توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451813
خشم ترامپ نسبت به همکارانش در کاخ سفید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳
منابع خبری، درگیری شدید لفظی میان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و استیو بنن مشاور و استراتژیست ارشد کاخ سفید در روز (جمعه) را فاش کردند.

العالم: خشم شدید ترامپ نسبت به بانون، ساعاتی پیش از ادعاهایش درمورد استراق سمع از برج ترامپ توسط باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا در هنگام تبلیغات انتخاباتی اش صورت گرفت.

به گزارش وبسایت شبکه "سی ان ان"، ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر، جلسه توبیخ استیو بنن، رینس پریبوس رئیس دفتر ترامپ و شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید را شاهد بودند.

براساس این گزارش، ترامپ به شدت خشمگین است چرا که موضوع وزیر دادگستری و رابطه او با روس ها، سخنرانی هفته گذشته وی مقابل جلسه مشترک با کنگره را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

ترامپ ساعاتی پس از این جلسه با مسئولان کاخ سفید، در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: وحشتناک است! تازه  فهمیدم که اوباما در برج ترامپ درست قبل از پیروزی ام (در انتخابات) استراق سمع می کرده ؛ اما چیزی پیدا نکرده است.

وی در پیام دیگری نوشت: دولت اوباما اولین نشست جف سشنز (دادستان کل آمریکا) را با سفیر روسیه در چارچوب برنامه آموزشی برای صد سفیر ترتیب داده بود، همین سفیر روسیه که با سشنز دیدار کرده بود بیست و دو بار در کاخ سفید اوباما را ملاقات کرده و تنها پارسال چهار بار به کاخ سفید رفته است.

در این گزارش آمده است که ترامپ، در دیدار با نیروهای ارتش آمریکا در ویرجینیا، موضوع "جف سشنز" را فهمید اما گفت: به وزیر دادگستری اعتماد کامل دارد.

جف سشنز دومین مقام بلندپایه کابینه دونالد ترامپ است که به واسطه تماس با مقام‌های روسیه درگیر یک رسوایی سیاسی می‌شود. چند هفته پیش مایکل فلین، مشاور امنیت ملی، به دلیل تماسش با سفیر روسیه مجبور به استعفا شد.
فیلم
 
کلمات کلیدی : ترامپ، بانون، کاخ سفید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.