نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463748
سرلشکر صفوی: باید با ملت صادق باشیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: برای مقابله با مشکلات و حل آن‌ها باید با ملت صادق باشیم و فعالیت‌های خود را با مدیریت جهادی انجام بدهیم.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا که امروز در مراسم اختتامیه اردوی فرهنگ و تجارب دفاع مقدس دانشجویان دافوس سپاه و اردوی آشنایی با دفاع مقدس پاسداران جدیدالورود دانشگاه امام حسین (ع) سخن می‌گفت، ضمن تشریح  عملیات‌های والفجر 8 و بیت المقدس در محل یادمان شهداء این عملیاتها، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس بزرگترین حماسه مدیریت عالی رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام (ره) و ملت بزرگ ایران و کارکرد مدیریتی مسئولان جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های سیاسی و نظامی بوده است.

وی افزود: برای مانایی این حماسه به گونه‌ای که آن هشت سال تضمین کننده امنیت 80 سال دیگر ما باشد باید بکوشیم و تجربه‌های خود را در قالب فیلم، کتاب درسی و نیز دروس دانشگاهی به ثبت برسانیم چرا که علمی شدن وقایع دوران دفاع مقدس موجب ماندگاری آن خواهد بود. بیشتر جوانان ما با گذشت بیش از 27 سال از پایان جنگ همچنان برخی از رویدادهای انقلاب و زمان جنگ را نمی‌دانند از همین رو برای انتقال علوم و معارف جنگ باید اقدامات متفاوتی انجام بدهیم.

صفوی در تشریح مولفه‌های مدیریتی و رفتاری در دفاع مقدس و پیوند آن در جهت حل مشکلات اقتصادی امروز گفت: ایمان، صبر، وحدت، همکاری و همدلی مردم و مسئولان از جمله مولفه‌های رفتاری و مدیریتی ملت ما در دوران دفاع مقدس بود. برای مقابله با مشکلات و حل آن‌ها باید با ملت صادق باشیم و فعالیت‌های خود را با مدیریت جهادی انجام بدهیم چرا که راه حل برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور هم همین شیوه مدیریتی است. مردم همواره با انقلاب اسلامی همراه هستند.
اردوی فرهنگ و علوم دفاع مقدس دانشجویان دافوس سپاه و اردوی آشنایی با دفاع مقدس پاسداران جدیدالورود دانشگاه امام حسین (ع) طی دوروز و در مناطق عملیاتی جنوب کشور برقرار شد و امروز مراسم اختتامیه آن با شرکت دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری برگزار شد.
 
کلمات کلیدی : سرلشکر صفوی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۲۰:۰۱:۲۰
در اين مورد تاکنون کسي جلوي شما را گرفته بود؟ (4267178) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.