نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449645
یادداشت علی نصیریان برای اصغر فرهادی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
این افتخار بزرگی که آقای اصغر فرهادی به دست آورد عیدی بسیار خوبی برای فرهنگ و سینماگران ایران بود و در این واپسین روزهای سال 95 مژده امیدبخشی را به ارمغان داشت.
به گزارش ایران آنلاین، علی نصیریان در ادمه یادداشت خود نوشت: هنرمندان ایرانی افراد بزرگی هستند که در عرصه های بین المللی بسیار موفق ظاهر می شوند و مورد توجه دنیا قرار می گیرند. این جای بسیار خوشبختی و خوشحالی است و این موفقیت بزرگ را به آقای فرهادی و بازیگران و عوامل فیلم «فروشنده» و مردم ایران تبریک میگویم.

دومین جایزه اسکار فرهادی و سینمای ایران جواب بسیار خوبی بود به آن مرد تازه به دوران رسیدهای که تازه بر صندلی ریاست جمهوری امریکا نشسته است تا متوجه شود ممالکی که تحریم میکند و اجازه ورود به ملت هایشان را به کشورش نمی دهد، کسانی هستند که ارزنده ترین جایزههای خود امریکا را کسب میکنند.
ملت ایران در عرصه های فرهنگی انسانهای فرهیخته ای هستند و این مربوط به امروزه نیست بلکه مربوط به چندین هزاره است. مردم ایران زمین فرهنگ، تاریخ و پشتوانه هنر و شعر و موسیقی داشته اند و در عرصه هنر جدید سینما نیز توانسته اند خود را به بهترین نحو و در بالاترین سطح رقابتی جهان نشان دهند. این موجب افتخار ماست و سرشار از پیامی است که به جهان یادآوری میکند که دنیا دیگر جای قلدری و شاخ و شانه کشیدن و شمشیر از رو بستن نیست بلکه زمانه نیازمند صلح و تفاهم و گفت وگو است.
 
کلمات کلیدی : علی نصیریان+اصغر فرهادی+اسکار+فروشنده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۲۲:۱۷:۵۴
درود بر استاد نصیریان (4179292) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.