توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346306
سیف صبح چهارشنبه در تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹
رئیس کل بانک مرکزی که به منظور شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی به آمریکا رفته و در آنجا صحبت های جنجالی درباره بی فایده بودن برجام برای ایران کرده، چهارشنبه صبح به کشور برمی گردد.

به گزارش تسنیم، ولی الله سیف سه شنبه هفته گذشته به منظور شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی ایران را به مقصد امریکا ترک کرد؛ وی در جریان این سفر اظهاراتی خبرساز و جنجالی داشت.

رئیس کل بانک مرکزی با حضور در شورای روابط خارجی امریکا و همچنین مصاحبه با رسانه های مطرح این کشور اعلام کرده که برجام تقریبا هیچ چیز برای ایران نداشته است.

از آنجایی که بعد از گذشت سه ماه از برجام این اظهارات اولین بار از سوی یکی از مردان کابینه یازدهم مطرح شد واکنش های فراوانی را در بین رسانه های داخلی و خارجی داشت.

سفر رئیس کل بانک مرکزی به امریکا با تمام اظهارات جنجالی که باب میل رسانه های دولت و دولتی ها نبوده چهارشنبه تمام می شود و سیف صبح چهارشنبه به تهران بازخواهد گشت.

از محافل دانشجویی خبر رسیده که تعدادی از دانشجویان به‌خاطر صداقت و شجاعت در گفتار ولی الله سیف در آمریکا به استقبال وی در فرودگاه خواهند رفت.

همچنین از انجمن دانشجویان مستقل نیز دیروز این خبر بیرون آمده بود که این انجمن قصد اهدای تندیس صداقت به رئیس کل بانک مرکزی را دارد.

اما هنوز مشخص نیست که رئیس و اعضای کابینه یازدهم چه استقبالی از رئیس کل بانک مرکزی خواهند داشت.
 
کلمات کلیدی : سیف+اجرای برجام+تحریم+سوئیفت+بعیدی نژاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.