نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441715
دستگیری ضارب و عامل "تیراندازی" در کرمانشاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل تیراندازی در یکی از روستاهای تابعه خبر داد و گفت: متهم 31 ساله سابقه چندین مورد سرقت، فروش مواد مخدر و درگیری دارد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: حدود یک ماه قبل شخصی سابقه‌دار  با انگیزه خانوادگی در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی به درب منزل یکی از ساکنان روستا مراجعه و با شلیک یک گلوله وی را زخمی می‌کند و سپس به استان‌های مرکزی کشور متواری می‌شود.

وی افزود: روز گذشته به دنبال کسب اخباری مبنی بر اینکه متهم به محل زندگی خود برگشته و این موضوع موجب برهم زدن نظم و آسایش عمومی و ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنان روستا شده است، لذا با توجه به اهمیت موضوع، بی‌درنگ موضوع در دستور کار انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

شیرزادی ادامه داد: بلافاصله به پاسگاه موردنظر ماموریت داده شد نسبت به دستگیری عامل تیراندازی اقدام کنند، در همین راستا بدون فوت وقت اکیپی ویژه در محل حاضر شد و پس از بررسی موضوع و بدست آوردن سرنخ‌هایی از محل تردد و اختفای ضارب اکیپ گشت وارد عمل شده و با همکاری کارکنان تحت امر تمامی راه‌های خروجی را مسدود کردند.

وی تصریح کرد: ظرف چند ساعت عوامل انتظامی موفق شدند متهم را حین فرار دستگیر و یک قبضه اسلحه از وی کشف کنند، همچنین متهم 31 ساله سابقه چندین مورد سرقت، فروش مواد مخدر و درگیری دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در این زمینه، تشکیل و متهم نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.
کلمات کلیدی : تیراندازی کرمانشاه
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۲۰:۲۵:۰۵
بازم آزادش کنید! (4148152) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.