نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303821
قاتل۲زن، با کوبیدن سرش به دیوار زندان خودکشی کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۲
۲هفته پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان اسدآباد همدان تماس گرفت و از کشف جسدی حوالی یکی از روستاهای این شهر خبر داد. ماموران با حضور در این محل با جسد زن جوانی روبه رو شدند که ساعت ها از مرگ او می گذشت و وسایلی از وی سرقت شده بود. بررسی ها نشان می داد او بر اثر ضربه به سرش کشته شده است.

ماموران با بررسی گوشی تلفن همراه مقتول، دریافتند آخرین بار با شوهرش تماس گرفته است. این مرد با حضور در پلیس آگاهی گفت در شهرستان کنگاور زندگی می کند و همسرش برای دریافت سوابق بیمه خود از محل کار سابقش به اسدآباد آمده و قرار بوده با خودروی سواری بازگردد که دیگر بازنگشته است.

به گزارش جام جم، ماموران در جریان تحقیقات از رانندگان مستقر در پایانه تاکسیرانی همدان متوجه شدند مقتول به یکی از واحد های حمل و نقل تاکسی مراجعه و حتی نام خود را به عنوان مسافر ثبت کرده، اما ۱۵ دقیقه بعد سفرش را لغو کرده است. این در حالی بود که شوهر مقتول گفته بود طلاها و کارت بانکی همسرش نیز سرقت شده است.

دستگیری قاتل
جستجو ها برای دستگیری قاتل و رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که چند روز پیش متهم فراری در شهرستان ساوه استان مرکزی در حالی که قصد داشت ازکارت بانکی مقتول استفاده کند، شناسایی و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی شهرستان اسدآباد همدان در باز جویی به قتل این زن کنگاوری به انگیزه سرقت اموالش و قتل زن دیگری در سال گذشته به شیوه و انگیزه ای مشابه اعتراف کرد.

خودکشی در بازداشتگاه
اما در حالی که تحقیقات از وی ادامه داشت، متهم در بازداشتگاه پلیس آگاهی خودکشی کرد و راز دیگر جنایت های احتمالی اش را به گور برد.

سرهنگ داوود علی بخشی، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با تائید خودکشی قاتل این دو زن به جام جم گفت: متهم با یک دستگاه خودروی پژوی نقره ای رنگ به عنوان مسافر بر این دو زن را که هردو اهل شهرستان کنگاور بودند به دام اندخته بود. یکی از زنان جوان سال گذشته و دیگری مهر امسال به قتل رسیده اند. عامل جنایت پس از دستگیری اعتراف کرد که فقط همین دو زن را کشته و اموال قیمتی آنها از جمله طلا، پول و کارت های بانکی مقتولان را دزدیده و هدفش از این دو جنایت فقط سرقت بوده است.

وی اضافه کرد: در بازداشتگاه پلیس همه موازین مراقبت از این متهم به قتل انجام گرفته بود اما او در بازداشتگاه سرش را محکم به دیوار بازداشتگاه کوبیده و به زندگی خود پایان داد. مشخص نیست که او به چه انگیزه خودکشی کرده است. پلیس در مورد این که آیا او مرتکب قتل های دیگری شده یا نه در حال تحقیق است اما به نظر می رسد با توجه به اعترافات متهم به قتل پیش از مرگ، وی فقط در قتل همین دو زن نقش داشته است.
 
کلمات کلیدی : قتل، خودکشی
 
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۰۸:۳۳:۳۲
کاش بیشتر توضیح میداد
یعنی ضربه مغزی شده مرده؟
تو بیمارستان مرده یا همونجا تموم کرده؟
کمی نامفهوم به نظر میرسه (3275056) (alef-11)
 
تبریزی
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۱:۳۷:۲۵
پس بی خود نیست که به دیوار اتاق بیماران روانی بالشتک می چسبونن البته نمی دونم تو ایران هم همینطوریه یا نه. (3275346) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۲:۲۱:۲۹
خدا وکیلی تا حالا کسی دیده یا شنیده که یک نفر اینطوری خودکشی کنه! اتفاقا چند وقت پیش یک مقاله خوب توی الف در خصوص روش های منسوخ نیروی انتظامی منتشر شده بود که اگر نیروی انتظامی کمی توجه می کرد چنین حوادثی پیش نمی آمد (3275399) (alef-11)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۶:۱۷:۴۵
احتمالا سرش به دیوار کوبانده شده،
والا کی سر خودشو میتونه اینقدر محکم به دیوار بزنه که بمیره؟ (3275679) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.