توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426640
هوای تهران فردا ناسالم می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸
با وجود برقراری شرایط کیفی نسبتا مطلوب هوا در روز جاری (چهارشنبه)، انتظار می‌رود غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون نسبت به روز گذشته افزایش یابد و پیش‌بینی می‌شود با تداوم روند افزایشی نسبی غلظت ذرات معلق تا روز پنجشنبه، شرایط کیفی هوای نامطلوب (به ویژه برای گروه‌های حساس) در این روز برقرار شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس تحلیل ﺁخرین داده‌های هواشناسی پیش‌بینی شده برای شهر تهران، با وجود کاهش میزان ناپایداری جوی در روز چهارشنبه اول دی، نسبت به روز پیشین، در برخی ساعات روز وزش باد موثر انتظار می رود. این شرایط کم و بیش برای روز پنجشنبه دوم دی ادامه داشته و به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی از شبانگاه روز پنجشنبه، بر سرعت باد افزوده خواهد شد.

لازم به ذکرست؛ تداوم این شرایط برای روز جمعه دور از انتظار نیست. همچنین طی روزهای پایانی هفته تغییر محسوسی در دما مشاهده نخواهد شد. طبق نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، انتظار می‌رود با وجود برقراری شرایط کیفی نسبتا مطلوب هوا در روز جاری (چهارشنبه)، غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون نسبت به روز گذشته افزایش یابد و پیش‌بینی می‌شود با تداوم روند افزایشی نسبی غلظت ذرات معلق تا روز پنجشنبه، شرایط کیفی هوای نامطلوب (به ویژه برای گروه های حساس) در این روز برقرار شود.

براساس گزارش سایت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز تهران 94 و در شرایط سالم قرار داشته است.
 
 
کلمات کلیدی : هوای تهران + آلودگی هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.