توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423003
معایب به روزرسانی ویندوز 10
بخش دانش و فناوری الف،21 آذر95
کاربرانی که با به روزکردن ویندوز 10 در رایانه های شخصی خود نسخه 1607 این سیستم عامل را بر روی آنها نصب کرده اند، با قطع ناگهانی دسترسی به اینترنت بی سیم مواجه می شوند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
 فارس به نقل از اینفوورلد، به دنبال وقوع این مشکل مرکز رفع عیب ویندوز 10 به کار افتاده و پیامی دال بر اشتباه در پیکربندی آی پی معتبر به نمایش درمی آید.

بسیاری از کاربران ویندوز 10 که این سیستم عامل را به روز کرده اند می گویند با نصب بسته به روزرسان KB 3201845 امکان استفاده از خدمات وای – فای را از دست داده اند. به نظر می رسد بسته یاد شده دارای آسیب پذیری هایی باشد که موجب مشکل یاد شده گردیده است.

پیش از این هم مشکلاتی در ارتباط با استفاده از وای – فای در محیط ویندوز 10 گزارش شده بود، اما دامنه این مشکل هم اکنون بسیار گسترده شده است. قبلا هم مشکلات مشابهی در زمان استفاده از وای – فای در محیط ویندوزهای 7 و 8.1 گزارش شده بود.

مایکروسافت پس از اطلاع از وقوع این مشکل بیانیه ای صادر کرده و تصریح کرده گزارش هایی در مورد مشکل اتصال به اینترنت بعد از به روز کردن ویندوز 10 وجود داشته است. این شرکت توصیه کرده کاربران برای حل مشکل یاد شده رایانه های شخصی خود را مجددا راه اندازی کنند و در صورت عدم حل مشکل به آدرس https://support.microsoft.com/help/10741/windows-10-fix-network-connection-issues مراجعه نمایند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-ویندوز 10
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.