توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497002
برنامه جدید لاتزیو برای به خدمت گرفتن آزمون
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
یک رسانه ایتالیایی از احتمال تلاش آبی‌پوشان پایتخت ایتالیا برای خرید مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان خبر داد.

به گزارش تسنیم، سایت «اسپورت پیپر» ایتالیا در گزارشی به بررسی نقل و انتقالات احتمالی باشگاه لاتزیو تا پایان فصل پرداخته است و در این گزارش به موانعی که سر این باشگاه برای جذب مهاجم ایرانی تیم روبین کازان اشاره کرده است.

این سایت نخست به اظهارات اخیر آزمون درباره رضایتش از بازگشت به روبین کازان از روستوف به عنوان نشانه‌ای از غیرمحتمل بودن این بازیکن ملی‌پوش به ایتالیا یاد کرده است. دومین دلیلی که اسپورت پیپر برای کم بودن احتمال انتقال آزمون به استادیو المپیکو مطرح کرده، سهمیه بازیکنان غیر اروپایی لاتزیو است که با انتقال قریب الوقوع فیلیپه کایسیدو از اسپانیول به این تیم پر می‌شود و به این ترتیب آبی‌پوشان شهر رم دیگر اجازه خرید بازیکن غیراروپایی نخواهند داشت.

اسپورت پیپر اما نوشته است که اگر تصمیم لاتزیو برای خرید آزمون جدی باشد، کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه با ترفندهای خاص خودش خواهد توانست او را به خدمت بگیرد.

در همین حال نشریه موندو دپورتیووی کاتالونیا نوشته است که کایسیدو که همسرش یک زن اسپانیایی است، می‌تواند به واسطه او تابعیت اسپانیا را بگیرد و به این ترتیب او دیگر جزو بازیکنان غیراروپایی لاتزیو نخواهد بود. از قرارمعلوم باشگاه اسپانیول هم قصد دارد به کایسیدو برای گرفتن پاسپورت اسپانیایی کمک کند تا انتقالش به لاتزیو بدون هیچ مشکلی صورت پذیرد.

همین موضوع سبب شده است که اسپورت پیپر ادعا کند هنوز هم احتمال دارد که لاتزیو برای خرید آزمون از روبین کازان دست به کار شود. این سایت نوشته است که لاتزیو ممکن است آزمون را بخرد و او را برای یک فصل به هلاس ورونا قرض دهد و پس از آن در فصل 19-2018 او را جانشین کیتا بالدو دیائویی کند که مشتریانی پروپاقرص دارد.
 
کلمات کلیدی : سردار آزمون+لاتزیو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.