نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501349
پشنهاد نامگذاری معبری به نام محسن حججی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
در جلسه امروز شورای شهر تهران پیشنهاد شد؛ معبری به نام شهید محسن حججی نامگذاری شود.

به گزارش ایلنا، سیصد و شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر با قرائت دست نگاشته شهید چمران به مناسبت شهادت محسن حججی آغاز شد. مجتبی شاکری، عضو شورای شهر تهران در ادامه این جلسه گفت: باید متناسب با ایثار شهدایمان، عزتمان را در جهان حفظ کنیم.

اقبال شاکری، عضو شورای شهر تهران نیز با بیان این که در طول چند روز گذشته نمادی از شهید حججی در خیابان های شهر دیده نمی شود که می خواهیم شهرداری این موضوع را فراموش نکند پیشنهاد کرد: پیشنهاد می شود مکانی به اسم شهید محسن حججی نامگذاری شود.

محسن سرخو، عضو شورای شهر تهران هم با بیان این که شهادت محسن حججی اسطوره سازی در پاسداری از ارزش ها بود، گفت: امیدوارم در شهر بتوانیم نمادی را برای این شهادت ایجاد کنیم.

اسماعیل دوستی، عضو شورای شهر تهران هم پیشنهاد کرد: در یکی از میادین تهران تندیسی با عنوان تندیس افتخار به مناسبت شهادت شهید حججی و سایر شهدا طراحی و نصب شود.

در ادامه این جلسه  مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به زمان آغاز به کار شورای پنجم گفت : تعیین هر زمانی برای تغییر دوره شوراها به جز آنچه در قانون مشخص شده است، مستند نیست و تنها تصمیمی مدیریتی محسوب می شود.
 
کلمات کلیدی : مدافعان حرم + شهید مدافع حرم + داعش + شهید محسن حججی
 
افسر مجازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۴۹:۳۰
با عرض سلام // خدا شهید عزیزمون حججی را با سیدالشهدا محشور کند / اما چرا هر فوتی در کشور رخ میدهد شورای شهر تهران میخواد اسم خیابانهای این شهرو عوض کنند چی میخواهند از جان شهر ما؟؟؟؟ این شهر تاریخیست پایتخت ایران است نباید همش اسم خیابانها را عوض کنید// مگه در این کشور شهر دیگری نیست؟؟؟ در این کشور شهری دیگر دارای خیابان نیست؟؟؟؟ فقط به جان خیابانهای با اصالت و قدیمی و تاریخی تهران افتادید اون از برج سازیتون و شلوغ کردن تهران حالا هم اسم خیابانهاش// واقعا چی میخواهید از جان شهر ما دست بردارید از سر شهر ما (4517445) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۱۸:۲۹
این کمترین کاری است که می شود کرد و باید کرد.

چرا که امیدی نیست وزارت ارشاد و .... فیلم این قهرمان را بسازند چرا که انها مشغول افتخار کردن به فروشنده هستن (4517698) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.