ویکی‌لیکس آخرین زهرش را علیه کلینتون ریخت

18 آبان 1395 ساعت 19:56


با احتساب این ایمیل‌ها، ویکی‌لیکس تاکنون بیش از 58 هزار ایمیل علیه هیلاری کلینتون را که از حساب شخصی جان پودستا، مشاور کلینتون به سرقت رفته، منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس به عنوان یکی از بازیگران تاثیرگذار در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) همزمان با برگزاری این انتخابات به کمپینش به منظور رسوا کردن دموکرات‌های آمریکا ادامه داده و سی‌وپنجمین بخش از ایمیل‌های هک شده متعلق به مشاور هیلاری کلینتون را منتشر کرد.
 
به گزارش روزنامه وال استریت ژورنال، با احتساب این ایمیل‌ها، ویکی‌لیکس تاکنون بیش از 58 هزار ایمیل علیه هیلاری کلینتون را که از حساب شخصی جان پودستا، مشاور کلینتون به سرقت رفته، منتشر کرده است.
 
برخی از این ایمیل‌ها به افشای فعالیت‌های داخلی کمپین هیلاری کلینتون و حتی نظرات برخی مشاوران درباره نقاط قوت و ضعف هیلاری کلینتون پرداخته‌اند.
آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا و وزارت امنیت داخلی این کشور روسیه را مقصر هک و افشای ایمیل‌های به سرقت رفته از مقامات حزب دموکرات آمریکا و تلاش برای مداخله در انتخابات کرده‌اند.
جولیان آژانس بنیانگذار ویکی‌لیکس دریافت این ایمیل‌ها از دولت روسیه را رد کرده اما منتقدان این حرف‌های اور ا رد کرده‌اند زیرا می‌گویند او این اظهار نظرها را در یک شبکه خبری تحت کنترل دولت روسیه مطرح کرده است.


کد مطلب: 411839

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdsf0onyt0fj6.2a2y.html?411839

الف
  http://alef.ir