
من بيشتر از ده سال است كه در شركت توزيع برق غرب استان تهران(كرج) بصورت نيروي شركتي مشغول بكار هستم. با تبعيض فراوان در پرداختها نسبت به نيروهاي رسمي روبرو هستيم در آمد ما (632749) (alef-11)
 
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۰ ۱۰:۵۵:۱۳
با عرض سلام و خسته نباشيد
خواهش ميكنم هر چه زودتر تكليف ما شركتي ها رو مشخص كنيد...
با تشكر (633181) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۱۰ ۲۳:۱۸:۴۷
با سلام من حدود 7 سال با مدرک تحصیلی لیسانس و شاغل در واحد مرتبط با رشته تحصیلی در شرکتی از زیر مجموعه وزارت نفت ، تابستان امسال طبق درخواست واحد مربوط جهت تغییر قرارداد از ارکان ثالث به مدت معین با معرفی سمت بلا تصدی و متناسب - اما خود همین مدیران رده بالا در وزارت نفت خلاف حرفهای خود عمل کرده و با تغییر قرداد اینجانب مخالفت نمودند . (634143) (alef-11)
 
محسن
۱۳۹۰-۱۱-۱۱ ۱۷:۵۴:۲۹
من ازسال 1378 دراداره مخابرات بعنوان کارگر مشغول کار می باشم ولی تا به حال بخشنامه جهت قراردادی شدن به این شرکتها ارسال نشده واگر هم شده باشد این شرکت اجرا نمی کند (635225) (moderator22)
 
سرباز گمنام
۱۳۹۰-۱۱-۱۲ ۲۰:۳۶:۴۷
با سلام من هم به عنوان نیروی شرکتی در سازمان بازرگانی به عنوان بازرس که قرارداد کارمون با شرکت نگار نثر که وابسته به سپاه پاسدارانه کار میکنم حدودای 7 سال هم سابقه بیمه دارم ولی میگن شما شامل این بخشنامه نمیشین واقعا خنده داره چند سال زحمت بکش و این کارو بکنن باهات در ضمن پایینترین حقوقم به ما میدن و هیچگونه قراردادای به ما ندادن همزمان هم قرارداد و تصویه رو امضا میکنیم ولی کسی نیست به این تخلفات رسیدگی کنه خیلی مملکت جالبی داریم........ (637199) (moderator22)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۳ ۱۴:۰۲:۳۹
جناب آقای دکتر احمدی نژاد ماهمیشه قشرکارگر برایتان دعاگو خواهیم بود.ازشما خواهشی دارم بازرسی به دانشگاه آزاد اردبیل بفرستید تاپیگیر شوندوحق ماضایع نشود.بعضی ازکارمندان رسمی دانشگاه آزاد اردبیل نیروهای شرکتی رابرده به حساب میارن وهمیشه زیر حرف زور هستیم .ماهانه230ساعت اضافه کار مان پر میشودکه 120ساعت رابه زور میدن.‏ بنده بالای ‏10‏ سال سابقه درخود واحد رادارم.تو روخداهرمسولی که کاری از دستش براید دریغ نکنن. (638132) (moderator22)
 
ناظران مشاوره ایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۴ ۰۰:۰۲:۱۳
سلام یه فکری هم به حال نیروهای شرکتی گاز استان همدان بکنید همه بچه ها مدارک بالا دارند ولی این نیروهای رسمی که همه دی÷لم و ÷ایینتر هستن به ما زور میگن و حق و حقوق ما رو زیر ÷ا میزارن باتشکر از رییس جمهور محترم جمعی از ناظران مشاوره ایی (638867) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۵ ۲۱:۳۵:۱۷
بسمه تعالی
ما جمعی از پرسنل تاسیسات بیمارستان قائم (عج)مشهدکه اکثرا دارای سوابق بالا بوده ولی هنوز درخصوص تبدیل وضعیت ما هیچگونه اقدامی صورت نپذیرفته است.
ومسئولین نیز هیچ کدام پاسخگوی ما نمی باشد.
لذا از شما خواهشمندیم در این خصوص پیگری بیشتری نمایید
باتشکر (641312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۰۹:۴۵:۳۰
با سلام
بنده با فوق دیپلم فنی (عمران) به صورت نیروی شرکتی یکی از ادارات دولتی دهن پر کن !!! می باشم البته به عنوان تایپیست با مدرک دیپلم ! و حقوق حداقل اداره کار بدون اضافه کاری یعنی دریافتی سیصد و نود هزار تومن ! دغدغه منی که مجبور شدم هزینه سرسام آور دانشگاه آزاد رو متقبل بشم که حداقل لیسانس حسابداری بگیرم تا موقع قراردادی شدن بهم نگن رشته ات مرتبط نیست و همون حکم دیپلم رو بزنن برای قراردادی شدنه حتی برای پیمانی شدن هم نیست ولی هنوز هیچ خبری نیست امروز شانزدهم بهمن ماهه قرار بود تا امروز وضعیتها مشخص بشه ولی ... (641907) (moderator19)
 
شرکت گاز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۰۸:۵۰:۴۴
با سلام
اینجانب نیروی شرکتی شرکت ملی گاز می باشم و لی پس از گذشت مهلت رئیس جمهور محترم به وزارت خانه ها و گذشت مدتی هنوز اقدامی نسبت به این دستور نشده است در شرکت گاز چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اصلاً سوالی از این شرکت ها شده چرا ؟ اطاعت نمی کنند
می تونه هزارتا جواب داشته باشه آقای رئیس جمهور لطفاً جواب دهید ؟1 (652057) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۶ ۱۹:۱۴:۲۶
چقدر خوش باوری من لیسانس دارم با دیپلم بکارگیری شدم .تازه بهم میگن لیسانست رو بذار در کوزه .......... . (659906) (alef-15)
 
متصدی کارخانه شهرداری
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۳۹:۱۱
باسلام خدمت رییس جمهور مهترم بنده حدود 11سال است کمتصدی کارخانه ماسه شویی شهرداری پلدختر لرستان به صورت شرکتی کار می کنم ولی در خصوص دستورات جدید جناب عالی در مورد قرارداد بستن کارگران هیچ گونه اقدامی نشده ومیگویند این دستور به ما ربطی ندارد حال تکلیف ما چیست (643021) (alef-11)
 
سمیه راشکی کمک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۰:۰۴:۴۶
با سلام من حدود 8 سال بصورت حق التدریس در دانشگاه زابل کار می کردم که همه حق التدرسا رو بیرون کردن که شامل من هم شد حالا تحت یه شرکت خصوصی حجمی دوباره اومدم سر کار حالا بعد از 2 سال میگن قردادی نمی شین و از این حرفا .............. تکلیف ما چیه؟///////////// (643947) (alef-11)
 
حیدر
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۳:۰۹:۱۹
باسلام خدمت امام زمان(عج)وسربازان راه خمینی کبیر(ره)-من یک نیروی شرکتی متاهل یک فرزندمدت 5سال است درامر قرقبان ومامورکشت ومراقبت ازعرصه های ملی مشغول به خدمت باحقوق ثابت یک کلام 400000تومان بایک موتورسیکلت شخصی بابنزین شخصی وتمام خرج ان-بدون اضافه کار -ماموریت و........دربیابان سرما-گرما خطرات زیاد روزوشب.ایا این عدالت است =ایاشما اگرفرزند خودتان باشدچه اقدامی وفکرهایی میکنید -اگرمی خواهید امام ورهبر رایاری کنیدفکری به حال مابکنید= (644346) (alef-11)
 
شرکت توزیع فارس
۱۳۹۰-۱۱-۲۶ ۱۹:۰۹:۴۰
با سلام
آقا جان اصلا انگار شرکت توزیع برق فارس جزء کشور ایران نیست چرا که هر بخشنامه ای صادر میشه میگن شامل شما (نیروهای شرکتی) نمیشه. چون که شرکت خدماتی تامین نیروی شرکت توزیع برق فارس برای آقایان X و Y و Z که مقام های ارشد را در شرکت توزیع دارند هست وسودش سر برج به جیب خودشان واریز میشه .همه کارکنان هم این موضوع را میدونن اما جرات حرف زدن ندارند .(شرکت خدماتی همت اندیشان راست کوشان 120).به هر نهاد یا ارگانی هم که شکایت میکنیم فقط میگن چشم پیگیری میکنیم .اما دریغ یک .... (659900) (alef-15)
 
کاردو
۱۳۹۰-۱۱-۲۷ ۱۲:۵۵:۱۴
با سلام
من مدت 6 سال با نیرو های شرکتی قرار دا دارم اما با توجه به مصوبه جدید دولت که نیرو های شرکتی حذف گرددند شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی طی نامه ای دستور داده که اداره آب و فاضلاب آذربایجان غربی شامل این طرح نمی شوند.آخه تا کی تبعیض -خیانت000
با تشکر (660507) (alef-11)
 
شركت ارتباطات زيرساخت.حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۴:۵۸:۰۴
يه فكري به حال كارمندان شركتي وليسانسه ارتباطات زير ساخت بكنيد (685515) (alef-11)
 
شركت ارتباطات زيرساخت ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۲:۴۰:۰۸
اقاي فروزنده يه فكري هم به حال نيروهاي شركتي ارتباطات زير ساخت تهران بكنيد (687461) (alef-11)
 
م ا
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۱۹ ۰۰:۱۵:۲۰
سلام لطفا در مورد تبديل وضعيت نيروهاي شركتي دانشگاه ازاد هم پيگيري كنيدپمظلوم ترين قشر كارگري در ايران كارگران دانشگاه ازاد هستند (695674) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۶ ۱۸:۲۰:۲۶
نيروي تاسيساتي سازمان حمل و نقل و پايانه هاي كشور هستيم هنوز هيچگونه اقدامي در خصوص ما انجام نشده است وبلاتكليف از شركت حقوق مي گيريم (739958) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۶ ۱۸:۲۱:۵۷
نيروي تاسيساتي پايانه مرزي بازرگان هستيم و از شركت حقوق مي گيريم (739962) (moderator18)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۳:۲۴:۵۲
ما چند نفر با سابقه 20 سال و 15 سال و بیشتر از 10 سال در تمام این چند ماه بوق و کرنای تغییر وضعیت در شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان (وزارت نیرو )تغییر وضعیت نشدیم . چکار باید بکنیم . به کی مراجعه نماییم . چرا باید عدالت رعایت نشود . چرا و چرا ما باید چوب ندانم کاری چه کسی را بخوریم . اگر عدالت هست باید همه تغییر وضعیت شوند و اگر نشوند هیچ کس . ما پیگیری خواهیم کرد و شما هم اطلاع رسانی کنید به خاطر خدا (764223) (moderator18)
 
علی
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۱۳:۰۸:۳۶
سوال

ایا شهرداریها هم شامل مصوبه هییت دولت برای تبدیل وضعیت میشه .برای پیگیری کجا مراجعه شود (772750) (moderator18)
 
سعید
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۰۲:۵۸:۳۷
ما کنتور خوانها چه کنیم؟
با سلام خدمت شما رییس جمهور عزیز از شرایط کار کنتور خوانهای تهران خبر ندارم اما ما در شهر کرمانشاه روزانه 300 اشتراک قرایت و 300 اشتراک قبض میدهیم و حقوقمان بدست پیمانکار ماهی 370تا 430 هزار تومان است اما سازمان آب برای قرایت هر اشتراک به پیمانکار 450 تومان میپردازد اما به ما اشتراکی 80 تومان میدهند(انصاف کجاست؟) از همه بدتر اینکه وزارت نیرو ما را نیروی حجمی نام نهاده که شامل تبدیل وضعیت نشویم و هرگاه اعتراض به حقوق کنیم میگویند اخراج میشوید! تکلیف ما چه میشود که نه رسمی هستیم نه شرکتی و به نقل وزارت حجمی هستیم کدام نیروی حجمی سابقه بیش از ده سال دارد که برای اداره کار کند وپیمانکار حق اخراج و بکار گیری نیرو ندارد فقط واسطه حقوقیست بیشترش را میبرد شندرغاز به ما میدهد.تورو خدا بفکر کنتور خوانها هم باشید که از صبح تا شب جلوی سرما و گرما هستیم نه مانند کارمندها جلوی کولر و بخاری گازی. (1057083) (alef-2)
 
سجاد
۱۳۹۳-۰۴-۲۸ ۰۵:۳۱:۱۲
من دیپلم ندارن باید برم بمیرم ......هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2261116) (alef-13)
 
یا علی مدد
۱۳۹۳-۰۸-۰۷ ۱۰:۰۲:۱۶
با سلام
من و یکی دوتن از همکارا دارای مدرک کارشناسی می باشیم در کمیته امداد امام خمینی ره مشغول کار هستیم
باتوجه به این الان بنده سه سال است در اینجا بصورت نیروی خرید خدمت ساعتی 150ساعت می باشم بدون فیش حقوقی و حکم و حق ماموریت و اضافه کار
حتی گواهی اشتغال هم شامل ما نمیشه و 3درصد بیمه بیکاری هم پرداخت نمیشه لطفا راجب تبدیل وضعیت توضیح بدین پس تا کی ....
باتشکر (2457166) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته