توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500719
جانشین فرمانده کل سپاه : آمریکا هیچ گزینه‌ای روی کاغذ ندارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گزینه‌ای بر روی کاغذ ندارد گفت: دشمن را به خوبی می‌شناسیم و به اندازه‌ای که بر او غلبه کنیم، قدرت انباشته‌ایم.

به گزارش  تسنیم، سردار حسین سلامی امشب در  نخستین یادواره 136 شهید اطلاعات جنوب‌شرق کشور در حسینیه ثارالله کرمان اظهار داشت: دفاع مقدس مقطعی از تاریخ نیست که فراموش شود بلکه زیربنای عزت ملت و تاریخ انقلاب اسلامی در دفاع مقدس رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم حقایق را برای ما روشن کرده است گفت: یکی از این حقایق این است که شهدا زنده هستند و نزد خداوند روزی می‌خورند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهادت ارزنده‌ترین موقعیتی است که انسان مومن می‌تواند آن را به دست آورد افزود: شهدا حقانیت زنده انقلاب هستند و استخوان‌هایی که امروز در تابوت برای ما می‌آورند استوانه‌های مستحکم هویت دینی و اسلامی ما هستند.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز دشمنانی در دریای مواج آتش از سراسر عالم صف کشیدند اما نمی‌توانند کاری کنند به برکت خون شهدا است خاطرنشان کرد: شهدای اطلاعات جزو هوشمندترین عناصر در میان رزمندگان در جبهه‌ها بودند و سخن گفتن از فداکاری‌های آنها، آسان نیست.

سردار سلامی با بیان اینکه اگر امروز با اعتماد به‌نفس و بدون هیچ هراسی در مقابل دشمن ایستاده‌ایم مرهون خون شهدا است گفت: آمریکائی‌ها که بزرگترین قدرت‌های دنیا را شکست دادند و انقلاب‌های زیادی را فروپاشی کردند در مقابل عظمت ملت ایران متوقف شدند و این چه دلیلی جزء نیت خالص شهدا را دارد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران هیچ نقطه امنی برای دشمنان اسلام باقی نگذاشته است افزود: در کجای دنیا و تاریخ حیاتی‌تر از این تحریم بر کشوری وضع کردند اما ملت ایران خم به ابرو نیاورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن از همه عرصه‌ها بر ملت ایران تاخته است تصریح کرد: ملت ایران هیچگاه به این اندازه سرافراز، قدرتمندتر، مستقل و امن نبوده است.

وی با اشاره به اینکه این تفکر امروز در سراسر عالم گسترده شده و در حال جوشش است گفت: دامنه گستره حزب‌الله لبنان امروز جهانی شده و معادلات نظامی را در منطقه به هم ریخته است.

سردار سلامی با اشاره به اینکه در سوریه هم محور مقاومت اجازه نداد سوریه به حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شود افزود: حضور فرزندان انقلابی با الهام از آموزه‌های امام راحل و رهبری امام خامنه‌ای امروز راه را بر موفقیت دشمنان اسلام بسته است.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ دست برتری در میدان ندارد و ظرفیت‌هایش در میدان عمل تمام شده است اظهارداشت: او دیگر نمی‌تواند امتیازگیری کند و در عراق هم هرچه هزینه کرد به نفع جمهوری اسلامی شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده که سعادت مسلمانان از بین ضربت شمشیرها و میدان جهاد عبور می‌کند گفت: قرآن به ما وعده داده است که اگر خدا را یاری کنیم ما را یاری خواهد کرد و خداوند خلف وعده نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه تحریم بهانه است و دشمن می‌داند که ما در برابر تحریم اشباع شده‌ایم افزود: آمریکا هیچ گزینه‌ای بر روی کاغذ ندارد و با تغییر تاکتیک می‌خواهد ایران هراسی کند.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ما ظرفیت‌های دشمن را به خوبی می‌شناسیم و به‌اندازه‌ای که بر او غلبه کنیم، قدرت انباشته‌ایم خاطرنشان کرد: ما امروز دشمن را در بیرون از مرزها تعقیب می‌کنیم.

وی با بیان اینکه راهی جز ادامه راه شهدا نمانده است و هرگز مجالی به دشمن نخواهیم داد گفت: لشکر 41 ثارالله کرمان به فرماندهی سردار سلیمانی که امروز هم فخر جهان اسلام است در دوران دفاع مقدس نیز در هر عملیاتی وارد شد، با پیروزی روبرو بود.

به گزارش تسنیم، نخستین یادواره 136 شهید اطلاعات جنوب‌شرق کشور با تجلیل از خانوادهای 136 شهید اطلاعات سپاه پاسداران همراه بود.
 
کلمات کلیدی : جانشین فرمانده سپاه+آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.