توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376240
شبکه۵راپورت‌های محرمانه پخش می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۵
بازیگر برنامه «راپورت های محرمانه آقای خاص» درباره این مجموعه که از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد، بیان کرد که قرار است معضلات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه را مطرح کند.

سیروس همتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه «راپورت های محرمانه آقای خاص» و دلیل حضورش در این برنامه تلویزیونی که به زودی از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود، عنوان کرد: داریوش ربیعی تهیه کننده و کارگردان این برنامه است و من او را از سال ۷۲ می شناسم که در یک نمایش با هم همبازی بودم.

وی ادامه داد: ما اخیرا به اتفاق یکدیگر برای نگارش نمایشنامه ای به روسیه دعوت شدیم که قرار است تولید مشترک ایران و روسیه باشد و اینها دلایلی بود که من حضور در این برنامه تلویزیونی را پذیرفتم. ابتدا کمی دودل بودم ولی وقتی وارد جزییات شدم و دیدم این برنامه چه موضوعاتی را مطرح می کند برای حضور در آن ترغیب شدم.

همتی با اشاره به موضوع «راپورت های محرمانه آقای خاص» عنوان کرد: این برنامه به سفارش شبکه پنج موضوعاتی را طرح می کند که شاید تماشاگری که از تلویزیون دلزده شده است و تا حدی به دنبال شبکه های ماهواره ای است مجاب می شود که برنامه را ببیند.

«زیپ زیپ، آقای خاص و کتاب به سر» شخصیت های عروسکی برنامه

وی به شخصیت های عروسکی این برنامه اشاره کرد و گفت: زیپ زیپ یکی از شخصیت های این مجموعه است که وقتی حرف هایی را بیان می کند زیب دهانش بسته می شود. آقای خاص و آقای کتاب به سر هم از دیگر شخصیت های این برنامه هستند. همچنین عروسک های دیگری نیز در این کار حضور دارند که در طول زمان اضافه می شوند.

همتی درباره نقش خود در این برنامه تصریح کرد: نقش من در این برنامه یک مجری- برنامه ساز محتاط است که اصلا دوست ندارد برنامه های تولیدی اش مورد نقد و انتقاد قرار بگیرد و یا شامل خطوط قرمز شود اما عروسک های وی از حد خود تجاز می کنند و به این ترتیب مسایل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و معضلات رایج شهر و مردم را مطرح می کنند و از دست برنامه ساز خارج می شوند.

سه قسمت از برنامه ضبط شده است

وی ادامه داد: تاکنون تجربه مجری- برنامه ساز را در تلویزیون نداشتم. این اثر ترکیبی از کار نمایشی، عروسکی و زنده است و تاکنون ۳ قسمت از آن ضبط شده است.

این بازیگر تلویزیون و تئاتر درباره بعضی از برنامه سازان تلویزیونی عنوان کرد: بخشی از تولیدات تلویزیونی که قابل قبول نیست به دلیل محتاط بودن و نبود خلاقیت و جسارت برنامه ساز است. بعضی از برنامه سازان به طور دقیق و نعل به نعل همان چیزی را می سازند که فکر می کنند مورد تایید است و سعی ندارند خلاقیتی در اثر خود به کار بگیرند.

همتی در پایان گفت: من اطمینان می دهم که این برنامه بینندگان زیادی خواهیم داشت چون معضلاتی در آن مطرح می شود که خواست مردم است. اکنون خبر «۲۰:۳۰» برای مردم جالب است چون واقعیت را ارایه می کند و شوخی هم ندارد. من هم امیدوارم این برنامه برای مخاطبان جذاب باشد که فکر می کنم همینطور هم هست.
کلمات کلیدی : شبکه ۵+راپورت‌های محرمانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.