توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429845
تکذیب تعطیلیِ مدرسه دیپلمات های آمریکا، انگلیس و کانادا در مسکو
سفارت آمریکا در مسکو و نیز وزارت خارجه روسیه خبرهای منتشره درباره تعطیلیِ مدرسه دیپلمات های آمریکا، انگلیس و کانادا در مسکو را تکذیب کردند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۶
به گزارش مهر، شبکه خبری «اِی بی سی نیوز» دقایقی پیش اعلام کرد خبری که پیشتر در این شبکه به نقل از مقامات آمریکائی مبنی بر تعطیلی مدرسه آمریکایی- انگلیسی در مسکو اعلام شده بود را تکذیب می کند.

شبکه تلویزیونی «اِی بی سی نیوز» در این باره اعلام کرد: مقامات آمریکائی پیشتر اعلام کرده بودند که روسیه مدرسه آمریکایی- انگلیسی که فرزندان دیپلمات های آمریکا، انگلیس و کانادا در آن تحصیل می کردند را تعطیل کرده است اما مقامات سفارت آمریکا در مسکو هم اکنون این خبر را تکذیب کرده و گفتند که مدرسه مذکور در مسکو تعطیل نشده است.

به گزارشِ این شبکه تلویزیونی، وزارت خارجه روسیه نیز لحظاتی پیش با انتشار بیانیه ای، خبر تعطیلی این مدرسه در مسکو را تکذیب واعلام کرد که مکان مذکور در تعطیلات سه هفته ای خود به مناسبت سال نو میلادی قرار دارد.

لازم به ذکر است «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه دقایقی پیش در اظهاراتی در واکنش به تحریم های جدید آمریکا علیه مسکو اعلام کرد: هیچ دیپلماتی را به تلافی اقدامات آمریکا (در اخراج ۳۵ دیپلمات روسیه) اخراج نمی کنیم بلکه دیپلمات ها و خانواده هایشان را برای جشن های کریسمس و سال نو به کاخ کرملین دعوت می کنم.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+ انگلیس +کانادا +مسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.