توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374413
مسابقه ۲جوان با جت اسکی به مرگ یکی از آنها انجامید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
مسافران منطقه تفریحی و گردشگری نمک آبرود درچالوس، وقتی در میان امواج خروشان خزر کورس گذاشتند نمی‌دانستند دقایقی بعد چه سرنوشت شومی درانتظارشان است.


به گزارش ایران، در جریان این حادثه تلخ، جت اسکی دو مسافر جوان بشدت با هم برخورد کرد و یکی از پسران جوان در میان امواج دریا تسلیم مرگ شد.

دراین حادثه که ساعت ۱۱ صبح دوشنبه ۲۸ تیر رخ داد، مرد ۳۰ ساله‌ای به نام روح الله به طرز دلخراشی جان باخت و دایی‌اش نیزمصدوم شد.براساس این گزارش، مسافرانی که برای تفریح به سواحل نمک آبرود رفته بودند و زمان وقوع حادثه در ساحل بودنـــــــــــد دو دستگاه جت اسکی آبی و زرد رنگ را دیدند که در نوار ساحلی با سرعت زیاد درحال مسابقه بودند. این دو جت اسکی سوار با مانور‌های خود صحنه‌های خطر آفرینی را رقم زده بودند.در حالی که لحظاتی از آغاز این نمایش ترسناک می‌گذشت ناگهان دو جت اسکی با صدای وحشتناکی به هم برخورد کردند.
در میان ازدحام جمعیت حاضر و فریادهای کمک خواهی خانواده‌های آنان بود که نیروهای نجات غریق و مربیان جت اسکی حاضر در محل به سرعت وارد عمل شده و خود را به دو سرنشین آسیب دیده رساندند.
یکی ازآنان که مرد جوانی بود بر اثر شدت برخورد و صدمات وارده به ناحیه سرش بی‌حرکت مانده و جت اسکی سوار دیگر نیز صدمه دیده بود.با انتقال این دو به ساحل، عملیات احیا ونجات آغازشد.دقایقی بعد نیز آنها به بیمارستان انتقال یافتند.اما یکی ازآنها جان سپرد.مجید اشرفی رئیس هیأت نجات غریق چالوس درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: این دو نفر در دریا برای رقابت با هم کورس گذاشتند که ناتوانی آنها در کنترل جت اسکی سبب تصادف با یکدیگر می‌شود.وی افزود:هنگام تصادف دو جت اسکی، به خاطر برخورد شدید سر یکی از دو مرد جوان به جت اسکی او بشدت آسیب دید ودقایقی بعد هم فوت کرد. اما دایی وی که مصدوم و روانه بیمارستان شده بود حال مساعدی دارد.وی ادامه داد: این حادثه در حالی رخ داد که مربیان و نیروهای ما که در منطقه مستقر بودند بارها به این دو نفر تذکر داده بودند که از این اقدامات خطر آفرین در دریا پرهیز کنند اما متأسفانه آنها هیج توجهی نکردند.
به گفته رئیس هیأت نجات غریق چالوس، دایی و خواهرزاده از اهالی شهرستان بهشهر در شرق مازندران بودند که برای تفریح به چالوس آمده بودند.
 
کلمات کلیدی : قتل+نزاع خیابانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.