توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 161707
رنجنامه يك روستايي كه همسر و فرزند معلولش از پايش نينداخت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۵
بسم الله الرحمن الرحيم

 سلام و وقت بخير

 خدا به همه تون سلامتي بده

 حدود سه ماه قبل موردي به خيريه همت معرفي شد كه مجبور شديم براي تحقيق بيشتر مدتي صبر كنيم تا از طريق برخي دوستان اطمينان كامل در خصوص ايشان حاصل شود كه بعد از پيگيري هاي مقدماتي و حصول اطمينان موارد ذيل به استحضار دوستان مي رسد:

 
آقاي . م اهل روستای ن. از توابع شهرستان ك. که بر اثر معلوليت همسر ويكي از پسرانش مجبور شده  با فروش دام های خود به درمان آنها بپردازد.

 
ايشان مدتي قبل برای کار به تهران می آید و در حین کار دستش با آب جوش می سوزد و در اثر از کار افتادگی به شهرستان برمیگردد. 

 
متاسفانه خشکسالی پديد آمده در شهرستان هم باعث مي شود تا زندگي اين خانواده با مشكلات بيشتري مواجه شود.

 
مشکلات اصلی ايشان را مي توانيم در چند بند زير خلاصه كنيم:

 
-بدهي بابت تهيه جهیزیه دخترشان که پس از مدتها عقد، در آستانه عید نوروز او را به خانه بخت مي فرستند

 
-هزينه هاي درمان همسر و پسر معلولش

 
-نياز به منابع مالي جهت خرید چند راس دام برای امرار معاش

 
با توجه به موارد بالا و شرايط و مقدورات خيريه همت،‌ از دوستان تقاضا مي كنيم همت كنند تا بتوانيم حداقل 2 ميليون تومان براي كمك به اين خانواده عزيز جمع آوري و اهدا كنيم.

 
براي كمك به اين خانواده بزرگوار و آبرومند مي توانيد كمكهاي خود را به شماره حساب:008-2396820-010 يا شماره كارت: 7825-4471-9914- 6037 يا IR94 0170 0000 0010 2396 8200 08:شماره شبا نزد بانك ملي به نام مهدي قمصريان واريز كنيد.

 
همت كنين!
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.