نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461010
وزیر بهداشت: روحانیت مبارزه با دروغ و غیبت را در اولویت قرار دهند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر اخلاق را از جمهوری اسلامی بگیریم هیچ نکته قابل افتخاری نداریم بنابراین انتظار من از روحانیت این است که در کنار مبارزه با بد حجابی در جامعه، مبارزه با دروغ و غیبت را هم در اولویت قرار دهند.

به گزارش ایرنا، سید حسن هاشمی روز دوشنبه در مراسم دومین سالگرد طرح تحول دهان و دندان در هتل المپیک تهران با اشاره به انتخابات پیش رو، افزود: متاسفانه غیبت، تهمت و دروغ در جامعه افزایش یافته است و من از روحانیت تعجب می‌کنم که چرا سخنی نمی گویند.

وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر بیش از آن که برای یک تار مو باشد برای گناهان کبیره ای مثل دروغ، غیبت و تهمت است اینها اصول اولیه دین اسلام است و مبارزه با بدحجابی و امثال آن در اولویت های بعدی است.

وی گفت: من بسیار غصه می‌خورم که افرادی به خاطر قدرت متوسط به تهمت، دروغ و خیانت متوسل می شوند و آمارهای کذب می دهند و امیدوارم اکنون که در آستانه ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) هستیم با دعای آن حضرت و جد زهرا (س)همه ما به مسیر پاکی و راستی برگردیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۶:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۳:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۵:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۰:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۶:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۰۷:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۳:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : حسن هاشمی+ وزیر بهداشت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۸:۲۹:۳۹
اولویت مبارزه با حقوقهای نجومی وزارت خانه شماست (4245387) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.