قاتل۲زن، با کوبیدن سرش به دیوار زندان خودکشی کرد

30 مهر 1394 ساعت 8:12


۲هفته پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان اسدآباد همدان تماس گرفت و از کشف جسدی حوالی یکی از روستاهای این شهر خبر داد. ماموران با حضور در این محل با جسد زن جوانی روبه رو شدند که ساعت ها از مرگ او می گذشت و وسایلی از وی سرقت شده بود. بررسی ها نشان می داد او بر اثر ضربه به سرش کشته شده است.

ماموران با بررسی گوشی تلفن همراه مقتول، دریافتند آخرین بار با شوهرش تماس گرفته است. این مرد با حضور در پلیس آگاهی گفت در شهرستان کنگاور زندگی می کند و همسرش برای دریافت سوابق بیمه خود از محل کار سابقش به اسدآباد آمده و قرار بوده با خودروی سواری بازگردد که دیگر بازنگشته است.

به گزارش جام جم، ماموران در جریان تحقیقات از رانندگان مستقر در پایانه تاکسیرانی همدان متوجه شدند مقتول به یکی از واحد های حمل و نقل تاکسی مراجعه و حتی نام خود را به عنوان مسافر ثبت کرده، اما ۱۵ دقیقه بعد سفرش را لغو کرده است. این در حالی بود که شوهر مقتول گفته بود طلاها و کارت بانکی همسرش نیز سرقت شده است.

دستگیری قاتل
جستجو ها برای دستگیری قاتل و رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که چند روز پیش متهم فراری در شهرستان ساوه استان مرکزی در حالی که قصد داشت ازکارت بانکی مقتول استفاده کند، شناسایی و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی شهرستان اسدآباد همدان در باز جویی به قتل این زن کنگاوری به انگیزه سرقت اموالش و قتل زن دیگری در سال گذشته به شیوه و انگیزه ای مشابه اعتراف کرد.

خودکشی در بازداشتگاه
اما در حالی که تحقیقات از وی ادامه داشت، متهم در بازداشتگاه پلیس آگاهی خودکشی کرد و راز دیگر جنایت های احتمالی اش را به گور برد.

سرهنگ داوود علی بخشی، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با تائید خودکشی قاتل این دو زن به جام جم گفت: متهم با یک دستگاه خودروی پژوی نقره ای رنگ به عنوان مسافر بر این دو زن را که هردو اهل شهرستان کنگاور بودند به دام اندخته بود. یکی از زنان جوان سال گذشته و دیگری مهر امسال به قتل رسیده اند. عامل جنایت پس از دستگیری اعتراف کرد که فقط همین دو زن را کشته و اموال قیمتی آنها از جمله طلا، پول و کارت های بانکی مقتولان را دزدیده و هدفش از این دو جنایت فقط سرقت بوده است.

وی اضافه کرد: در بازداشتگاه پلیس همه موازین مراقبت از این متهم به قتل انجام گرفته بود اما او در بازداشتگاه سرش را محکم به دیوار بازداشتگاه کوبیده و به زندگی خود پایان داد. مشخص نیست که او به چه انگیزه خودکشی کرده است. پلیس در مورد این که آیا او مرتکب قتل های دیگری شده یا نه در حال تحقیق است اما به نظر می رسد با توجه به اعترافات متهم به قتل پیش از مرگ، وی فقط در قتل همین دو زن نقش داشته است.


کد مطلب: 303821

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcewx8xzjh87vi.b9bj.html?303821

الف
  http://alef.ir