توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417901
واکنش آلمان به تهدیدهای اردوغان
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
«اولریکه دِمِر» سخنگوی «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در واکنش به تهدید رئیس جمهور ترکیه مبنی بر بازکردن مرزهای کشورش به روی مهاجران غیرقانونی گفت: تهدید راه کار سازنده ای در طح توافقی بین ترکیه و اتحادیه اروپا نیست.
 
به گزارش میزان، «اولریکه دِمِر» سخنگوی «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در واکنش به تهدید رئیس جمهور ترکیه مبنی بر بازکردن مرزهای کشورش  به روی مهاجران غیرقانونی گفت: تهدید راه کار سازنده ای در طح توافقی بین ترکیه و اتحادیه اروپا نیست.
 
به گزارش وبگاه روزنامه «جمهوریت» ترکیه، «اولریکه دِمِر» در ادامه تصریح کرد :از نظر ما توافق مهاجرت بین ترکیه و اتحادیه اروپا موفقیتی برای دو طرف محسوب می شود و تداوم این توافق به سود همه طرفهاست.
 
وی همچنین  ضمن بیان اینکه بی شک مشکلاتی در این زمینه وجود دارد و تلاش می کنیم که این مشکلات را رفع کنیم اضافه کرد: اتحادیه اروپا به تعهدات خود در این توافق پایبند است، بنابراین هرگونه تهدیدی از هر طرفی سازنده نیست.
 
رجب طیب اردوغان امروز جمعه در واکنش به رای پارلمان اروپا مبنی بر توقف گفتگوها برای پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا، کشورهای اتحادیه اروپا را تهدید کرده بود که دیگر مانع ورود مهاجران غیرقانونی به کشورهای اروپایی نخواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ترکیه + اردوغان + اتحادیه اروپا + آلمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.