نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306463
شکایت تراکتورسازی از صداوسیمای اصفهان/حق بازی بااحساس آذریها را ندارید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۵
باشگاه تراکتورسازی قصد دارد از صداوسیمای استان اصفهان شکایت کند.

به گزارش کاپ، گزارشگر بازی ذوب آهن و راه آهن روز گذشته بعد از اینکه تیم سبزپوش اصفهانی گل سوم را وارد دروازه حریف کرد، به طرزی عجیب به تیم تراکتورسازی حمله کرد.

این جملات گزارشگر اصفهانی را بخوانید: «تلاش بازیکن ذوب آهن ستودنی است. تیمی که قابلیت دارد در ۷، ۸ دقیقه بازی۴-۱ برده را ۴-۴ کند، قابلیت این را هم دارد که با نتیجه پرگل یک بازی رو ببرد. آن هم بدون اینکه بخواهیم کسی را متهم کنیم و یا اینکه بخواهیم بگوییم داور مقصر بود یا کسی در تبریز خبر رسانده! این تیم ذوب آهن بود که توانست بازی ۴-۱ رو ۴-۴ کند.»

این گزارشگر در ادامه ناگهان به تونی اولیویرا حمله کرد: «کلا تونی اولیویرا این پتانسیل رو داره که بازی های برده را با تساوی عوض کند. اگر فصل بعد هم در تیم تراکتورسازی حضور داشته باشد، خداکند بازی ۵ -۱ برده، ۵-۵ نشود. بدون اینکه بخواهیم کسی را متهم کنیم، باید بگوییم تیمی که تمرکز لازم ندارد، گل می خورد. ذوب آهن نشون می دهد داشته های زیادی دارد.»

واکنش تراکتورسازی

این اتفاق موجب ناراحتی بسیاری از هواداران تراکتورسازی شده و کار به جایی رسیده که مسئولان و اعضای تیم هم نسبت به موضوع حساس شده اند. تراکتورسازان قصد دارند این مساله را پیگیر شوند.

کاظم شهریاری، مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی در این باره به کاپ اظهار داشت: وقتی بازی ذوب آهن و راه آهن از صداوسیمای اصفهان پخش می شود و هیچ ارتباطی هم به تراکتورسازی ندارد، یک گزارشگر چطور به خودش اجازه می دهد، علیه تیم ما موضع بگیرد؟ برد ذوب آهن و باخت راه آهن، چه ربطی به تراکتورسازی دارد؟ اصلا نتایج تراکتورسازی و عملکرد تونی اولیویرا چه ربطی به شما دارد؟»

وی افزود: باشگاه تراکتورسازی با هرکسی که بخواهد با احساسات هوادارانش بازی کند و برای تیم ما حاشیه درست کند، برخورد می کند. الان هم جلوی صداوسیمای اصفهان می ایستیم و از طریق مراجع قانونی شکایت خود را مطرح خواهیم کرد. شک نکنید نمی گذاریم این حرکت بی جواب بماند.»
 
کلمات کلیدی : تیم فوتبال تراکتورسازی+تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۰:۱۲:۵۴
راست گفته بنده خدا (3292892) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۱:۳۰:۳۵
باشگاه تراکتورسازی با هرکسی که بخواهد با احساسات هوادارانش بازی کند و برای تیم ما حاشیه درست کند، برخورد می کند. الان هم جلوی صداوسیمای اصفهان می ایستیم و از طریق مراجع قانونی شکایت خود را مطرح خواهیم کرد. شک نکنید نمی گذاریم این حرکت بی جواب بماند

فک نمیکنم خود مردم خون گرم تبریز هم دنبال حاشیه باشن (3293024) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۲:۱۷:۲۹
کدام بنده خدا؟ (3293104) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۰:۲۷:۱۲
مونولوگ بلای بزرگ ایران شده .یکی حرف می زند و چون کسی نیست جواب بدهد آن بیچاره فکرمیکند درست میگوید. (3292910) (alef-13)
 
سام
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۱:۱۱:۴۳
گزارشگر اصفهانی اشتباه کرده به تیم تراختور بی احترامی کرده. غلط کرده (3292983) (alef-13)
 
پولاد
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۱:۴۲:۴۷
مگرتحلیلهای جالب گزارشگران تبریزی رانشنیدید صدرحمت بهاگزارشگر اصفهانی!!!!!!!! (3293050) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۲:۴۱:۳۲
اصلا چه معنی داره گزارشگرها طرفداری کنن از یک تیم خاص

این مسئله در شهرستانها بشدت دیده میشه
گزارشگر تبریز هم به همین صورت عمل میکنه (3293138) (alef-13)
 
حاجي
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۲:۴۴:۴۶
درست مثل نتيجه بازيه نهائي با نفت تهران كه تا گرفتن حق تراكتور زمين ننشستين (3293145) (alef-13)
 
رحیم خلیل نژاد
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۳:۱۶:۰۹
یاشاسین اذربایجان یاشاسین تراختوریاشاسین اولیویرابایدگذارشگراصفهانی ازکارش کنارگذاشته شودتاازاین به بعداندازه وحدخودش رابشناسدمااین توهین رانمی پذیریم. (3293190) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۳:۵۱:۲۰
اینا یادشون رفته که صفوی ها اصفهان را اصفهان کردن! (3293245) (alef-13)
 
++
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۸:۱۶:۱۹
زیباترین کلام منصفانه ترین آنهاست متاسفانه چیزی که بیشتر ما ها رعایت نمی کنیم انصاف است . گزارشگر هم بی انصافی کرده . جوگیر هم شده بود (3293518) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۸:۲۹:۳۹
این رفتار ها نتیجه عدم آموزش کافی برای گزارشگران و وجود مدیریت فله ای در صدا و سیماست، متاسفانه مدیریت صدا و سیما برخوردی هم با این نوع گزارشگران احساسی نمیکنند تا زمانیکه تبدیل به یک معضل بزرگ اجتماعی شود
نمونه آن برخورد فدراسیون والیبال با تماشاگران تیم شهرداری اورمیه بود که مورد رنجش طرفداران آن گردید و اخیراً در اورمیه شاهد بروز واکنش توسط طرفدارها در بازی با تیم تهرانی بودیم در حالیکه آقای داورزنی با یک عذر خواهی می توانست موضوع را فیصله بدهد ولی گویا ایشان هنوز خواب هستند (3293551) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۸:۳۴:۴۵
من از وقتي نظرات و طرز حرف زدن و حركات طرفداران تراكتور سازي رو ديدم واقعا بصورت غير قابل باوري متعصب و يك طرفه شگفت آور هستند . اصلا گاهي خودشان هم نمي دانند چه مي گويند (3293562) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.