توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452001
وزیر ارشاد دلایل برکناری ایوبی را اعلام کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵
وزیر ارشاد درباره دلایل برکناری ایوبی از سازمان سینمایی گفت: مبنای عمل ما در وزارتخانه خلاقیت، نوآوری و به کارگیری تجربه‌ها در حوزه‌های مختلف است. ایوبی هم از مدیران باتجربه و باسابقه‌ای است که از این پس با بنده همکاری می‌کند.

سیدرضا صالحی‌امیری وزیر ارشاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالات متعدد درباره برکناری حجت‌الله ایوبی از سازمان سینمایی گفت: محمدمهدی حیدریان تا پیش از این مشاور عالی بنده بود و از امروز رسما رئیس سازمان سینمایی خواهد بود.

وی درباره سرنوشت حجت‌الله ایوبی نیز گفت: آقای ایوبی هم از مدیران باتجربه و باسابقه‌ای است که از این پس با وزیر ارشاد همکاری خواهد داشت و ما از تجربه ایشان نهایت استفاده را خواهیم کرد.

صالحی‌امیری ادامه داد: ما در وزارت ارشاد گردش مدیریت داریم ولی ریزش مدیریت نداریم. مبنای عمل ما در وزارتخانه خلاقیت، نوآوری و به کارگیری تجربه‌ها در حوزه‌های مختلف است.

صبح امروز سیدرضا صالحی‌امیری در حکمی محمدحیدریان را به سمت رئیس سازمان سینمایی منصوب کرد. روز گذشته نیز خبرهایی مبنی بر استعفای ایوبی منتشر شده بود که وی در گفت‌وگو با فارس استعفای خود را تکذیب کرده بود.
 
کلمات کلیدی : رییس سازمان سینمایی، ایوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.