توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 313140
استفاده از بخاری‌ نفتی در مدارس اردبیل ممنوع شد
تاریخ انتشار : جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: استفاده از بخاری‌های نفتی در مدارس استان ممنوع شده و بخاری‌های استاندارد و مدرن جایگزین می‌شود.

به گزارش تسنیم، امید قیامی شامگاه پنجشنبه در جلسه ساماندهی سیستم گرمایشی مدارس در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه در سال‌های گذشته استفاده از بخاری‌های نفتی در مدارس صدمات بسیار زیادی را به دنبال داشته که در این راستا درصدد هستیم بخاری‌های مدرن و استاندارد را جایگزین بخاری‌های نفتی در مدارس استان اردبیل بکنیم.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون در مدارس نوساز سیستم‌های گرمایشی مجهز و نوین ایجاد می‌شود، گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما پکیج‌های گرمایشی مدارس مجهز به موتورخانه‌های استاندارد و مدرن می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: انتظار می‌رود با ساماندهی سیستم گرمایشی مدارس هیچ مشکلی از نظر سیستم گرمایشی وجود نداشته باشد و در این راستا اداره‌کل تجهیز توسعه و نوسازی مدارس استان اردبیل تمهیدات و برنامه‌های لازم را به‌کار گرفته است.

قیامی بیان کرد: هم‌اکنون طرح سبز در مدارس استان اردبیل اجرا می‌شود تا شاهد توسعه فضاهای سبز در مدارس باشیم که این امر سبب ایجاد شور و نشاط در بین دانش‌آموزان شده و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با همکاری محیط زیست و آموزش و پرورش اجرای طرح سبز می‌تواند گام مهمی در توسعه فضای سبز در مدارس باشد که این امر نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و راهبری است که مشارکت و همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی استان را می‌طلبد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: خیران علاوه بر مدرسه‌سازی در تجهیز و نوسازی مدارس نیز پیشگام بوده‌اند و امیدواریم با ورود خیل خیرین در نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل بویژه مناطق محروم هیچ مشکلی در حوزه مدارس وجود نداشته باشد.
 
کلمات کلیدی : بخاری+مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.