نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308902
گزارش آمار ولادت و وفات در کشور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۱
آمارهای لحظه‌ای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد که از ابتدای سال جاری تا کنون یک میلیون و ۶ هزار و ۸۵۸ نفر در کشور متولد شده اند و همچنین بیش از ۱۳ هزار کودک نیز فوت شد است.

به گزارش مهر، بر اساس آمارهای ثبت احوال از ابتدای سال جاری تا این لحظه یک میلیون و ۶ هزار و ۸۵۸ نفر در کشور متولد شده اند که از این تعداد ۵۱۵ هزار و ۵۱۱ نفر پسر و ۴۹۱ هزار و ۳۴۷ نفر دختر بوده اند.

همچنین از اول سال ۹۴ تا کنون ۷۸۵ هزار و ۳۵۲ تولد در نقاط شهری و ۲۲۱ هزار و ۵۱۰ ولادت نیز در نقاط روستایی ثبت شده است. آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می دهد که تعداد فوت شدگان از ابتدای سال جاری تا این لحظه ۲۳۱ هزار و ۱۱۱ نفر بوده که ۱۲۲ هزار و ۴۸۸ نفر مرد و ۱۰۸هزار و ۶۲۳نفر نیز زن بوده اند.

از میان فوت شدگان ۱۴۷ هزار و ۹۱۱ نفر در مناطق شهری و ۸۳ هزار و ۲۰۱ نفر در نقاط روستایی دار فانی را وداع گفته اند.

همچنین تعداد فوت شدگان ۰ تا ۱۴ ساله از ابتدای سال تا امروز ۱۳هزار و ۶۳۵ نفر و فوت شدگان ۱۵ تا ۲۹ ساله ۱۸ هزار و ۴۸۹ نفر و فوت شدگان ۳۰ تا ۶۴ ساله ،۶۲ هزار و ۱۶۹ نفر و فوت شدگان ۶۵ ساله و بیشتر نیز ۱۳۶ هزار و ۸۲۰ نفر بوده است.

تعداد فوت شدگان امروز تا این لحظه نیز ۵۰۵ نفر بوده است.

افزایش طبیعی جمعیت در سال ۱۳۹۴ تا این لحظه ۷۷۵ هزار و ۷۶۰ نفر و افزایش طبیعی جمعیت امروز نیز یک هزار و ۶۹۹ نفر بوده است.
 
کلمات کلیدی : ولادت، فوت
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۸:۵۸:۱۵
آمار نشون میده که جمعیت جوان توی روستاها خیلی کم هست
آمار تولد شهر 4برابر روستا
در حالی که آمار فوت شهر 2 برابر روستا هست
زنگ خطر برای اشتغال پایدار روستایی (3314951) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۲۰:۰۶:۰۶
الان با این حجم متولدین جمعیت کشور رو به پیریه دیگه؟!! (3315116) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.