توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494401
جزییات آتش‌سوزی گسترده در یکی از هتل‌های مشهد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴
آتش‌سوزی گسترده در مجموعه اقامتی بلندمرتبه مشهد که به واسطه جنس نمای آن به سرعت فراگیر شد و موجی از نگرانی‌ها را در پی داشت، با تلاش نفسگیر بیش از 200 آتش‌نشانان مهار و اطفاء شد .

به گزارش ایسنا، آتش‌سوزی در این مجموعه اقامتی در حال ساخت که به دلیل گستردگی هنوز مشخص نیست از کدام طبقه آغاز شده است، بخش وسیعی از این ساختمان بزرگ را در برگرفت و سبب به ایجاد نگرانی در مردم و مسئولان شد، به طوری که فرماندار مشهد نیز در محل آتش‌سوزی حاضر شد.

حسن جعفری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در تشریح جزییات این آتش‌سوزی، عنوان کرد: پس از وسعت گرفتن آتش در این ساختمان بلندمرتبه، حریق در ساعت 12:26 به آتش‌نشانی گزارش شد و بخش زیادی از توان آتش‌نشانی مشهد برای کنترل حریق این مجموعه اقامتی اعزام شد و با تکیه بر خودروهای اطفای حریق سنگین، نردبان و تانکر آب عملیات اطفای حریق در دستور کار قرار گرفت .

وی گفت: بیش از 65 خودروی آتش‌نشانی با 200 آتش‌نشان در محل حادثه مستقر شدند و در عملیاتی ضربتی موفق به اطفای حریق شدند .

جعفری با اشاره به تحت کنترل درآمدن آتش در همان لحظات اولیه، تصریح کرد: همزمان با پیشروی آتش در برخی نقاط، اطفای حریق در برخی نقاط دیگر موفق بود، اما شدت آتش موجب شد تا این مناطق از ساختمان نیز مجددا دستخوش آتش‌سوزی شوند و بر اساس آخرین گزارش‌ها بخش وسیعی از این مجموعه گرفتار آتش‌سوزی شد.
 
کلمات کلیدی : حریق + آتش‌سوزی + سازمان آتش نشانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.