توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383206
عذرخواهی شناگر آمریکایی به دلیل دروغگویی
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
شناگر آمریکایی که به همراه سه شناگر دیگر به دروغ اعلام کرده بود در ریو مورد حمله مسلحانه قرار گرفته است، به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از Inside the games، ریان لوچته و سه شناگر آمریکایی که اعلام کرده بودند در یک پمپ بنزین مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند.

پلیس برزیل اخیرا اعلام کرد این ماجرا دروغ بوده است. دادگاه برزیل نیز حکم مصادره پاسپورت این شناگران را صادر کرد اما در نهایت با وساطت مسئولان، پاسپورت شناگران به آنها بازگردانده شد و آنها توانستند به کشور خود بازگردند.

جیمی فیگن، یکی از شناگران اعلام کرد به دلیل رفتار نامناسب خود یازده هزار دلار به خیریه برزیل اهدا خواهد کرد. ریان لوچته نیز در اینستاگرامش نوشت: می‌خواهم به خاطر رفتار هفته‌ گذشته‌ام عذر خواهی کنم. به خاطر این که به اندازه کافی در روایت ماجرا دقت نکردم و تمرکز ورزشکارانی که برای رسیدن به آرزوهای خود به المپیک آمده بودند را گرفتم. بیرون ماندن تا اواخر شب در یک کشور خارجی مشکل ساز است. مانع زبان وجود دارد. افتخار می‌کنم که نماینده کشورم در المپیک بودم. باید از این اتفاق جلوگیری کرد. اشتباه خود را در این اتفاق می پذیرم و از این اتفاق درس‌های ارزشمندی گرفتم.

ادواردو پائس، شهردار ریو نیز در این باره گفت‌: تنها حس من به این شناگران دلسوزی است. شرم آور است که آنها چنین شخصیت ضعیفی دارند. کمیته‌ المپیک باید این مشکلات را حل کند.
 
کلمات کلیدی : المپیک+ریو2016
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.