نظر منتشر شده
۲۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 194701
با اظهار ندامت فاطمه رجبی، موسویان گذشت کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۱۶
وکیل مدافع سیدحسین موسویان گفت که پرونده شکایت موکلش از فاطمه رجبی به اتهام افترا و نشر اکاذیب به علت اظهار ندامت متهمه در دادگاه و گذشت شاکی، مختومه شده است.

سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه اظهار کرد: به دنبال اظهارات کذب و خلاف واقع، خانم فاطمه رجبی نسبت به موکل آقای دکتر سیدحسین موسویان در سال ۱۳۸۷ و متهم کردن موکل به جاسوسی در رسانه‌های عمومی، شکایتی مبنی بر افترا و نشر اکاذیب از خانم فاطمه رجبی به دادسرای عمومی و انقلاب تهران تقدیم شد.

وی افزود: بعد از گذشت پنج سال بالاخره شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه قرار مجرمیت صادر کرد و کیفرخواست خانم فاطمه رجبی به اتهام افترا و نشر اکاذیب به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه عمومی جزایی تهران ارسال شد. علیزاده طباطبایی اظهار کرد: جلسه رسیدگی به این پرونده با حضور خانم فاطمه رجبی به عنوان متهم و آقای دکتر الهام به عنوان وکیل و همسر وی، اینجانب و آقای هوشنگ پوربابایی به عنوان وکلای سیدحسین موسویان برگزار شد.

وی گفت: در جلسه رسیدگی به دنبال پذیرش اشتباه و اظهار ندامت خانم فاطمه رجبی و درخواست گذشت وی، وکلا با هماهنگی دکتر موسویان از شکایت گذشت کرده و خواستار مختومه شدن پرونده شدند. وکیل مدافع موسویان گفت: جلسه رسیدگی به این پرونده اواخر هفته گذشته برگزار شد.
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۳۳:۱۹
این زن وشوهر تو این هشت سال زشت ترین رفتار و تهمتها رو به افراد مختلف جامعه زدند واحمدی نژاد را سوار بر بال توهم کرده وموجب تحقیر شخصیت ایرانیان در جامعه بین الملل شده اند . ایا اظهار ندامت برای همه این اعمال کفایت میکند ویا باید برای احقاق حق وعبرت برای دیگران سخت ترین مجازاتها برای ایشان اعمال گردد ؟ (1547474) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۴۵:۰۱
این خانم رجبی چگونه ادعای مسلمانی دارد و به خیلی افراد وصله جاسوسی فساد و .... می زند واقعا آقای موسویان بسیار بزرگواری کردند که گذشت نمودند هر چند که از دیدگاه من لازم بود بالاخره ایشان حداقل چند روزی را زندان برود تا به این درک برسد همیشه نمی تواند به دیگران توهین کند و طهمت بزند و آسوده از مکافات باشد و نهایتا مثل الان که گیر افتاد اظهار ندامت کند مگر می شود بعد از گذشت پنج سال با یک اظهار ندامت آبرویی را که در آن مقطع از دکتر موسویان برده شد جبران نمود؟ امیدوارم که ایشان توبه نماید و مشی خود را از این به بعد تغییر دهد انشاالله (1547499) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۲:۵۵:۲۲
آقای موسویان عزیز ، ضمن ارج نهادن به بزرگی روح شما و ضمن تقدیر از شخصیت والایتان ، این گذشتی که فرموده اید را تقبیح می نمایم .
وقتی باطل در باطل خود آنقدر مسر بود و در بیان خود آنقدر وقیح ، شما حق نداشتید این گذشت را بفرمایید . شما با اینکار به پرده در های وقیح بی مسئولیت "خود همه چیز پندار" آموزش می دهید که هزینه آزار مردمان خوب چقدر پایین است . (1547529) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۳:۱۲:۰۸
اینه! (1547558) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۲ ۲۳:۲۰:۴۳
آقاي موسويان اشتباه کردي....اين خانم بايستي تنبيه ميشد.! (1547577) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۲۱:۵۷
نباید رضایت میداد تا رجبی به سزای عملش میرسید (1547665) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۰:۳۲:۰۳
بازم هم اصلاح طلب ها (1547677) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۰۷:۳۹
دلم خنک شد. فقط از فاطمه رجبی شکایت کرده؟ پس شریعتمداری چی؟ (1547726) (alef-13)
 
عموحسين
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۱:۳۲:۲۴
گذشت از جوانمردان است. (1547760) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۲:۲۶:۴۴
خدا ازش نگذره بخاطر تهمت هایی که به اقی موسوی و دیگر خدمت کاران نظام... (1547820) (alef-13)
 
من
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۲:۵۲:۴۹
احسن عجب اقدام خوبی کرده که با شجاعت اظهار ندامت کرده و احسن به شاکی و وکیل ان که گذشت کردند ایرانی یعنی همین اگر خطایی می کند طلب بخشش و گذشت نیز مینمایند (1547841) (alef-13)
 
izma
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۵:۲۵:۰۷
مجیز گویان پ دیده هزاره سوم به غلط کاری خود اعتراف کردند (1547915) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۵:۵۷:۰۸
واقعا در این شرایط چه جای بخشش است. وقتی یک نفر در این جایگاه این همه افترا میزنه، باید شاکی اجازه بده تا ایشون تنبیه بشه. این تنبیه برای فرهنگ جامعه مفیده و این بخشش متاسفانه افترا زنندگان را جلی میکنه. به نظرم موضوع آقای دکتر موسویان فقط یک شاکی نداشت، بلکه یک جامعه شاکی از این آقایون هستند که به مدت 8 سال فرهنگ افترا، دروع و تهمت رو در جامعه ما تبلیع کردند. من معتقدم که اینان باید جزای کارشون رو توی اون دنیا بدن، چون این هم بخشی از حق الناس است. (1547936) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۶:۰۲:۲۶
این علیزاده طباطبایی همون وکیل مهدی هاشمیه دیگه!؟ (1547939) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۰۰:۳۶:۴۵
نه فقط مهدی بلکه وکیل خانمها فاطمه و فائزه هم بوده (2740808) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۷:۳۴:۰۱
بعد از این همه گذشت کرد. خوب میگذاشت چند روزی برود هتل بهد گدشت میگرد. تا شاید تکرار نکنه. (1547964) (alef-13)
 
عبدالله مومن
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۸:۱۲:۲۹
معلوم هست شما چه منظوري از تبرئه جاسوسان هسته اي دارد كه برخي از آنان هم اكنون به غرب پناهنده هم شده اند . داريد ؟! (1547981) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۸:۲۹:۴۱
متاسفانه پافشاری سرسختانه بر گرایشات سیاسی گاه جایگاه این منازعات را از اختلاف سلیقه به اختلاف عقیدتی ارتقاء داده ودر نتیجه تقوا در میانه این دعواها گم شده است . (1548010) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۹:۰۷:۱۸
خانم رجبى از ملت اىان هم به خاطر اكاذيبشان بايد عذر بخواهود (1548045) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۹:۴۲:۰۶
بعد از 5 سال
یعنی برای رسیدگی به یک شکایت ساده افترا 5 سال زمان لازم است
این عین عدالت است یا عدالت عین این رسیدگی (1548112) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۹:۴۸:۱۳
یعنی گفت غلط کردم؟ (1548126) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۰۹:۵۸:۴۲
در اين هشت سال چه ناجوانمردانه مديران نظام كه سرمايه هاي غيرقابل جبراني بودند را سوزاندند و با انواع دروغ ها و تهمت ها آنها را گوشه نشين و خانه نشين كردند! (1548145) (alef-13)
 
lpl,n
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۰۰:۳۲:۲۳
اقای علیزاده موکل فرزندان ایت ا... هاشمی هم هستند؟ (2740798) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.