توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442705
آسوشیتدپرس فاش کرد: منافقین برای سخنرانی به مقامات دولت ترامپ پول داده اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۹
یک رسانه غربی امروز در گزارشی از دریافت مبالغ هنگفتی وجه نقد توسط مقامات دولت «دونالد ترامپ» از گروهک منافقین برای سخنرانی در جمع عناصر این گروهک پرده برداشت.

به گزارش مهر، «جان گامبرل» خبرنگار آسوشیتدپرس امروز در گزارشی فاش کرد که یکی از مقامات ارشد کابینه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا و دست کم یکی از مشاوران وی برای سخنرانی در جمع گروهک منافقین مبالغی پول از آن ها دریافت کرده اند.

بر اساس این گزارش، «الین چائو» که در هفته جاری برای تصدی وزارت حمل و نقل در کابینه ترامپ از مجلس سنا رأی اعتماد گرفت، برای یک سخنرانی ۵ دقیقه ای در سال ۲۰۱۵ میلادی در تجمع شاخه نظامی گروهک منافقین مبلغ ۵۰ هزار دلار وجه نقد دریافت کرده است.

در ادامه این افشاگری آمده است: «رودی جولیانی» شهردار سابق نیویورک که اکنون از نزدیکان  ترامپ و عضو گروه مشاوران وی است نیز مبلغ نامشخصی برای سخنرانی در میان این گروهک دریافت کرده است تا بر اساس خواسته های آن ها سخنانی را بیان کند.

«جان گامبرل» خبرنگار آسوشیتدپرس در ادامه این گزارش چنین افشاگری می کند: چندین تَن از مقامات پیشین آمریکا از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات از جمله سخنگوی سابق کاخ سفید و مشاور فعلی ترامپ یعنی «نیوت گینگریچ» نیز برای گروهک منافقین سخنرانی کرده‌اند.

در این گزارش آمده است که در حالی که برخی از این افراد به دریافتی های خود اذعان کرده اند، گروه دیگر از اعلام رسمی آن امتناع ورزیده اند.
 
کلمات کلیدی : منافقین+دولت ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.