توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386447
جهانگیری: مرسی که در صدر جدول آسیا هستید/ همه توقع دارند به جام جهانی صعود کنید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۱
 معاون اول رئیس جمهور در تمرین تیم ملی فوتبال گفت: توقع همه این است که شما به جام جهانی صعود کنید.

اسحاق جهانگیری در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: توفیقی بود که امروز خدمت ملی‌پوشان برسم و خدمت رسیدیم خسته نباشید بگوییم شما جوانانی هستید که مردم به شما علاقه دارند. همانطور که وزیر ورزش گفت فوتبال رشته ویژه ای است و همه مردم بازی‌های لیگ و تیم ملی فوتبال و فوتسال را دنبال می‌کنند و خوشخبتانه خانم‌ها نیز به جمع فوتبال اضافه شدند.

او ادامه داد: دولت و رئیس جمهور با تمام توان پشتیبان تیم ملی و بازیکنان وکی روش که جز مربیانی است که در این سال ها در تیم ملی بوده زحمت کشیده قدردانش هستیم و شما هم زحمت کشیده‌اید و از شما هم تشکر می‌کنم که در صدر جدول آسیا بوده‌اید و توقع مردم و دولت این است که به جام جهانی صعود کنید. امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های فدراسیون این امر محقق شود ضمن اینکه وزارت ورزش این آمادگی را دارد که شما به خواسته‌تان برسید و دولت نیز از کادر مربیان و بازیکنان حمایت می‌کند که دل جامعه ایرانی و میلیون ایرانی که نیازمند شادی است شاد شود. امیدوارم به دستاورد خوبی برسید و حضورم به این دلیل است که از شما تشکر کنم و امیدوارم این مسیر را با موفقیت طی کنید.
 
کلمات کلیدی : کی روش+جهانگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.