نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464404
رئیس سازمان ملی استاندارد؛کنترل استاندارد محصولات غذایی با وزارت بهداشت نیست
بخش اجتماعی الف؛ 1اردیبهشت96
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، این سازمان را مسئول تایید استاندارد محصولات غذایی همچون سوسیس و کالباس دانست.
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
به گزارش خانه ملت، نیره پیروز بخت در خصوص بررسی سلامت و تعیین استاندارد محصولات غذایی همچون سوسیس و کالباس، گفت: سازمان ملی استاندارد مرجع تعیین همه استانداردهای اجباری است، تایید و نظارت بر استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس هم از سوی سازمان ملی استاندارد و وزارت بهداشت مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: در حقیقت این سازمان و وزارت بهداشت هر دو از منظرهای مختلف در خصوص استاندارد محصولات غذایی نظر می‌دهند اما وزارت بهداشت نمی‌تواند محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس را از منظر استاندارد کنترل کند.

پیروز بخت تاکید کرد: روابط فنی برای تعیین استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس لازم است که تعیین و کنترل این ضوابط فنی توسط وزات بهداشت انجام می‌گیرد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با تاکید بر اینکه در نهایت استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس توسط سازمان ملی استاندارد تایید و اعلام می‌شود، گفت: سازمان ملی استاندارد، استاندارد محصلات غذایی چون سوسیس و کالباس را مشخص اما ضوابط فنی توسط مراجع دیگر چون وزارت بهداشت تعیین می‌شود.
 
کلمات کلیدی : سازمان ملی استاندارد+استاندارد محصولات غذایی +وزارت بهداشت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۰۹:۲۰:۳۶
از عملکرد تون توی استاندارد خودروها ممنونیم (4272418) (alef-11)
 
دانشجوی دکترای تغذیه
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۰۹:۴۶:۵۲
اگر با شماست که باید دادگاهی شوید و مجازات چون در حال حاضر وضعیت محصولات غذایی اعم از فراوری و کنسروی تا تولیدی و کشاورزی به نقطه قرمز رسیده و از نظر حوزه پزشکی بسیاری ار انها غیر قابل مصرف تاکید می کنم غیر قابل مصرف است (4272483) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۰:۴۰:۳۹
با وزارت بهداشت نیست بلکه مثل بررسی کیفیت بنزین به ما بسپاریدش. (4272673) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۱۱:۴۱:۲۰
از نظر من استاندارد وزارت بهداشت معتبر تره . (4272916) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته