نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411839
ویکی‌لیکس آخرین زهرش را علیه کلینتون ریخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۶
با احتساب این ایمیل‌ها، ویکی‌لیکس تاکنون بیش از 58 هزار ایمیل علیه هیلاری کلینتون را که از حساب شخصی جان پودستا، مشاور کلینتون به سرقت رفته، منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس به عنوان یکی از بازیگران تاثیرگذار در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) همزمان با برگزاری این انتخابات به کمپینش به منظور رسوا کردن دموکرات‌های آمریکا ادامه داده و سی‌وپنجمین بخش از ایمیل‌های هک شده متعلق به مشاور هیلاری کلینتون را منتشر کرد.
 
به گزارش روزنامه وال استریت ژورنال، با احتساب این ایمیل‌ها، ویکی‌لیکس تاکنون بیش از 58 هزار ایمیل علیه هیلاری کلینتون را که از حساب شخصی جان پودستا، مشاور کلینتون به سرقت رفته، منتشر کرده است.
 
برخی از این ایمیل‌ها به افشای فعالیت‌های داخلی کمپین هیلاری کلینتون و حتی نظرات برخی مشاوران درباره نقاط قوت و ضعف هیلاری کلینتون پرداخته‌اند.
آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا و وزارت امنیت داخلی این کشور روسیه را مقصر هک و افشای ایمیل‌های به سرقت رفته از مقامات حزب دموکرات آمریکا و تلاش برای مداخله در انتخابات کرده‌اند.
جولیان آژانس بنیانگذار ویکی‌لیکس دریافت این ایمیل‌ها از دولت روسیه را رد کرده اما منتقدان این حرف‌های اور ا رد کرده‌اند زیرا می‌گویند او این اظهار نظرها را در یک شبکه خبری تحت کنترل دولت روسیه مطرح کرده است.
 
کلمات کلیدی : کلینتون+ویکی لیکس
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۰:۲۰:۱۱
خرس قطبی نه،روباه مکار.حالا معلوم میشه روسیه که خودش ازادی رسانه را سرکوب میکند چرا از این هکر(و نه دانشمند)حمایت اشکار و نهان دارد. (4007779) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.