توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508900
روایت بازیکن ایرانی از رابطه کره‌ای‌ها و کی‌روش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
خبرگزاری میزان نوشت: بازیکن ایرانی تیم فوتبال اف سی سئول کره جنوبی گفت: کی‌روش محبوب فوتبالدوستان کره جنوبی نیست، اما همیشه مورد تمجید کره‌ای‌ها قرار گرفته است.

خالد شفیعی درخصوص وضعیت‌اش در تیم اف سی سئول کره جنوبی گفت: من به یک لیگ بسیار معتبر آمدم. اف سی سئول از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال کره‌جنوبی است، بعد از حضورم در این تیم توانستم استارت خوبی داشته باشم.

او ادامه داد: متاسفانه در اوایل دچار مصدومیت شدم، اما درحال حاضر وضعیت بهتری دارم و کادرفنی هم کاملا از من راضی است. شرایط خوبی در تیم جدیدم دارم فقط منتظر هستم تا به من بازی بدهند تا ثابت کنم که می‌توانم در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرم.

بازیکن ایرانی تیم اف سی سئول گفت: سطح کی لیگ بسیار بالا است و فقط بازیکنی می‌تواند در این لیگ بازی کند که بتواند فوتبال خوبی از خود به نمایش بگذارد. این لیگ هم فشرده است، چون در هفته ۲ بازی برگزار می‌شود که به‌طبع بازیکنان فشار زیادی را تحمل می‌کنند.

شفیعی گفت: از لحاظ مالی فوتبال کره‌جنوبی با ایران تفاوت‌های زیادی دارد. هیچ یک از بازیکنان حاضر در کی لیگ دغدغه این را ندارند که مطالباتشان کی پرداخت می‌شود، پرداختی مطالبات بازیکنان کاملا به‌موقع است.

او در رابطه با نیمکت‌نشینی‌اش در اف سی سئول گفت: من زمانی به این تیم ملحق شدم که مسابقات کی لیگ در نیم فصل دوم بود. باتوجه به‌اینکه من هم در زمان استراحت بودم در دیدار اول بازی کردم و همین مسئله باعث شد تا دچار مصدومیت شوم. اما رفته‌به‌رفته قطعا شرایط فرق خواهد کرد.

بازیکن اف سی سئول عنوان داشت: شرایط مدیریتی فوتبال ایران به‌گونه‌ای است که به نظر من بهتر است ساختار‌های مدیریتی برخی از باشگاه‌ها تغییر کند. مدیران و مسئولانی که فوتبالی هستند اگر در راس کار فوتبال ایران قرار بگیرند مطمئنا شرایط فعلی مدیریتی فوتبال ایران بهتر خواهد شد. متاسفانه برخی از مدیران فعلی از جنس فوتبال نیستند.

شفیعی در ارتباط با تیم ملی و کارلوس کی‌روش یادآور شد: تمام تلاش من این است که با حضور در ترکیب اصلی تیم اف سی سئول، کارم را در این تیم مستحکم کنم و با انجام بازی‌های قابل قبول، نظر کی‌روش را به خودم جلب کنم تا بتوانم به تیم ملی کشورم که آرزویم حضور در تیم ملی است، برسم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بسیار کاربلد است و فوتبال را به خوبی درک می‌کند. شاید کی‌روش چندان در کره‌جنوبی محبوب نباشد، اما اکثر فوتبالدوستان این کشور از سرمربی تیم ملی کشورمان تمجید می‌کنند. طبیعی است از زمان حضور کارلوس کی‌روش فوتبال ایران روند روبه‌رشدی خوبی داشته است. جزو معدود تیم‌هایی هستیم که با برنامه و منطق فوتبال را ارائه می‌دهیم، فوتبال ایران با کادرفنی فعلی روز‌های بهتری خواهد داشت.

لژیونر فوتبال ایران در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: هر بازیکنی دوست دارد که نسبت به فصل گذشته شرایط بهتری داشته باشد، قرارداد من با اف سی سئول ۲ ساله است و بعد از اتمام قراردادم اگر پیشنهاد مناسب علی الخصوص از قاره اروپا داشته باشم طبیعی است که به شرایط بهتری فکر کنم.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.