شکایت تراکتورسازی از صداوسیمای اصفهان/حق بازی بااحساس آذریها را ندارید

10 آبان 1394 ساعت 19:15


باشگاه تراکتورسازی قصد دارد از صداوسیمای استان اصفهان شکایت کند.

به گزارش کاپ، گزارشگر بازی ذوب آهن و راه آهن روز گذشته بعد از اینکه تیم سبزپوش اصفهانی گل سوم را وارد دروازه حریف کرد، به طرزی عجیب به تیم تراکتورسازی حمله کرد.

این جملات گزارشگر اصفهانی را بخوانید: «تلاش بازیکن ذوب آهن ستودنی است. تیمی که قابلیت دارد در ۷، ۸ دقیقه بازی۴-۱ برده را ۴-۴ کند، قابلیت این را هم دارد که با نتیجه پرگل یک بازی رو ببرد. آن هم بدون اینکه بخواهیم کسی را متهم کنیم و یا اینکه بخواهیم بگوییم داور مقصر بود یا کسی در تبریز خبر رسانده! این تیم ذوب آهن بود که توانست بازی ۴-۱ رو ۴-۴ کند.»

این گزارشگر در ادامه ناگهان به تونی اولیویرا حمله کرد: «کلا تونی اولیویرا این پتانسیل رو داره که بازی های برده را با تساوی عوض کند. اگر فصل بعد هم در تیم تراکتورسازی حضور داشته باشد، خداکند بازی ۵ -۱ برده، ۵-۵ نشود. بدون اینکه بخواهیم کسی را متهم کنیم، باید بگوییم تیمی که تمرکز لازم ندارد، گل می خورد. ذوب آهن نشون می دهد داشته های زیادی دارد.»

واکنش تراکتورسازی

این اتفاق موجب ناراحتی بسیاری از هواداران تراکتورسازی شده و کار به جایی رسیده که مسئولان و اعضای تیم هم نسبت به موضوع حساس شده اند. تراکتورسازان قصد دارند این مساله را پیگیر شوند.

کاظم شهریاری، مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی در این باره به کاپ اظهار داشت: وقتی بازی ذوب آهن و راه آهن از صداوسیمای اصفهان پخش می شود و هیچ ارتباطی هم به تراکتورسازی ندارد، یک گزارشگر چطور به خودش اجازه می دهد، علیه تیم ما موضع بگیرد؟ برد ذوب آهن و باخت راه آهن، چه ربطی به تراکتورسازی دارد؟ اصلا نتایج تراکتورسازی و عملکرد تونی اولیویرا چه ربطی به شما دارد؟»

وی افزود: باشگاه تراکتورسازی با هرکسی که بخواهد با احساسات هوادارانش بازی کند و برای تیم ما حاشیه درست کند، برخورد می کند. الان هم جلوی صداوسیمای اصفهان می ایستیم و از طریق مراجع قانونی شکایت خود را مطرح خواهیم کرد. شک نکنید نمی گذاریم این حرکت بی جواب بماند.»


کد مطلب: 306463

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjmmettuqeyxz.fsfu.html?306463

الف
  http://alef.ir