نظر منتشر شده
۱۰۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434047
جزئیات تازه‌ای از قتل‌های امروز اراک/ قاتل بازداشت شد/تعداد کشته ها شش نفر شد+ تصاویر متهم و حادثه
بخش اجتماعی الف، ۲۲ دی ۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶
به روز رسانی در ساعت21
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: عامل تیراندازی و قتل اعضای دو خانواده در اراک دستگیر شد.
 
حسینی طاهری از دستگیری عامل تیراندازی و قتل اعضای دو خانواده در اراک خبر داد و گفت: متهم که قصد فرار به تهران را داشت به منظور دریافت پول سر قرار حاضر شده بود و هنگام دریافت پول توسط مامورین نیروی انتظامی دستگیر شد.

سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: برابر هماهنگی‌های  انجام شده با مرجع قضایی مجوز انتشار عکس قاتل فراری به نام «عباس صحرایی» صادر شده است.

وی با درخواست از شهروندان در خصوص شناسایی وی افزود: در صورت هر گونه اطلاع از مخفیگاه قاتل مراتب از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام شود.فوت یکی از مصدومان حادثه تیراندازی امروز اراک
ایسنا نوشت: یکی از مصدومان امروز حادثه خونبار تیراندازی، عصر امروز در بیمارستان فوت کرد.
سرهنگ محمود خلجی اظهار کرد: امروز چهار مجروح حادثه تیراندازی به بیمارستان ولیعصر(عج) اراک منتقل شده و خدمات پزشکی را دریافت کردند، اما عصر امروز یکی از مجروحان بدلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.
صبح امروز به دنبال وقوع حادثه تیراندازی در دو منطقه از شهر اراک 5 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند که از میان افرادی که در بیمارستان بستری شده بودند، عصر امروز یک زن فوت کرد و آمار کشته شدگان به 6 نفر رسید.

****************
تعداد کشته‌های حادثه تیراندازی اراک با احیای یکی از مقتولان به پنج نفر کاهش یافت.

فرشید محمد حسینی طاهری گفت: بحمدلله یکی از مقتولان حادثه تیراندازی صبح امروز که در ابتدا جزو کشته شدگان معرفی شده بود، پس از انجام عملیات پزشکی احیا و اگرچه حال وی وخیم گزارش شده اما در قید حیات است.

**********

قاتل انتقام‌جو افرادی که علیه او شهادت داده بودند به همراه همسر و فرزند خردسالش را هم کشت.

قاتل فراری امروز شش نفر از اعضای ۲ خانواده را در اراک به قتل رسانده است.

 فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است که صبح امروز به قصد انتقام جویی با حمله به یک منزل مسکونی دو نفر را که علیه او شهادت دادند را به ضرب گلوله می‌کشد. او به سرعت به محله دیگری از شهر اراک رفته و همسر دوم و کودک خردسالش را نیز به قتل می‌رساند.

در جریان این حادثه عجیب یک مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیده و ۴ نفر نیز زخمی می‌شوند که حال یکی از آن‌ها وخیم است. این حادثه در ۲ مرحله ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه و ۶ و ۴۶ دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان ۳۰ متری کوی علی ابن ابیطالب شهر اراک اتفاق افتاد.در تیراندازی خیابان انقلاب ۲ خانم و یک مرد و در تیراندازی ۳۰ متری نیز یک زن و یک مرد جان باختند که یکی از آنان از ماموران نیروی انتظامی استان مرکزی است. قاتل از متهمان سابقه دار و دارای هویت مشخص و متواری است و پارسال نیز یک نفر را کشته بود.

به گزارش برخی کانال‌های تلگرامی عباس - ص عامل قتل‌های امروز اراک به اتهام قتل زندانی بوده و به گفته فرمانده انتظامی استان مشخص نیست با مرخصی یا وثیقه یا فرار از زندان خارج شده است.

 متهم با وثیقه ۲۰۰ میلیونی آزاد شده بود
حسینی طاهری دادستان اراک با اعلام اینکه قاتل پس از وقوع جنایت از محل حادثه گریخته و تلاش‌ها برای دستگیری او ادامه دارد گفت: ریشه این حادثه به اختلاف قبلی میان این خانواده‌ها بر می‌گردد، بطوری که سال گذشته این فرد به اتهام ایراد صدمه بدنی عمدی در جریان یک نزاع دستگیر و روانه زندان می‌‌شود. 

دادستان اراک با اعلام اینکه در آن درگیری متاسفانه یک نفر به قتل می‌رسد گفت: عامل حادثه امروز، پس از آن درگیری به جرم ایراد صدمه بدنی عمدی دستگیر و روانه زندان می‌شود و پس از یک سال، در تاریخ دهم دی ماه امسال با قرار وثیقه دویست میلیون تومانی آزاد می‌شود. 

او افزود: بر اساس تحقیقات و اطلاعات اولیه، این شخص پس از آزادی، از سوی خانواده و بستگان به عنوان عامل ایجاد نابسامانی و مشکلات در خانواده مورد شماتت قرار می‌گیرد و فشار نیز از سوی خانواده مقتول درگیری سال گذشته به خانواده آن‌ها بوده که باید از شهر اراک کوچ کنند و بروند، مجموعه این فشار‌ها و بگو مگو‌ها گویا موجب سکته پدر متهم و در ‌‌نهایت وارد آمدن فشار روحی مضاعف بر روی متهم  و در نتیجه حمله مسلحانه به خانواده‌های مرتبط و شاهد در حادثه سال قبل و کشته شدن شش نفر می‌شود. 
 
کلمات کلیدی : تیراندازی اراک+قتل خانوادگی+قتل جمعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۰:۴۲
حالا هی راه بیافتید از خانواده قاتلین به زور رضایت بگیرید. قاتلین حتی اگر بخشیده شوند باید به حبس ابد محکوم شوند نه اینکه بیان راست راست در جامعه بچرخند و هرکه را خواستند به قتل برسانند. (4111108) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۴۵:۵۴
در سه هفته اخیر در ایران، سه کشتار دست جمهی ، که اتفاقا همگی‌ خانواد‌گی یا شخصی‌ بوده، برا خورد می‌کنیم. در ایرانی‌ که در گذشته دور چنین اتفاقاتی وجود خارجی‌ نداشت. وقتی‌ به ارزیابی مسئولان چه حاضر، چه در گذشتگان میپردرزیم، بسیار منطقی‌ است که به این میراث مدیریتی آنها هم به پردازیم تا برای مسئولان امروز که در قید حیاط هستند و برای مسئولان فردا، درسی باشد از آسیب شناسی‌. (4111155) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۵۸:۲۴
متاسفانه این حق شخصی‌ به درستی مورد توجه قرار نگرفته. کسی‌ که عزیز خود را از دست داده، این حق را دارد که او را ببخشد، ولی‌ این حق را ندارد که از طرف جامعه هم او را ببخشد، و این جا است که دولت و سیستم باید برای مجازات او به منظور پیشگیری، بدون توجه به بخشش ها، وارد عمل شود، همانطور که در بیشترکشورهی دنیا وجود دارد. به یاد دارم که در سفری به چین با دوستان چینی‌ خود بودم ، یکی‌ از جیب برهی آنجا، در یک خیابان شلوغ بدون آنکه خودم متوجه بشوم ، دوربین عکاسی‌ من را از جیبم بیرون آورده بود. پلیس مخفی‌ که در آن خیابان بود، او را دستگیر کرد و در همان خیابان از من سٔوال کرد که آیا این دوربین به من تعلق درد، و من گفتم بله. سسپس او از من خواست که به آیستگاه پلیس بروم، من از دوستان و مترجم شخصی‌ خود خواستم که به پلیس بگوید، که من هیچ شکایتی از آن دزد که با بچه خود بود ، ندارم. ولی‌ نه تنها پلیس حاضر به قبول این در خواست من نشد، بلکه حتی دوستان چنیی‌ من از این عکس‌العمل ناراحت شدند و گفتند ، این انتخاب تو نیست، بلکه این وظیفه مدنی تو است که به دنبال تنبیه آن دزد باشی‌ تا سرمشقی برای دیگران باشد. ولی متاسفانه در کشور ما، طرف می‌زند یک شخص دیگر را میکشد، ولی‌ با پول آزاد میشود و دولت هم فوری تحت عنوان اینکه شاکی‌ از حق خود گذشت کرده بعد از چند ماه او را آزاد میکنند، پس حق جامعه و مردم دیگر چه میشود که باید با این جانیان جور دیگری هزینه بدهند؟! (4111193) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۶:۱۴
حکم کلی نکن/ قاتل ها هزار جور دلیلی دانرد برای قتل/ کسی یک لحظه عصبانی شده و با کسی از روی خونسردی قتل مکرر انجام می دهد یکی نیست. برخی منتظرن همین اتفاقها بیفتد و انتقام گیری ترویج دهد. دقیقا این قاتل انقام جو است.
باید جلوی قتل گرفت. باید قاتل های عمدی و خونسرد مجازات کرد. در دنیای پیشرفته نمی گویند قاتل را بخشند و با دیه و عفو ازادش کنند. این توی ایران است یا قتل می کشند یا ازاد می کنند و حد وسط نیست!!!
در ایران ، برای مجازت قتل، افراط و تفریط است. هیچ وقت قاتلی با وثیقه و در مدت کوتاهی ازاد نمی کنند. حتی زندان های انها جداست. زندان ها باید تفکیک کرد. مجرمان خطرناک از مجرمین کم خطر جداکرد. فله ای نباید زندانی کرد.
سیستم قضایی اشکال دارد . فرافکنی نشود/توجیه نشود/ مغلطه نشود/. بیخودی راه اصلاح نبدید. بگذرادی نقد بشود سیستم تا کشور و ملت این قدر رنج بیهوده نکشند!... (4111232) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۲۱:۰۵
از خانواده مقتولین به زور رضایت میگیرند نه از قاتلین ! (4111641) (alef-3)
 
Austria
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۵۵:۳۸
قاتل با وثیقه ۲۰۰ میلیونی آزاد شده بود!!!!!!!!!!!! (4111717) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۵۳:۴۳
من ترجیح میدم برای قتلهای عادی و مخصوصا اونهایی که قصد قبلی نبوده و خشونت زیادی انجام نشده، اعدام انجام نشه، اما حتی اگر شخصی اعدام نشه باید بسته به شرایط تا 20 و یا 30 سال زندانی بشه. (4112064) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۱:۴۷
واقعا متاسفم که تو این کشور با پول می شه همه چی رو خرید. (4111111) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۱۶:۳۰
از بس شبکه خبر ایران خبرهای مربوط به درگیری مسلحانه در امریکا را پخش کرد و خبر از کشته و زخمی شدن ده ها نفر در چهل هشت ساعت گذشته در امریکا داد ؛ بالاخره این داستان به ایران هم سرایت کرد. (عیب کسان منگر و احسان خویش //دیده فرو بر به گریبان خویش)
هنوز خبر دو سه هفته پیش درگیری خانوادگی و کشته شدن ده نفر در یکی از شهرستان های کرمان کهنه نشده بود که امروز متاسفانه در اراک در یک انتقام جویی مسلحانه توسط یک قاتل زندانی که ظاهرا از زندان به مرخصی رفته بوده است ۶ نفر کشته و سه تن زخمی شدند. (4111760) (alef-11)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۳:۰۰
واقعا متاسفم که تو این کشور با پول می شه همه چی رو خرید: عزت و احترام، مدرک، جان، عشق، آزادی، بی قانونی و .... (4111116) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۲۲:۵۳
چرا بیخود حرف مفت میزنی آخه. طرف زندانی بوده الا ن با وثیقه آزاد شده بوده بعد یک سال بعد اینکار رو کرده ... (4111480) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۳:۵۸
همین آزاد شدنش مهمه. آخه کسی که اتهام قتل داره رو با وثیقه آزاد میکنن؟؟؟؟
قضات با خودشون چی فکر میکنن؟؟؟ (4111610) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۵۶:۵۴
"این فرد به اتهام ایراد صدمه بدنی عمدی در جریان یک نزاع دستگیر و روانه زندان می‌‌شود"

حداقل از ظاهر نوشته الف برمیاد که این شخص خودش عامل اصلی قتل نبوده و در یک درگیری شرکت داشته که یک نفر کشته شده. البته متاسفانه بازهم رسانه ها ایران خبرهای خیلی مبهم میدن و مردم هم قضاوت میکنن. (4112071) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۱۶:۳۵
کجای دنیا قاتل رو که سابقه دار هم بوده با وثیقه آزاد می کنند تا به جان خانواده مقتول و شاهدان بیافتد. (4111635) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۴۷:۵۵
عزیز جان این اولش قاتل نبوده و علت اینکه اول افتاده زندان به خاطر مواد مخدر بوده (4111807) (alef-11)
 
عقیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۴۰:۵۸
طرف دهم دی ماه امسال وثیقه گذاشته (4111890) (alef-11)
 
روح الله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۲۹:۲۷
حکومت اعدام میکنه میگن حقوق بشر کجاست قاچاقچی نباید ادام بشه ازاد نمیکنه بدون وثیقه میگن حقوق بشر کجاست زندانی حق داره...ازاد میکنه و اعدام نمیکنه میگن با پول میشه همه چی رو خرید ...حکومت دقیقا چیکار کنه مردم راضی باشن...هیچوقت نمیشه (4111665) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۳:۳۴
کل افرادی که مسئول آزادی این فرد هستند را باید جای اون اعدام کنند. صد در صد با برنامه ریزی و رشوه این کار را کرده به راحتی آزاد شده. (4111120) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۳:۳۵
انوقت شبه روشنفکران ، برای حکم اعدام این جانی ها ، دلسوزی می کنند که چرا قصاص و خشونت؟! (4111121) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۳:۲۳
دوست عزیز در مورد روشنفکر شما مغلطه می‌کنید،روشنفکر واقعی هرگز از عدم مجازات این افراد حمایت نمیکند بلکه اتفاقا همه صحبت این است که مجازات اعدام که با گذشت شاکی‌ و یا خانواده آن باشد، عین بی‌عدالتی در مورد آحاد مردم است حتی اگر آن قاتل ، پدر آن مقتول باشد. کسی‌ که منجر به مرگ یا تجاوز یا تعدی میشود باید حداقل و کم کم، بدون توجه به گذشت علیای دم، برای حداقل ۲۰ سال بدون ‌مرخصی، جشن ازدواج یا بخشش، در زندان بماند تا باز دارنده باشد، نه اینکه خانواده یی عزیز خود را از دست میدهد، و تازه خانواده آن مرحوم در دو راهی‌ بسیار سخت ، بخشش یا مجازات قرار گیرد و بسیاری بگویند، ببخشید ، جوانی کرده!!!!... پس حق آن مرحوم چه، حق مردم چه ، حق مرحومین احتمالی‌ آینده(مانند این مورد ) چه میشود؟! (4111226) (alef-11)
 
Spain
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۸:۴۴
بس مقصر روشنفگران نه قاضى و دادستان كه ايشان ازاد كردن (4111243) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۵:۲۸
به دلیل همین صحبت های حقوق بشری است که قوه قضاییه هم داره عقب میکشه. سر همین فشارها است که اعدام در ملاء عام رو دیگه اجرا نمیکنن (4111614) (alef-11)
 
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۲:۱۸
بله درسته.
متاسفانه عده ای روشنفکر انگار خودشونو از خداوندی که این انسان رو خلق کرده و بهتر از همه مراتب بتعالی و رسیدن به کمال رو میدونه و قصاص رو هم برای همین قرار داده بالاتر میدونند (4111609) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۱۰:۵۵
دوست عزیز تو هیچ یک از کشورهای پیشرفته و بقول شما روشنفکر دنیا هیچ قاتلی رو همینطوری با پرداخت پول (دیه مقتول) آزاد نمیکنن! این برمیگرده به قوانین مذهبی ما! در اون کشورها، دادستانی که بطور مستقیم توسط مردم انتخاب میشه وظیفه داره مجرمین رو به زندان بیاندازه و از امنیت جامعه دفاع کنه! (4111937) (alef-11)
 
محمد ط
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۲:۱۲:۴۳
مخالفت با حکم قصاص برای این است که اعدام یک نفر، جایی برای برگشت نمی گذارد. مثلا توی یک پرونده ممکنه بعد از سال ها با تحقیقات بیشتر یا مدرک جدید یا پیشرفت تکنولوژی (مثل دی ان ای)، ثابت بشود که شخص متهم گناهکار نبوده. همونجور که بارهت هم اتفاق افتاده. برای همین پیشنهاد می کنند بالاترین مجازات حبس ابد باشد، نه اعدام کردن متهم.
ربطی هم به روشنفکری ندارد. (4112298) (alef-11)
 
محسن
Sweden
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۲:۵۱:۰۸
چرا مغلطه می‌کنید؟ مخالفت با اعدام مخالفت با قانون کلی است که در آن ممکن است افراد زیر سن، افراد بیگناه و کسانی که ذاتا جانی نیستند اما یک اشتباه مهلک را مرتکب می‌شوند قربانی شوند. مخالفان قانون اعدام که من هم جزوشان هستم بدیهی است که قصدشان نجات دادن جانیانی مثل این مورد خاص نیست!
اتفاقا اگر قرار به درس عبرت شدن برای دیگران باشد، حبس ابد خیلی سخت‌تر از اعدام شدن است.
و در نهایت امروزه اثر گذار نبودن مجازات اعدام اثبات شده است.
من با اعدام این فرد، اعدام قاتل ستایش قریشی و هر گونه اعدامی مخالفم. (4112309) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۳۳:۵۰
آخه کسی که محکوم به اعدام و قصاصه رو چرا باید با وثیقه آزاد کنن. (4111125) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۵۰:۵۱
برای اینکه با رشوه اومده بیرون تا انتقام بگیره !! (4111168) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۵۱:۳۶
چرا!؟

خوب عزیز من زندگی خرج داره دیگه !!! می فهمی!؟ زندگی خرج داره! (4111174) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۱:۵۱
برای اینکه یکسری حتما جمع شدند بروند دم خانه مقتول تا به زور از اولیای دم بخشش بگیرند مانند همین اتفاقی که دو سه هفته پیش در یکی از شهرهای کوچک غربی کشور رخ داد و یک عده با استفاده از تلگرام و اینستاگرام جوزده شدند و نزدیک به هزار نفر در خانه اولیای دم بست نشستند تا به زور از آنها رضایت بگیرند. وقتی شعور و فرهنگ نباشد هر اتفاقی ممکن است بیافتد. (4111219) (alef-11)
 
روانسر
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۱۶:۳۴
شما از چیزی خبر ندارین واسه چی همه چیو با هم قاطی میکنین. اوون تجمع واسه یه قتل غیر عمد بود که اتفاقا دوست صمیمی مقتولم بود در ضمن ده سالم بیچاره زندانه و الانم بهش رضایت ندادن. این طرفا کسیو الکی آزاد نمیکنن. در ضمن چند هفته پیش نبود و دو سال پیش بود و الان خبرش پخش شده. وقتی ... فرهنگ نباشه آدمای مث شما به خودشون اجازه حرف زدن تو همه زمینه هارو میدن (4111945) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۱:۴۵:۵۴
البته اون شهری که میگی اونقدراهم کوچیک نیستاااا (4112282) (alef-11)
 
محمد امین
Canada
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۲:۲۰:۳۹
اون برای قتل های غیر عمده برادر وگرنه برای قتل عمد هیچکس همراهی نمیکنه (4112300) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۵۰:۵۳
قابل توجه قوه قضاییه (4111169) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۵۶:۳۵
قاضی محترم هم باید پاسخگو باشد. (4111190) (alef-11)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۰۰:۲۷
حالا تلوزیون ایران تو بیست سی اعلام کنن (4111196) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۰۵:۴۵
قاتل با وثیقه باید ازاد بشه؟
این چه قانونی هست دیگه!!!!!! (4111204) (alef-11)
 
Denmark
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۰۷:۴۱
دویست میلیون که از دیه معمولی یه نفر هم کمتره (4111210) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۰۸:۰۱
این قتل ها را کسی انجام داده که او را با وثیقه آزاد کرده کجای دنیا سابقه دار متهم به قتل را با وثیقه پولی آزاد می کنند ؟ (4111212) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۲:۲۲
واقعا جای تعجب است محکوم به اعدام با وثیقه آزاد می شه ¡!!!!!! (4111221) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۳:۰۰
متاسفم واقعا ....چرا انقدر فاصله رای قطعی دادگاه واجرای حکم به طول می انجامد که شاهد چنین حادثه ی تلخی باشیم ..... (4111225) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۶:۱۹
اخه این چه قانونیه.منم از یه نفر به قصد کشت کتک خوردم.با قید وثیقه آزاد شد و اینقدر تهدید کرد.تا مجبور به رضایت شدم.چرا یه مجرم خطرناک باید با وثیقه آزاد بشه (4111234) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۱۹:۱۸
خب چرا عکسش رو منتشر نمیکنید؟ (4111245) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۲۴:۰۴
از فردا باز راه بیوفتید قصاص بد است . سگ فحش نیست . (4111252) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۱:۴۷:۲۱
واقعا چه ربطی به سگ بدبخت داشت؟!؟! (4112283) (alef-11)
 
Pedram
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۳۲:۳۹
آفرين كه يك قاتل رو با وثيقه آزاد ميكنين ولى بعضى افراد براى يك مرخصى ساده چه كارها كه نميكنن و ... (4111267) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۳۳:۴۳
به جرم مواد مخدر و قتل محکوم به اعدام بوده و با وثیقه دوبست میلیونی آزاد بوده؟ یعنی چی؟ قوه قضاییه تشکر تشکر (4111268) (alef-11)
 
حم
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۳۸:۲۱
آقایون پلیس تو این یک سال چکار کردن فقط پلیس مقصر (4111274) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۴۰:۰۰
تلوزیون چیزی در این رابطه پخش نکرده هنوز؟ (4111277) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۵:۳۴:۰۰
اگه تو آمریکا و یا اروپا اتفاق افتاده بود ، حتما در صدر اخبار صدا و سیما قرار میگرفت (4111391) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۵۳:۰۴
و نخواهد کرد (4111529) (alef-3)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۳۳:۳۴
اگر تو آمریکا اتفاق افتاده بود الان دو هزار ساعت خبر از شبکه های مختلف خودمون در موردش پخش شده بود!!! مردم نامحرمند (4111872) (alef-11)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۰۸:۳۹:۱۰
حتمی تو آمریکا فقط اخبار قتلهای ایران پخش میشه (4115321) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۵۲:۱۷
روشنفکرها میگن اعدام نباشه نه اینکه طرف ول بگرده ! (4111306) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۲۶:۳۶
روشنفکرا برن قهوه شون رو تو کافه میل کنند، جز حرف مفت زدن کاری بلد نیستن. وقت جنگ و جهاد میرسه مخفی میشن و بیانیه میدن که این کار درسته اون کار غلطه... برا مبارزه با داعش هم میگن نباید ایران دخالت میکرد. خب اگه نمیکرد تو میرفتی کرمانشاه مبارزه کنی ؟ (4111486) (alef-3)
 
Armenia
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۵۶:۰۰
باخودت چندچندی؟ (4112066) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۵۷:۲۹
روشنفکر ها قهوه تو کافه نمیخورن. روشنفکرها و دانشمندها اونان که غرب را به اینجایی که هست رسوندن نه یانکی های گاوچرون. خیلی تاسف داره حال ملتی که روشنفکری براش شده فحش و عصبیتو جهالت و طالبانیسم و خشونت شده براش افنخار. داعش هم بیشتر مثل شما رفتار میکنه تا روشنفکرها. مشکل اونا هم اینه که به دانشمند و روشنفکرشون گفتن فقط حرف مفت میزنن. (4112232) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۷:۵۶:۴۰
روشن فکر میگه، مجازت باید باشه، ولی متناسب با جرم، روشنفکر میگه چون اعدام اگر اشتابه بشه دیگه جبرانش نیست. بجایش حبس ابد پیشنهاد میشه. من چند نفر از خانواده ام شهید و جانباز و ازاده هستند و چند نفرشان را هم کشته اند. ولی اهل انتقام نیستم ولی طرفدار عدالت هستم.
انتقام کورکورانه با عدالت فرق داره. حبس ابد و یک روز! یعنی مساوری حذف فیزیک قاتل تا ابد و غیر قابل بازگشت/برای حذف فیزیکی جنایت کار از جامعه لازم نیست بدنش نابود کنید.
اما چند سال بعد اثبات شد طرف اشتباهی محاکمه و محکوم کردند دیگه خون اعدامی به گردن قاضی و دیگران یم افتد. هیچ روشنفکری نمیگه قاتل و جنایتکار ازاد کنید. مغلطه حدی داره. ... (4112393) (alef-11)
 
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۰۳:۳۶:۱۴
آخه تو در حدی هستی که در مورد روشنفکرها بخوای صحبت کنی (4114015) (alef-11)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۵۶:۲۶
به این میگن درایت سیستم قضایی و پلیس، که نتوانستند حالت خطرناک مجرم را تشخیص دهند و او را با قرار وثیقه آزاد می کنند تا ‌پنج نفر دیگر را هم به قتل برسونه، (4111311) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۵:۴۸:۰۱
بالاخره این وثیقه ها که می گذارند توی بانک و سودش را می گیرند از کجا باید تامین شود. (4111417) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۵:۴۰:۴۶
سلام به همه اول موضوع رو کامل متوجه بشیم بعد اظهار نظرکنیم بد نیست طبق اعلام دادستان وریس پلیس اراک قاتل محکومیت مواد نداشته یه سال قبل به جرم نزاع دسته جمعی منجر به قتل عده ای بازداشت میشن که قاتل هم یکی از اونها بوده درابتدا بازداشت موقت بوده ودر روند رسیدگی تبدیل به وثیقه میشه وقاتل جهت انتقام جویی از شاهدان ماجرای قبل دست به این حادثه وحشتناک میزنه ... (4111406) (alef-11)
 
رسول مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۴۵:۱۴
چطور میشود یک مجرم محکوم به اعدام با وثیقه آزاد شود؟
در قوه قضاییه چه خبراست؟
آیا به همین سادگی امنیت مردم را به خطر می اندازند؟ (4111512) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۵۲:۵۷
قاتل نباید با وثیقه آزاد شود آن هم با دویست میلیون تومان حتما دستی توکار بوده (4111527) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۵۹:۱۴
ظاهرا یکی از اعضای کشته شده این خانواده خودشم پلیس بوده ! (4111539) (alef-11)
 
محسن
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۰۹:۳۱
وثيقه قاتل ٢٠٠ ميليون تومان وثيقه ارش و زنش يك ونيم ميليارد (4111552) (alef-3)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۲۵:۵۳
شما از قضیه سوء استفاده نکن خواهشا. آرش هم یه وطن فروشه بدتر از این. (4111655) (alef-3)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۳۶:۴۱
از کجا فهمیدی وطن فروشه!!! قضاوت کردن بدترین صفت انسانهاست اگر بدون علم و اطمینان باشد قضاوت کننده زشترین کار را مرتکب شده است.فقط میتوان گفت خدا همه ما را به راه راست هدایت فرماید همین و بس. (4111885) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۱۹:۴۸
باید کسی که برایش قرار وثیقه گذاشته را اعدام کنند.آزاد کردن قاتل کمتر از قتل نیست (4111556) (alef-3)
 
بهارازتهر
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۰:۳۴
متاسفم برا همشهری هام که بی گناه کشته شدن بهار ازا اراک بهاربهار (4122159) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۲۲:۱۹
حکم اعدام برای قتل عمد باید باشد، اما برای قتل غیر عمد خیر (4111560) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۵:۵۹
یعنی فکر می کردن که قاتل ( قاچاقچی خطرناک که یک بار مرتکب قتل شده ) به خاطر دویست میلیون تومن وثیقه بر می گرده تا اعدام بشه !؟ (4111617) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۳۶:۰۴
اصلا فکر نکردن (4111790) (alef-11)
 
a
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۹:۰۶
.... طرف ازش مواد مخدر گرفته بودن و به اعدام محکوم شده بوده بعد بهش مرخضی میدن میاد زن و بچه خودشو که لوش داده بودند و ماموری رو که شهادت داده با خانوادش کشته. اون مامور فامیل دور ما میشد..... آخه کجای دنیا به یه مجرم محکوم به اعدام مرخصی میدن. جواب این خونهایی که بریخته شده رو کی میده؟؟ (4111621) (alef-11)
 
بهار
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۳۵:۰۱
وقتی کسی حکمش اعدام است با خودش فکر کرده ده نفر دیگه هم بکشم باز حکمش اعدام است پس بهتر انتقامم را بگیرم بعد اعدام شوم پس کسی که حکم اعدام داره نباید اصلا مرخصی بره چون به اخرش رسیده (4111677) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۲۴:۳۷
پسر خاله من بد بخت بود مامور نیروی انتظامی علی (4111856) (alef-11)
 
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۰۶:۱۷
سلام.قابل توجه بعضی از دوستان مباشر قتل عام امروز در پرونده قبلی معاون در قتل عمد بوده و قاتل نبوده، بعد هم اینکه ما از کل قضیه اطلاع جامعی نداریم و شاید هم هیچ وقت در اختیار ما نگذارند مثل بقیه اتفاقات. (4111742) (alef-11)
 
الهام
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۳۷:۲۵
عباس صحرایی قاچاقچی معروف محله ای است که قتل در آن رخ داده. انقدر پول حروم داشته که وثیقه دویست میلیونی که هیچ دو میلیاردی هم میتونسته تامین کنه. از وکیلش باید پرسید دفاع از یک قاچاقچی شرور چرا؟ (4111887) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۰:۵۰:۳۶
قاضی پرونده باید جوابگو باشد و با ایشان برخورد شود (4111904) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۲۸:۱۸
مقصر .نیروی انتظامیه.نباید میذاشت بیاد از زندان بیرون. (4111964) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۳:۳۷:۰۵
اشتباهی مثبت دادم..اخه عزیز برادر گرامی به پلیس چه ارتباطی داره...پلیس صرفا تا مرحله دستگیری متهم مسووله..بعدش دیگه با بازپرس ودادستانه... (4112810) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۵۱:۰۲
فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است که صبح امروز به قصد انتقام جویی با حمله به یک منزل مسکونی دو نفر را که علیه او شهادت دادند را به ضرب گلوله می‌کشد. او به سرعت به محله دیگری از شهر اراک رفته و همسر دوم و کودک خردسالش را نیز به قتل می‌رساند.
اخه یعنی چی که ایشون بجرم مواد مخدر و قتل محکوم به اعدام بوده ولی مرخصی میگیرد و بجان مردم می افتد . ...باید جوابگوی این خونها باشید که به یک محکوم به اعدام مرخصی دادید . (4111988) (alef-11)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۱۹:۱۶
متاسفم برای اون قاضی که حکم آزادی این جانی رو صادر کرده ،کجای دنیا قاتل با وثیقه ۲۰۰میلیونی آزاد شده.جواب این بدبختها که خونشون ریخته رو کی باید بده (4112015) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۲۰:۳۴
آب که از سر گذشت چه یک نفر چه ۷ نفر (4112018) (alef-11)
 
مهبد
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۲۵:۱۸
سلام این فرد قاتل و قاچاقی نبوده است . در این مملکت ابتدا باید تکلیف خبرگزاری ها روشن گرد که برای ارائه هر چه زودتر خبرها کلا خبر را وارونه می کنند . این فرد کلا نا آرام بوده است در سال گذشته طی یک نزاع خیابانی وه بین این فرد و فرد دیگری رخ می دهد قاتل امروز به سر فرد ضربه ای وارد می کند که فقط صدمه جسمی بوده است در این حین یکی از بستگان فرد مضروب سال گذشته به هواخواهی قصد مضروب کردن قاتل امروزی را داشته است لیکن چون این دو فرد در حال درگیری بوده اند چاقوی فرد هواخواه به فامیل خودشان برخورد میکند و فرد فوت می شود . قاتل امروز نیز به دلیل ایراد ضرب و جرح و درگیری و شهادت مقتول امروز که از پرسنل نیروی انتظامی بوده است به زندان می رود . پس موضوع قاچاق منتفی است و موضوع قتل در سال گذشته فقط مشارکت در نزاع منجر به قتل بوده که طبق قانون قاتل شناخته نمی شود به همین دلیل با وثیقه آزاد شده است . ولی بنده سراغ دارم فرد اسید پاشی که زندگی یک زن را تلاه کرده ولی الان با قید وثیقه آزاد است . به هر حال باید ریشه های جرم را ازبین برد . در کشور ژاپن وکلای دادگستری درگیر روود و بیواری هستند بدلیل پائین بودن میزان جرم یا در دانمارو و سوئیس زندانها پائین ترین نرخ ظرفیت اسمی خود دائر هستند . به هر حال همه ما مقصریم خانواده ، من و شما ، پلیس ، قوه قضائیه ، صدا و سیما و ... . به هر حال خانواده ای از میان رفتند امیدوارم این گونه افراد سریع تر از سطح جامعه یا حذف یا اصلاح شوند . (4112125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۷:۵۳:۲۰
بهترین نظری که داده شده (4112387) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۸:۵۷:۴۸
فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است
داداش تو خود خبر اینو نوشته نزاع خیابانی کجا بود (4112437) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۵۷:۱۵
کسی که حکم اعدام داره چرا باید با وثیقه بیاد بیرون.کسی که قراره اعدام بشه از هیچ چیز نمی ترسه و هر کاری می کنه. (4112161) (alef-13)
 
فراهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۰۵:۳۶
کسی که قاتل است وجرمش ثابت شد.فرداش باید بکشن بالا وبفرستن مرخصی به جهنم (4112175) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۰۷:۴۸
الکی چرا نظر غیر منطقی میدی داداش نیرویانتظامی چه گناهی کرده چرا باید قانون ما اینقدر تبصره داشته باشه که دست قانون گذار ورشوه دهنده باز بگذاره که راحت قانون رو دور بزنن (4112177) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۲۰:۰۷
فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است .... اما آزاد بوده .... کلاغه به خونش نرسید (4112193) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۱:۱۱:۰۷
واقعا باید متاسف بود برا سازمان قضایی .این حقوق شهروندی ای است متهم محکوم به اعدام باقراروثیقه ازاد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باچه منطقی میتوان پذیرفت جناب دادستان ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ این دوخانواده را چه کسی خواهدداد؟؟؟؟؟
چه انتظاری داری ازاین بعد کسی جرات کنه اگه موردی رودید با پلیس یادستگاههای امنیتی همکاری کنه؟؟؟؟؟
بسه اقا چسبیدید به حقوق متهمین ومجرمین به حساب حقوق شهروندی بله درسته معلوم شد حقوق شهروندی فقط مختص متجاوزین به حریم مردم هستن قاتل،سارق،موادفروش (4112246) (alef-13)
 
چه فرقی میکنه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۳:۰۱:۲۸
واقعا که این بشره دوپا میتونه تا چه اندازه ای پست بشه که من درباره این جاندار حتی نمیتونم تصور کنم ..
حقیقتا نمیدونم که آیا برای آزادی یا مرخصیه اون انسان نما آیا کسی مقصر بوده یا نه - ولی اگر کسی مقصر بوده چطور میتونه تا آخره عمرش با وجدان خودش کنار بیاد و یکشب آروم بخوابه...
روشنفکر!!... با احترام ب روشنفکرانی ک روشنفکر هستند خواستم بگم ک ما روشنفکر نماهایی داریم ک از این جایگاه فقط ژستش رو بلد هستن و اول و آخره روشناییه افکارشون فقط و فقط اینه ک مخالف باشن - مخالفت کنن...فرقی نمیکنه با چی و چرا....کلا مخالف...اگر اعدام باشه اینا میگن چرا بخاطره یک اشتباه بایدشخصی کشته بشه!!!!!!........اگه اعدام نباشه همونا مخالف هستن ک چرا چنین جانی هایی باید زنده بمونن!!!..اگه چهار تا حرفم از دهان غربیها در بیاد ک دیگه هیچ - میشه ذکر شب و روزشون... (4112313) (alef-11)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۷:۳۸:۴۰
طرف متهم به قتل بوده یا اعدام من نمیدونم واقعا چراااااا باید ازاد بشه جناب قاضی و دادستان باید پاسخگو باشن (4112371) (alef-11)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۱۰:۱۷
قاضی باید پاسخ گو باشد (4112453) (alef-11)
 
اظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۱:۲۰:۵۸
محکوم به اعدام مگر حق مرخصی دارد . (4112625) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۳:۰۴:۳۹
به نظر من حبس ابد با اعمال شاقه برای قتل عمد کاراییش از اعدام بیشتره چون بعضی افراد واقعا قید خودشونو میزنن و میزنن به سیم آخر و چون امیدی ندارن پیش خودشون میگن طرف رو میکشیم و مهم نیست که خودمونم بمیریم .

ولی اگه فرد بدونه با این جنایت تا آخر عمر باید روزی هزار بار آرزوی مرگ بکنه دیگه قیدشو میزنه (4112761) (alef-11)
 
سید جعفر صابری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۴:۰۵:۳۶
متاسفانه .مقصر اصلی این حادثه ظاهرا قاضی پرونده می باشد. اگر هر کس در جای خودش مشغول خدمت باشد وضعمان این نمی شود . (4112847) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۴:۰۹:۱۲
ببینید ای آقای قاتل حتما دلایلی و کینه خاصی داشته و تحت فشار این کار رو انجام داده ، چون پدرش سکته کرده بوده و از طرف خانواده مقتول هم تحت فشار بوده ، حالا اینکه از نیروی انتظامی چرا انتقام میگیره جایه سوال داره (4112852) (alef-11)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۲۰:۲۶:۰۷
زیاد هم تحفه نیست یک ناهنجاری اجتماعی را خیلی علنی فاش کنند و روحیه مردم را مشوش کنند.در همه جای دنیا این اتفاقات هست وحادثه هم خبر نمی کنه زیاد سخت نگیرید تورم هست گرانی هست هیچ کس منکر نیست بیاییم قدر این امنیت را بدونیم خیلی ها به صورت گمنام اطراف ما پرسه می زنند و شب وروز جهت حفظ امنیت تلاش می کنند و جانشان را به خطر می اندازند تا من وتو راحت بخوابیم . (4113609) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۵:۰۸:۱۳
تو چکاره ای که راحت می خوابی؟ از کجا زندگیت تامین می شود که از اوضاع راضی هستی؟! (4114557) (alef-11)
 
فردین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۰۲:۵۴:۴۴
کشت وکشتار با اسلحه گرم داره رواج پیدا میکنه.پس کجان این برادران...که قاچاقچیان اسلحه و فروشندگان اونهارو دستگیر کنن و به اشد مجازات برسنونن (4114009) (alef-11)
 
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۸:۰۱:۰۵
دلیل قاتل شدن این آقا اینه که جنون گرفتش دلیل جنونش هم اینه که مادرش را عمه ومادر مقتول پارسال تو خیابون لخت مادر زاد کردن و پدرش هم که چند روز پیش مرده از ترس تهدیدات خاک نکردن وبا این که شبانه خانه را بردن ولی باز تهدید میشدن (4114704) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۳:۳۲
شرارت و قساوت از چهره او نمایان است اینها برای حفظ سلامت جامعه باید اعدام شوند در غیر اینصورت ، کسی جرات نمی کند به عنوان شاهد در دادگاه شهادت دهد . (4118411) (alef-3)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۲۲:۳۶:۵۳
کسانی که به بیماری اسکیزوفرنی یا یه نوع از جنون مبتلا میشن دست به همه نوع ناهنجاری وقانون شکنی می کنند.ودر این لحظه کسی مقصر نیست وراه پیشگیری اش هم راحت نیست این شخص براش مهم نیست خودش هم نابود می کنند.این ها بایستی بستری بشند .چطور میشود رفتار غیر پیشبینی را مهار کرد در کشورهای مترقی که به تکنولوژی روز دسترسی دارند نمی توانند جلوی اینچنین ناهنجاری ها رو بگیرند.ولی بررسی پرونده قصاص یا هر حکم دیگه به قاضی بر میگرده من گ شما هیچ پیشداوری نمی تونیم بکنیم .وارتکاب این گونه جرم ها میتواند پارامترهای مختلفی داشته باشد که از دیدگاه من و شما خواننده می تواند بدور باشد. (4122764) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.