نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439709
مرد آمریکایی که اوباما، عفو شده بود، به گلوله بسته شد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۱
ایران نوشت: مرد 31 ساله که با حکم رئیس جمهوری سابق آمریکا حکم عفو گرفته و قرار بود طی دو ماه آینده آزاد شود، توسط دو مرد مسلح نقابدار کشته شد.

 به گزارش پلیس میشیگان، این حمله مسلحانه در مرکز آماده‌سازی اجتماعی مجرمان برای آزادی در نزدیکی دیترویت امریکا رخ داد و ضاربان که با برنامه‌ای از پیش تعیین شده برای کشتن «دمارلون توماس» اقدام کرده بودند پس از ترور موفق، متواری شدند.

این مرد جوان که 8 سال قبل پس از 3 سال فرار به اتهام قاچاق کوکائین دستگیر و به 19 سال زندان محکوم شده بود، چندی قبل با حکم باراک اوباما در فهرست 79 مجرم عفو شده قرار گرفت و قرار بود یک ماه و نیم دیگر آزاد شود. براساس قوانین امریکا، مجرمان چند ماه پیش از آزادی به مرکز آماده‌سازی اجتماعی فدرال منتقل می‌شوند تا برای ورود دوباره به جامعه و میان مردم آماده شوند.

سخنگوی پلیس میشیگان درباره این تیراندازی گفت: «زمان وقوع حادثه علاوه بر توماس، 12 زندانی دیگر نیز در مرکز بودند اما ضاربان که تنها با هدف کشتن این زندانی حمله کرده بودند به هیچ فرد دیگری آسیب نرساندند. در حال حاضر تلاش برای دستگیری دو ضارب مسلح ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : اعدام + آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۳:۲۰:۵۹
براساس قوانین امریکا، مجرمان چند ماه پیش از آزادی به مرکز آماده‌سازی اجتماعی فدرال منتقل می‌شوند تا برای ورود دوباره به جامعه و میان مردم آماده شوند.
قانون جالبی (4140002) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.