توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496346
واکنش روس ها به تحریم های آمریکا ضد مسکو
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
روسها به تحریم های آمریکا علیه مسکو واکنش نشان دادند و از آن به مثابه اعلام جنگ سیاسی آشکار یاد کردند.

به گزارش مهر به نقل از النشره، «فرانس کلینتسویچ» رئیس کمیته امنیتی و دفاعی پارلمان روسیه در واکنش به تحریم های جدید آمریکا ضد روسیه اعلام کرد: تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه گواه قوی بحران سیاسی آمریکاست.

وی افزود: تصمیمات خائنانه آمریکا غیر قابل انتظار است و نمی توان آنها را پیش بینی کرد موضوعی که نوعی سیاست عدم توازن و بی ثباتی سیاسی آمریکا را نشان می دهد.

از سوی دیگر الکسی پوشکوف عضو دومای روسیه نیز در واکنش به این تحریم ها اعلام کرد: تحریم های آمریکا ضد روسیه به مثابه جنگ سیاسی آشکار است.

شایان ذکر است که سنای آمریکا طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی را با اکثریت قاطع آراء تصویب کرد و برای قانون شدن تنها نیازمند امضای رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود. روسیه به بهانه های مداخله در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر سال ۲۰۱۶ آمریکا، مداخله در اختلافات داخلی اوکراین و جلوگیری از حل و فصل این بحران و همچنین الحاق مجدد شبه‌جزیره کریمه به خاک خود در سال ۲۰۱۴ میلادی هدف تحریم‌های جدید قرار می‌گیرد.

این در حالیست  که پیشتر آمریکا در هماهنگی با اتحادیه اروپا، تحریم‌های مشترکی را به بهانه سیاست روسیه در قبال اوکراین به اجرا گذاشته بود و طرح جدید سنا به طور یکجانبه این تحریم‌ها را تشدید می‌کند.

 
 
کلمات کلیدی : روسه+تحریم کنگره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.