توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374215
نواب رئیس فراکسیون امید مشخص شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از جلسه ظهر امروز چهارشنبه این فراکسیون برای تعیین ارکان هیأت رئیسه خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهرام پارسایی اظهار کرد: در جلسه امروز هیأت رئیسه فراکسیون امید آقایان تابش و حسین زاده به عنوان نواب رئیس اول و دوم فراکسیون امید انتخاب شدند.

وی هم‌چنین از انتخاب خود به عنوان سخنگوی فراکسیون امید خبر داد و گفت:‌ در جلسه امروز هیأت رئیسه محمد فیضی و فاطمه سعیدی به عنوان ناظر و مصطفی کواکبیان و مسعود پزشکیان و محمود صادقی به عنوان دبیران هیأت رئیسه فراکسیون امید انتخاب شدند.

پارسایی یادآور شد: در جلسه امروز هم‌چنین کمیته اصلاح اساسنامه تعیین شد و قرار شد تا آغاز به کار مجلس اقداماتی در این زمینه انجام شود.

وی اضافه کرد:‌ با توجه به تشکیل کمیته‌های فراکسیون امید مقرر شد چند نفر به عنوان مسئول کمیته پیگیری‌های لازم را برای تقسیم بندی اعضا در کمیته ‌ها ا نجام دهند.

وی در پایان اظهار کرد: هم‌چنین برای ترتیب جلسات هفتگی هیأت رئیسه فراکسیون، جلسات یک هفته در میان شورای مرکزی و جلسات ماهیانه مجمع عمومی تدابیری صورت گرفت.

به گفته سخنگوی فراکسیون امید جلسه بعدی هیأت رئیسه این فراکسیون چهارشنبه آینده برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مجلس دهم+فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.